Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Koszalinka

Wymieńmy się kosmetykami których już nie używamy

Polecane posty

Hmm..poszperałam w szafce i kilka rzeczy się znalazło wymienię się na to co proponujecie..bez sensu jest sprzedawać bo co, gdy dana rzecz nie spodoba się wam ?:))) a więc 1.Antyperspirant w kulce Oriflame SUN uzyty kilka razy ,ale na rece dloni nie lubie dezodorantow w kulkach a ten dostalam i tylko sprawdzalam zapach:) 2.Clerasil Tonik Antybakteryjny zostalo ciut wiecej niz polowa. Przestalam uzywać, bo dostałam tonik innej firmy. 3.Konturówka do oczu Flexy LOOK kolor bardzo jasny beż. Dostałam ją uzyłam kilka razy, lecz to nie mój kolor 4.X-TREME LAST EYELINER Waterproof Tusz do kresek z pedzelkiem kolor Brązowy.Uzyty góra raz....nie umiem się nim posługiwać Hahaha 5. Kredka do oczu Margaret Astor 98PLUM dostalam od kolezanki której się znudziła.Nie mój kolor a pozatym na moje oko jest blada nie robi wyraźnych kresek...ma ok.7 cm długości. 6. PALOMA pomadka nie ma naklejki z kolorem ale to cos....łosos, delikatnie wchodzący w braz...kremowa konsystencja na ustach trzeba moim zdaniem poprawić palcem, dlatego mi nie odpowiadała. 7.RIMMEL Metalic cream shadow cień do powiek kolor 061 Notting Hill nakłada się go palcem, kolor mnie znudził, uzywany bardzo mało.pudełeczko raz mi upadło jest rysa, ale nie przeszkadza to w uzytkowaniu.Nie otwiera się sam. Jest to poprostu rysa. 8.Cień do powiek Miss Sporty kolor granatowy użyty kilka razy ale nie przeze mnie tylko przez kolezanke ktora mi go dala.kolor dla mnie za ciemny. 9.Cień do powiek Miss Sporty kolor 6 Eternity Mój kochany cień Niestety spadł mi i się potłukł i zamiast cienia jest proszek. jednak można go nałozyć palcem :P Polecam tym pannom :P które chcą sobie go kupić, albo lubią cienie w pudrach :PPudełeczko nie jest uszkodzone 10. Płyn do demakijażu oczy Ziaja została ponad połowa .Kupiony niedawno. Niestety nie spełnił moich oczekiwań Moge oddać kosmetyki za koszty przesyłki, ale wolę się wymienić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry pomysl
ja narazie nic takiego nie mam, ale pomysl jest zarabisty :)) ruszmy nowe forum :))))) poszperam w szafie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny pomysl. Moglabym oddac za koszt przesylki lub jeszcze lepiej wymienic kremy do twarzy ktore urzylam moze 2 razy i dostalam na nie uczulenie (mam dosc delikatna cere). Oto one: - krem matujaco-nawilzajacy Dr Irena Eris- seria 20 - Creasil total control- krem nawilz.-matujacy SPF 15 - krem ochronno-odzywczy Avon Cold Weather

