Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chce byc już mama

czy po odstawieniu tabletek szybko zachodzi sie w ciąże???

Polecane posty

Gość chce byc już mama

z męzem odstawiliśmy juz dobry miesiąc czy szybko moge zajśc w ciaze?? czy będa kłopoty ze względu na branie homonów???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak dlugo bralas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nania
Ja odstawiłam 4 miesiące temu a jeszcze nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce byc już mama
dokładnie przez 20 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlatwiej jest zajsc wlasnie w tych kilku miesiacach od rzucenia tabletek,ale to jest zle dla dziecka-moze miec sklonnosci do nowotworow i inne takie.lepiej czekac 6 miesiecy bez tabletek i wtedy probowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz
z mojego doświadczenia oraz przykładu znajomej wynika, że hormony rozregulowują organizm, teraz musi minąc trochę czasu zanim wróci do normy, znów zacznie produkować tyle hormonów ile potrzeba, no i zaczną dojrzewać jajeczka, które nie miały na to szansy przez hormony , które brałaś. To rzecz indywidualna, ale ja długo czekałam, znajoma również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kathy
zgadzam sie z agatka26. tez tak slyszalam. lepiej poczekac pol roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też tak długo brałam tabletki i już prawie rok nie zaszłam w ciąże moja koleżanka nie zaszła przez 1,5 roku gdzie na samym początku poroniła ale nie wiadomo od czego ale nie martw się ma teraz ślicznego i zdrowego bobasa powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po odstawieniu tabletek
kobieta zazwyczaj zaczyna "buzowac", wiec bardzo mozliwa jest ciaza mnoga. jesli nie chcesz miec blizniakow i wiecej, radze jeszcze przez jakis czas uzywac prezerwatyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAMA dANKA
po odstawieniu tabletek najlepiej zebys poczekała kilka miesiecy az organizm wróci do normy.ja tak zrobiłam odczekalam 5 miesiecy i dopiero potem zaczelismy sie z mezem starac o dziecko.mamy teraz śliczną córeczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka_x
Nie radadzę tak szybko... Ja po roku od odstawienia hormonów mialam jeszcze zaburzenia, które jak określił lekarz, były powodem "oczyszczania się" organizmu z leku.. Obecnie jestem 11 tyg w ciązy - to 2,5 roku po tym, jak przestalam zazywac minulet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia Sochaczew
Ja zaszłam w ciążę pięć miesięcy po odstawieniu , jesteśmy dokładnie rok i cztery dni po ślubie , a ok.15 września będziemy mieli dzidziusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zaszlam i sie ciesze
To wszystko to sprawa indywidualna organizmu kobiety. Ja ostawilam Logest 2 miesiace temu i teraz dowiedzialam sie, ze bede miala dzidziusia w liczbie 1. Przed ostwieniem proszkow bralam juz folik, bo stwierdzialam, ze ostronzosci nigdy nie za wiele. Moje 3 kolezanki zaszly zaraz po odstwieniu tabletek i maja juz sliczne, zdrowe dzieci. te pol roku to sa stere metody antykoncepcji a medycyna idzie do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce byc już mama
u mnie to jest własnie tak: przez prawie 2 lata brałam harmonet ,5 tygodni temu odstawaiłam je od tego czasu biore folik.Folik zaleciła mi ginekolog by nie było problemów w czasie pierwszego trymestru,by nie było ciązy mnogiej itd. powiedziała równiez żebym zrobiła sobie miesiączną przerwe a potem odczekaniu moge sie brac do roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brałam tabletki przez 5 lat zaszłam w ciąże po 3 miesiącach właśnie urodziłam zdrowego chłopca. Kiedyś zalecano branie tabletek przy problemach z poczęciem ale wycofano się bo częst zdażały się ciąże mnogie. Śmiać mi się chce jak ktoś mi mówi że trzba odczekać pół roku albo rok bo co mają zrobić kobiety które zachodzą w ciąże w trakcie brania tabletek a są takie przypadki ! A NAJWIĘKSZA GŁUPOTA JEST TWIERDZENIE ŻE DZIECI MATEK KTÓRA BRAŁY TABLETKI MAJĄ WIĘKSZ SKŁONOŚCI DO RAKA ! i co jeszcze malują drzewa czarną kredką albo nie lubią lizaków śmiać mi się chce! Pozdrawiam przyszłe mamy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokładnie zgodze sie
w całości z wpisem wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tabletki hormonalne naprawde maja wplyw na jajo i dziecko moze miec potem zmutowany gen-czytalam o tym,przysiegam,ze nikogo bezpodstawnie nie strasze!!dokladnie czytalam,ze chodzi o gen mogacy spowodowac raka piersi(chyba wiecie,ze odkryto jego istnienie?!)oczywiscie,ze te najnowsze tabletki maja mniej hormonu,a co za tym idzie sa mniej szkodliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivona1
z medycznego punktu widzenia ,to nie mam wiedzy...Ja zaszlam w ciaze po 3 miesiacach od odstawienie tabletek....dziasiaj mam 6 miesiecznego zdrowego i pieknego synka.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×