Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

iwona175

temperatura w czasie ciazy...prosze o odpowiedz

Polecane posty

Jak to jest z ta temperatura w czasie ciąży? Po owulacji jesli sie utrzymuje przez 16 dni to jest mozliwa a ciaza.. ale o ile ta temperatura wzrasta? Zawsze minimum te 37 kresek musi byc ? czy jak to z tym jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem prawie w ciąży
tak...temperatura wzrasta w dniu owulacji.... / tak czytałam - nie wiem dokłądnie w którym dniu / utrzymuje sie ona na takim poziomie i spada w przedzień okresu albo w dzień okresu dość gwałtownie spada.... Ale jak masz mieć okres a nie masz go...a zawsze miałaś regularny i tempereatura jest powyżej 37 to jest szansa ze jesteś w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak przeczytałam to co
sama napisałam i juz bardziej zamotać nie mogłam...ale mam nadzieję,że mnie zrozumiałaś.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jesli temperatura jest nizsza przyspuscmy 36,7 36,8 a z reguly sie mialo 36, 2 36,3 to jest tez mozliwe ze to jest ta temperatura ? czy musi byc koniecznie kolo 37 lub wyzej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 15 tydzień
iwona175 skoro z reguly mialas nizsza temp. to podwyzszenie moze oznaczac ciaze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem prawie w ciąży
nie musi...wystarczy,ze źle spała,boli ją głowa,przegrzała organizm lub zmieniła klimat...aby było podejrzenie o ciążę MUSI być powyżej 37

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak czy siak MUSI byc powyzej 37, tak mam to rozumiec??? Jesli nije dochodzi do 37 to nie ma szans???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem prawie w ciąży
na 95 % wg.tego co wiem musi być powyżej 37...są przecież jakieś wyjątki od normy...ale miejmy nadzieję,że jestes normalnie funkcjonująca...trzymam kciuki aby było tak jak chcesz... a szukałaś w wyszukiwarce ...temperatura podczas cyklu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajjj boje się.
tak, to prawda. Temperatura w ciąży utrzymuje się na poziomie 37stopni i powyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mialam temp. 37,4 i juz wiedzialam ze ciaza... test zrobilam godzine pozniej i wyszedl pozytywny, teraz jestem w 8 tygodniu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×