Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość akalai

CZY PODCZAS KARMIENIA MOZNA STOSOWAC DIETY?

Polecane posty

Gość akalai

Za chwile przyjdzie na mnie pora:) i powiem ze oprocz radosci odczuwam takze strach przed tym ,kiedy dojde do swojej figury.Mam 32 lata i sa to lata pracy nad sylwetka - tycie ciazowe to byl dla mnie koszmar.Chce odzyskac figure ,w sumie przytylam w "normie"-9 miesiac i jest ok 11 kg ale nie wiem jak to sie ma do karmienia.Zazwyczaj ,normalnie malo jadam,cwicze,jezdze na rolkach:),chodzilam na dyskoteki i chetnie bym sie wybrala i potem.Czy ma to wplyw na laktacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 15 tydzień
z tego co wiem to powinnas jeść w czsie laktacji tak samo jak podczas ciązy poniewaz potrzebujesz wtedy ciut wiecej kalorii niz przed ciążą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abeille
nie powinnaś przechodzić na dietę podczas karmienia...zrób to dla zdrowia swojego dzidziusia (maluszek musi mieć duzo wartości odżywczych a jak bedziesz na diecie to Twoje mleko nie bedzie miało tyle wartości odżywczych co powinno) i zacznij się odchudzać po odstawieniu dziecka od piersi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wystarczy ze ograniczysz rzeczy naprawde niezdrowe - slodycze, cukier, nadmierne ilości weglowodanow i tluszczy. Do tego troche ruchu - np. spacery z dzieckiem tez jemu dobrze zrobia :) Zadna drastyczna dieta nie jest wskazana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wystarczy ze ograniczysz rzeczy naprawde niezdrowe - slodycze, cukier, nadmierne ilości weglowodanow i tluszczy. Do tego troche ruchu - np. spacery z dzieckiem tez jemu dobrze zrobia :) Zadna drastyczna dieta nie jest wskazana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akalai
Dzieki kobietki,niemniej wlasnie zastanawiam sie czy np.karmiac piersia i mieszanka moglabym jednak troche odciazyc organizm od tego "oszczedzania sie"ktorego mam juz dosc.Wiem ze kombinuje...ale moze jednak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ik3
zasadniczo jak będziesz karmić piersią, to dziedziaczek zadziała jak dieta. Większość moich koleżanek doszła to formy w rok, co nie znaczy że chodziły przez ten rok grube. Ja musiałam na to poczekać / na wygląd/ ale to jestem wyjątkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AKALAI
Tez to slyszalam niemniej takze to ze spalajac tłuszcz wydzielają się trujące związki - więc zero sportu?Nie.. Dzieki za opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmiaca mama
Ja tez przytylam w ciazy 11kg(zawsze dbalam o figure-rower i fitness).Powiem ci ,ze juz nastepnego dnia po porodzie wazylam 7kg mniej,a w ciagu miesiaca spadla reszta ,a nawet wiecej.Karmiac piersia nie mozna sie objadac slodyczami i wielu ciezkostrawnych,tlustych rzeczy nie mozna jesc,wiec niewielkie szanse na przytycie.Moja coreczka ma juz 17 miesiecy i jeszcze sie dobiera do cyca,a ja jestem szczuplejsza niz przed ciaza.mysle ze u ciebie bedzie podobnie.11kg to bardzo malo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ik3
ja w ciąży przytyłam 9 ale potem zaczęłam jeść jak obłąkana i wtedy przytyłam. Normalnie większość chudnie. