Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Koszalinka

Wymieńmy się kosmetykami których już nie używamy

Polecane posty

jestem chętna na matujące pudry we fluidzie lub kompakcie, gdyby ktoś był zainteresowany, to moja lista jest o jedną lub dwie str. wcześniej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika 18
Różowa landrynka 1985 wysłałam ci mail sprawdź poczte:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karuzela nie mam mam jedynie 12 ml-sa to jakies probeczki -szaszetki po 2 ml wiec ci nawet nie proponuje:( Choco ja mam na zbyciu fluid nowy matujaco-nawilzajaco rozswietlajacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirabella ---> A co to za fluid? Mogłabyś napisać coś więcej o nim? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaa
ILONKO - dziekuje za przesylke, paczuszka dotarla cala i zdrowa!!! Wszystko jest extra!!! Pozdrawiam EWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma 30 ml, firma mi nieznana fajnie pachnie:P LEmax,ma kolor opalony-juz tylko przeczytam co tam napisali;bardzo lekka konsystencja i mikroczasteczki zawarte w podkladzie idealnie komponuja sie ze skora dajac swiezy,naturalny efekt-a wit c,e i s -pantenon aktywnie ja nawilza zawiera wyciagi roslinne hamujace wydzielanie sebinu filtry o faktorze sof 12 przeciwdzialaja starzeniu sie skory,wyrownuje koloryt skory. wazny do 04-10-2006-------pojemnosc 30 ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaa
AKTUALNA LISTA: - Krem-żel tonizujący do nóg - przeciwżylakowy - firmy Faberlic zużycie ok. 20% - Tusz wydłużający rzęsy - kolor szafirowy Paloma - użyty 2 razy - konturówka do ust firmy Gosh - kolor ciemny róż (określiłabym jako malinkę) ani raz nie strugana - do zastrugania. - Błyszczyk bezbarwny ze złotym brokatem firmy Quiz (nieużywany, chociaż brakuje ok. 0,5 cm) - lakier do paznokci koloru białego firmy LEMAX COLOUR - pojemność 10 ml. Nowy, nieużywany. - Pianka do stylizacji włosów -kosmetyk profesjonalny firmy TRIOKOLOR - jest to kosmetyk "koloryzujący" kolor srebrny-świetnie niweluje żółty odcień włosów farbowanych na blond - sama używałam, ale zmieniłam kolor włosów, poj. 125 ml. Zużycie ok 10-15% (użyta kilka razy może 2-3). - Żel do układania włosów z proteinami zbóż-Faberlic, poj. 150 ml, zużycie ok. 5% - Żel w Spray'u firmy Londa poj. 150 ml, zużycie niecałe 5% (raz użyty) - Pianka do układania włosów z dodatkiem lakieru - maksymalne utrwalenie - firmy Wella seria Disign - poj. 200 ml. zużycie na oko - bo nie widać ok 10%. REZERWACJA - Żel do włosów - normalny - firmy hegron - zużycie niecałe 5% - Supermocny wosk do włosów firmy Wlla seria Wella Disign - zużycie ok 5 %. - Perfumy (nie woda toaletowa) Dior - Jadore poj. 50 ml. zużycie ok. 15% - portfel skórzany firmy MOSART - używany, ale ślady używania są naprawde niewielkie (leciutko przyarte rogi) kolor określiłabym jako machoń (brąz z odcieniem czerwieni). - Pioro na naboje firmy PARKER - nowiutkie , nieużywane, w czarnym etui. Pióro jest koloru srebrnego, matalowe, ma dożywotnią gwarancję. gg 4703447, mailik u gory:) pozdrawiam EWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirabella-->>no niestety kolorek zdecydowanie za ciemny:O ale jak ktoś ma jeszcze na zbyciu jakiś matujący puderek/fluid to chętnie się nim zaopiekuję:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martka--> napisz, czy nasza wymiana dojdzie do skutku. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Kasia1, przepraszam, że dopiero teraz, ale właśnie siadłam przy kompie :-) Tak, chętnie się z Tobą wymienię, ale dzisiaj nie mam do tego głowy, bo bardzo boli... głowa właśnie :-( Odezwę się jutro do Ciebie na gadu to obgadamy szczegóły, dobrze? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martka--> jasne, pogadamy jutro. Jak znajdziesz chwilke, to odezwij sie do mnie na gadu, moj nr: 6788809, nawet jak mnie nie bedzie, zostaw wiadomosc. Zycze dobrej nocy, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagabrz
