Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość piksie

jaki kolor scian doradzicie?

Polecane posty

Gość piksie

hej!remontuje moje mieszkanko-na razie nie mam pomyslu na kolor scian..mieszkanie jest nieduze-kawalerka,ale o ladnym przedpokoju i dosc dzuym pokoju i kuchni.Ja chciałabym mieć w domu jakieś żywe kolory..ale moj chłpak odradza mi twierdząć,że to bardzo męczy oczy..nie mowię tu o jakimś strażackim czerwonym,ale o nasyconej zieleni bądż pomarańcz.teraz zauważyłam modę na blade,ledwo co widoczne mkolory-np. zolty .Dla mnie to nie jest zbyt specjalnie piękne ,ale ponoć optycznie powiększa wnętrze...doradzcie mi dziewczynki..bo sama nie wiem..nie chce się upierać przy swoim ..bo jeśli się okaże ,że po pol roku nie wytrzymam i pomaluję na nowo...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sypialnię mam
jasno niebieską a pokój gościnny jasno zielony. Oba pokoje ładnie komponują się z żółtym kolorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co powiesz na kompromis typu jedna sciana w zywym kolorze a pozostale w bledszym kolorze. Oczywiscie kolorki musza byc zgrane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co powiesz na kompromis typu jedna sciana w zywym kolorze a pozostale w bledszym kolorze. Oczywiscie kolorki musza byc zgrane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co powiesz na kompromis typu jedna sciana w zywym kolorze a pozostale w bledszym kolorze. Oczywiscie kolorki musza byc zgrane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co powiesz na kompromis typu jedna sciana w zywym kolorze a pozostale w bledszym kolorze. Oczywiscie kolorki musza byc zgrane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajaderka
no... ja wlasnie jestem tez przeciwniczką nasyconych kolorow. Rozumiem modę, wstręt do białego itd, ale bez przesady. Przede wszystkim uzaleznijcie wybor koloru od mebli, ktore juz posiadacie. No i odpowiedzcie sobie na pytanie czy chcecie pokoj powiekszyc ? rozjasnic ? Od jakiej strony swiata są poszczegolne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuti fruti
ja też niedługo maluje mieszkanie. i mam taki pomysł by salon jedna ścianę tę najważniejszą która będzie tłem bedee miała mocno czerwoną a reszta blade odcienie tejże czerwieni, abrdzo blade. sufit biały inny pokój zrobię podobnie tylko że inny kolor kuchnię chcę mieć kanarkowo zieloną _ tez tylko jedna ścianę pomarańcz fiolet bo mam 3 pokoje z kuchnią jak macie jakieś ciekawe linki ze zdjęciami tez chętnie skorzystam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc babeczki, juz pisze jak mam. kuchnia- zielony awokado (dulux once -piekielnie droga,ale szybko schnie i latwo sie rozprowadza - generalnie nie upieprzy sie czlowiek jak przy innych) kolor dosyc nasycony, ale kuchnie mam baaardzo sloneczna wiec wszysko pasuje - naprade chce sie zyc w tej kuchni i dziala tak odswiezajaco (podobno zielobny hamuje apetyt :) ) przedpokój: fiolet, stonowany, troche wrzosowy - dla niektorych wydaje sie to dziwne zwlaszczaze laczy sie z zielonym, ale polowe sciany zalania gigantyczne lustro :) pokoj pomaluje na brzoskwina/morela i jedna sciane ciemny, zgaszony róz Jedna sciana ciemna jest dobra gdy chce sie na nią zwrócić uwagę (np wnęka) lub odwtócic uwage od czegos innego w pokoju. moja mama ma kuchnie zółty-piaskowy. Nienawuidze zółtego,a le kuchnia jest piękna i bardzo sdobrze sie w niej czuję. acha. moja łazientka - błękitny słodki kolor - bombowy relaks w takiej aurze :) jakies pytania? chetnie odpowiem, bo przeczytalam mnóstwo o doborze scian w domu (tzn o kolorach :) i tez mamy kawalerke (i to ze skosami ) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasi Mac
A ja mam ściany pomarańczowe tzn żólte a na tym pomarańczowe przecierki, super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja polecam czarny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie brudzi sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba że na biało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LM