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uzywam zel do mycia twarzy z serii Clerasil Total Control, a kremu nie mam...hmm..poszperam czy mam jakis kremik, bo bym się bardzo chętnie wymieniła z tobą :****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm..niestety nie mam zadnych kremów do twarzy, bo sama uzywam Ziaję oliwkowa i nic więcej, jednak niedawno dostałam Naturals Avon brzoskwiniowy ...i nie spodobał mi sie wiec uzywalam do do rąk została połowa.... hmm...jesli by Cię to interesowało ?:) bo ja mam straszną ochotę na ten Krem nawilżająco matujący :) a może byś sobie jeszcze coś z listy mojej wybrała :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm..
dziewczyny przylaczajcie sie:) napewno kazda z was ma na polce cos co juz sie jej znudzilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odkrylam cos....
zareklamuje was na innych topicach :P czym wiecej tym lepiej ja sama nie mam nic do oddania ..ale ....moze ktos inny ma a nie zauwazyl topicu powinnysmy zyc bardziej pokojowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Koszalinianka: kremu raczej od ciebie nie wezme bo cos czuje ze na niego tez bede miec uczulenie. Ale zainteresowal mnie ten dezodorant z Oriflame. Co ty na to? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście On jest w kulceczce ;))) a ze ja nie lubie mokrych a preferuję sztyfty to chętnie ci go wyślę :) teraz tylko na maila podajmy sobie adresy i w poniedziałek pierwsza przesyłeczka poleci :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wyszukałam granatową wysuwaną kredkę do oczu z Avonu- była użyta raz- dla sprawdzenia.Niestety to nie mój kolor , a także czarna kredkę do powiek z Yves Rocher, użyta kilka razy- jest jej dokładnie 10,5 cm. Jest z serii Luminelle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olab87@o2.pl Mam nadzieje ze bedziesz z niego zadowolona. Uzylam go chyba 3 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koszalinka:) Mnie zainteresowal Eyeliner:) Uwielbiam rysowac kreski a brazowego nie mam:) Do wymiany posiadam: - cienie z Avonu color trend fiolet , bardzo malo uzywane- nie pasowal mi kolor Poszperam jeszcze za czyms:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niebardzo pasuje mi kolor fioletowy do moich oczków :P:P hehe jak cos znajdziesz to daj znać :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Aliye --> hmm...moja mame zainteresowała kredka do oczu ta czarna....tylko nie wie co by Cie interesowało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten cien jest bardzo jasnym fiolecikiem..bardzo jasnym ma srebrzyste drobinki..poszukam w necie moze takiego kolorku..ale powiem ci ze na powiekach swieci sie mieni...taki fiolecik jasniutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.Niebieski cien do powiek podwójny 2.dwukol. błyszczyk do ust z oriflame ten dwustronny (braz wpadający w papaje] 3.dezod. Avon little black dress połowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm...zapomniałam o jeszcze jednej rzeczy Mam tusz do rzęś Rimmel Extra Super Lash kupiony ok.miesiąc temu, niestety nie przypadł mi do gustu :) wolę inne :)) chetnie się zamienię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga1122
hmmmmm... ten tusz to nawet bardziej by mi odpowiadal niz ten dezodorant. Ale nie wiem czy bylaby wtedy to sprawiedliwa wymiana (ten krem za tusz). Dlatego moglabym cos jeszcze dorzucic:-) Co o tym sadzisz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mortischia
Przyłącze się ... na razie napisze to , co pamiętam ,co mam na wymianę :) później, ja ciś mi się przypomni to dopisze :) 1. uniwersalny krem Oriflame - prawie wogóle nie używany, to jest ten w takim malutkim pudełeczku 2. cienie do powiek firmy Inglot - 3 odcienie błękitu .. nie używam , bo nie pasuje mi do twarzy, mimo , że mam błękitne oczy :P .. tylko troszeczkę uzywane 3. zielony błyszczyk do oczu Oriflame .. prawie nowy 4. satynowa pomadka Paloma ... prawie nowa ... 5. dezodorant w kulce Eclipse Oriflame ... zuzyty w niecałej 1/5 .. a więc tylko trochę :] 6. Żel odświerzający pod oczy Aloe Oriflame ..prawie nowy .. nieużywam, bo mam zbyt wrażliwe oczy :( .. a jest naprawdę fajny :) 7. Pomadka Oriflame Visions .. ciemny fiolet . trocheńkę używana .. nakrętka jest lekko pęknięta, bo spadła mi na ziemię .. 8. Brokat do ciała ... Delia .. prawie nieużywany ... w opakowaniu takim jak są niektóre błyszczyki, że rozprowadza się go kulką 9. Balsam do ust Aloe Oriflame ... trochę używany .. nie potrafię określić ile .. ale gdzieś około w 1/4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mortischia
Koszalinko , Moja Kochana, mnie bardzo interesuje Twój tusz :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm..wiesz..zobacze..bo przed momentem dostalam maila o ten tusz...hmm..chyba ze ta osoba sie rozmysli :) pozdrawiam ;* a jakby co to poleci do Ciebie to i to :) a ty mi jeszcze cos dorzucisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kyo18
mnie tez intersuje ten tusz wzamian moge zaproponowac tusz do rzes Avon stylista czarny ( uzyty z 5 razy )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm..Mortishia jednak nie chce tuszu..... wiec ktorej go wysłac?? hmm:( nie chce by ktoras z was czula sie wiecie :( Tuszu na wymiane nie chce niestety bo mam kilka tuszy :P ale moze co innego co mnie zainteresuje?????????/? a Aga 112? co bys jeszcze proponowała ? za te dwie rzeczy? dezodorant i tusz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam drogie forumowiczki....świetny topik! :) Poszperałam troszkę w szafce i mam do zaoferowania: + prawie całą serię Pure Zone firmy L\'Oreal - tonik (zostało go troszkę mniej niż połowa), żel do mycia twarzy ( zostało go tyle samo co toniku), maseczkę peel-off ( zostało ok.90 % produktu) Niestety seria ta okazała się za mocna dla mojej wrażliwej skóry :( + tonik nawilżający z serii Poniżej 20 firmy Eris (ok.60 % produktu) + odżywkę do włosów bez spłukiwania z witaminami ( do włosów rozjaśnianych i farbowanych) firmy Joanna ( zostało ok.80 % produktu) + krem na dzień z serii OligoVital firmy AA ( do cery tłustej i mieszanej) (ok.50% produktu) + maseczka do włosów Intensywne Wygładzanie z Nutrileum (Dyscyplinująca) z serii Elseve firmy L\'Oreal ( zostało ponad 80% produktu) + mydełko w kształcie serduszka firmy Avon (nieużywane) + maskara pogrubiająca do rzęs firmy Oriflame (trudno mi określić ile produktu jeszcze pozostało) + potrójny cień do powiek firmy Lovely (są tam kolory czarny,ciemny szary i jasny szary) (częsciowe zużycie koloru czarnego) + szminka tęczowy wir firmy Avon odcień chyba Tofi ( jeden raz użyta) I to by było na tyle.......Gdyby ktoś był zainteresowany lub gdyby któraś z Was miała jakieś pytania to zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vika_vika
Cześć Laski! Koszalinko! Super pomysł! Ja mam pomadkę do ust wysuwaną z Rimmel'a "1000kisses"(została chyba wycofana ze sprzedaży). Jest taka złota. Użyta raz na mojej mamie, i ze 3razy na mnie. No i mam dużo lakierów, piszcie tylko, jakie adresy...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm..no właśnie sama mam problem z określeniem jej koloru :) tzn. jeżeli nałoży się ją na jasne usta bądź przypudrowane jasnym pudrem to jej kolor bardziej podchodzi pod beż (jeżeli delikatnie muśnie się nią usta) natomist jeśli nałoży się ją na ciemniejszy kolor ust to bardziej podchodzi pod brązowy....ale jeżeli mocno pomaluje się nią usta to wychodzi ciemniejszy brąz pomieszany troszkę z czerwonym co daje jakby kolor zbliżony do pomarańczowego. Ale namieszałam.....mam nadzieję że można coś z tego zrozumieć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×