Vinshja Odezwij się do mnie na gg. Jagabrz gg: 2287500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagabrz
Blond Wamp:) Dziękuję za paczkę. Dobrze, że doszła cała i zdrowa:) Pozdrawiam, buziaki:) Jagabrz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagabrz
Blond Wamp:) Dziękuję za paczkę. Dobrze, że doszła cała i zdrowa:) Pozdrawiam, buziaki:) Jagabrz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mam do spylenia bluzy oxide- czerwono czarna z bialym napisem 62 na zamek roz ,M khaki z napisem united roz,L kupiona 119zl sprzedam 60zl stan bardzo dobry:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SPRZEDAM NOWY DEPILAROW BRAUN jest to ten depilator ktory niedawno reklamowala heidi klum silk epil eversoft numer 2270 . posiada dwie nakladki (dla poczatkujacych z mniejsza iloscia peset oraz dla wprawionych z wieksza iloscia peset). depilator posiada jedna pare masujacych i podnoszacych wloski nasadek, regulacja szybkosci obrotow peset, ładowarka , pedzelek do czyszczenia, rekawica chlodzaca z dwoma wymiennymi wkladami ktore wklada sie do lodowki a nastepnie chlodzi nogi zeby mniej bolalo, wszystko jest w srebrnej połprzejrzystej kosmetyczce dolaczonej do kompletu. posiadam tez rachunek sklepowy. depilator zostal zakupiony 24 kwietnia 2004 roku za kwote 255 zł moja cena to 150 zł + koszty wysyłki moj numer gg: 9210685 LINK DO WATKU NA WIZAZU: http://www.wizaz.pl/w-agora/view.php?site=ogloszenia&bn=ogloszenia_drobne&key=1101373427&first=1101374969&last=1101331414 LINK DLA NIEZAREJESTROWANYCH NA WIZAZU: http://www.agd.and.pl/agd/braun/2270.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja lista: - bluzeczka biała z czarnyki lamówkami - bluzeczka szara bezrękawnik - top ciemno-szary na ramiączkach - top krótki w biało-seledynowe paseczki na ramiączkach - buty beżowe z podeszwa traperową - czarne kozaczki -prawie nowe - czarno-niebieskie takie przecierane skórzane na koturnie - czarne trapery skórzane-prawie nowe - golf szaro-czarny z biały paskiem na piersiach - golf niebieski taki polarowy - bluzeczka czarno-szara z dużym dekoldem kwadratowym - kangur szary na zameczek bez rękawnik - komplet 2 częściowy niebieski w żółte drobne kwiatuszki spódniczka + bluzeczka na szyje - komplet 2 częściowy biały w brązowe groszki spódniczka na zamek + bluzeczka bez pleców na szyje i wiązana dołem - czarno-żółte spodenki kolarskie - pomarańczowe spodenki mini z paskiem - spódniczka w kolorowe prązki na zamek - sukienka beżowa z krótkim rękawem - sukienka krótka ogrodniczka w kratke z 3 kieszinkami - sukienka długo ogrodniczka czarna z wzorkiem na piersiach - sukienka ciążowa ogrodniczka z regulacją na powiększający sie brzuszek - sukienka ogrodniczka niebieska w kratke ciążowa - sukienka młodzieżowa lekko różowa z kapturem jedna kieszonka na piersiach druga mała z boku na tel.komórkowy- nowa - sweterek cytrynowy Dodaje: -płyta dvd z gazety:Co ludzie powiedzą? seria3 -massager z reklamy TV na baterie(podobno dobry na cellulit) -walkmen firmy Tompsonic bez słuchawek -maszynke do golenia dla pań ale sama rączka bez ostrzy(gilette) -zużyte karty telefoniczne magnetyczne( dla kolekcjonerów) Kosmetyki: -cień Avon podwójny- jasny brąz i ciemny(raz używany) -błyszczyk waniliowy rollon (Zużycie niewielkie) -szminka Margaret Astor nr.26(została mniejsza połowa) -pędzelek do nakładania szminek i błyszczyków -lakier do paznokci niebieski perłowy Miss Sporty(połowa) -farba do włosów Pallet-ciemny brąz-nowa-cała -czarny tusz do rzęs do oczu wrażliwych(użyty kilka razy) Posiadam fotki gg7075552