> Kaira, no właśnie zielony i żółty "pozytywnie" wpływają na apetyt, osłabia go niebieski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My kupilismy mieszkanko nieduze - 45 metrow, gdzie byly biale sciany. Zastanawialismy sie dlugo nad kolorami w koncu mamy w jednym pokoju mleczny zolty, w drugim - piaskowo - pomaranczowy, ale bardzo stonowany, w kuchni pistacjowo - mleczny, a w przedpokoju cytrynkowo - zielony. Wszystkie te kolory swietnie sie ze soba skomponowaly, dom od razu stal sie o niebo przytulniejszy, nabral takiej \"jasnosci\". Dlatego tez jestem zwolenniczka pasteli i do tego jaskrawych dodatkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam niecaly rok temu remont... kawalerka.. z wneka.. plus widna kuchnia i przedpokooj.. niestety uwielbiam ostre kolory... nie lubie bieli.. wiec... nowi .. troche dziwnie patrza... chlopak zapytal sie czy daltonistka jestem..ale ja sie dobrze czuje w takich kolorach..mianowicie..: pokooj.. pomaranczowo (wneka sypialniana) fioletowy.. to na reszcie tej mniejszej pokoju... panele jasny braz.. roleta okienna wscieklozólta... meble: orzech.. sofa rozmyta cegla.. fotele .. granatowe z piaskowymi wzorami... zoolta kuchnia.. i granatowe w niej dla kontrastu meble.... tez granatowe wszystkie futryny i okiennice.. ;) przedpokooj z resztek pomaranczy i kremu sufitowego..... nigdzie nie mam (oproocz lazienki ktoora jest zielona) drzwi... wiec wszedzie wszystko pasuje... ;) jakby ktos chial obejrzec moje wariacje mam kilka fotek!! podkreslam aparat pzresycil kolory.. ;) generalnie.. ktos tu doradzil kompromis.... mozna jedna sciany w rooznych..slabszych i mocniejszych odcieniach pomalowac.. ;) - wieczny jest chyba pomarancz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiśnia
polecam farby firmy Dulux.Jeden pokój mam w kolorze pistacjowym,w drugim mus brzoskwiniowy i do tego jedna ściana mango.Fajnie to wygląda i dobrze się w tych wnętrzach czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam żółte ściany i niebieskie meble :) do tego dużo kwiatków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asienko... u Ciebie tez jest zapewne fajnie.. tylko na inny sposoob.. kazdy woli co innego.. ja preferuje ostre kolory i w takich tez dobrze sie czuje... generalnie wiekszosc ludzi chyba woli stonowane kolory... sa spoko ale mnie troche usypiaja... na dluzsza mete... a bialy przygnebia... kompromis.. i jeszcze raz kompromis... ;). aha no i kwiaty!!! te wszedzie i zawsze pasuja.. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysia_pysia
Do "CHOLERA": ja jesli mozna poproszę te zdjęcia mieszkanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>LM musze cie rozczarować. Neibieski osłąbia, ale zielony też. cieple kolory: zółty, pomarańczowy a juz najbardziej czerwony pobudzają apetyt. POpatrz choćby na kolory scian w restauracjach.. pozatym zielony kojarzy się z \"plesnia\" w podswiadomosci dlatego tak dziala. No ale to moje skromne zdanie oparte na obserwacjach i lekturze. pozdrawiam cieplucho :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piksie
dzięki dziewczynki-ja na razie mebli żadnych nie mam więc jest komfortowo-moge poszalec a dopiero potem skompletować reszte wyposażenie-ale na pewno mi pomogłyście!buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"piaszczysta plaża" z palety śnieżka barwy natury. Jeśli lubicie delikatne pastele, to zakochacie się w tych kolorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pejzaż zimowy
Pejzaż zimowy! Do tego białe meble (plus drewniane blaty na stole i komodzie), do tego srebrne dodatki. Tak w październiku będzie wyglądał mój salon, już się nie mogę doczekać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×