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Pozdrawiam wszystkie wymieniające się. Ja co prawda wyczerpałam swoją pulę do wymiany, ale szukam DOBREGO żelu, kremu do mycia twarzy. Co możecie mi polecić albo co odradzić (jakie buble)? Tyle tego w sklepach, że człowiek głupieje, a ja muszę mieć coś nawilżającego (albo przynajmniej niezbyt wysuszającego) do zmywania - tak więc raczej krem niż żel. Pomocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa_
KamaO ja uzywam zelu do mycia twarzy firmy Dax Cosmetics / Cera Wrażliwa Mam sucha cere i jestem z niego bardzo zadowolona. Jest hypoalergiczny, bezzapachowy, lniano-bawelniany, z kompleksem lagodzacym. Kosztuje ok 10zl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAM NA ZBYCIU KREMY W WERSJI MINI:p z wymiany *MINCER balsam wyszczuplajacy *FLOSLEK balsam wyszczuplajacy anticellulitis *FLOSLEK krem ujedrniajacy do biustu *KOLASTYNA seria q10 dotleniajaca-ujedrniajaca noc/dzien *VICHY balsam do cellulite *MINCER ujedrniajacy *FLOSLEK maseczka do cery z problemami naczynkowymi *KOLASTYNA odzywczy *NIVEA VISAGE przeciwzmarszczkowy *NIVEA BODY z drobinkami brokatu rozswietlajacy *MINCER antybakteryjny *KOLASTYNA zimowy *MINCER regenerujacy *KOLASTYNA nawilzajaco-matujacy *KOLASTYNA odzywczo regenerujacy noc/dzien *KOLASTYNA nawilzajaco-antysresowy *KOLASTYNA dotleniajaco-energizujacy *ERIS wygladzajacy oraz detoksykujaco-nawilzajacy *IWOSTIN nawilzajacy,odzywczy,matujacy,na noc ,na dzien i jeszcze wiele wiele innych ktorych mi sie juz nie chce wymieniac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAM NA ZBYCIU KREMY W WERSJI MINI:p z wymiany *MINCER balsam wyszczuplajacy *FLOSLEK balsam wyszczuplajacy anticellulitis *FLOSLEK krem ujedrniajacy do biustu *KOLASTYNA seria q10 dotleniajaca-ujedrniajaca noc/dzien *VICHY balsam do cellulite *MINCER ujedrniajacy *FLOSLEK maseczka do cery z problemami naczynkowymi *KOLASTYNA odzywczy *NIVEA VISAGE przeciwzmarszczkowy *NIVEA BODY z drobinkami brokatu rozswietlajacy *MINCER antybakteryjny *KOLASTYNA zimowy *MINCER regenerujacy *KOLASTYNA nawilzajaco-matujacy *KOLASTYNA odzywczo regenerujacy noc/dzien *KOLASTYNA nawilzajaco-antysresowy *KOLASTYNA dotleniajaco-energizujacy *ERIS wygladzajacy oraz detoksykujaco-nawilzajacy *IWOSTIN nawilzajacy,odzywczy,matujacy,na noc ,na dzien i jeszcze wiele wiele innych ktorych mi sie juz nie chce wymieniac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenaa
Moja odnowiona lista to: * Tonik Benzacne / użyty około 5 razy, zostało mniejwięcej 1/6 toniku o zawrtości 200ml * Żel Benzacne 10% / Został uzyty jedynie 2,3 razy * Maseczka oczyszczająca do skóry trądzikowej / dostałam w prezencie, ale używalam ją tylko raz, ponieważ dermatolog zaleciła mi inne kosmetyki * Dezodorant Herbina Sensitive (antyperspirant) / sprawdzony został tyllko zapach, nieużywany * Dezodorant Dove Fresh użyty jakieś 3 razy, również w kulce * Make-Up, Puder w kremie kolor 5 Morelowy / Użyty 3 razy, niestety nie mój kolor :( * Perfumed Body Spray, Passion Dance for Woman, Avon / dostalam go, ale nie używałam ani razu, ponieważ nie jest to mój zapach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagabrz
ana24:) Bardzo dziękuję za paczkę:) Nie spodziewałam się dostać tylu rzeczy. Jestem zadowolona z naszej wymiany:) Jagabrz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×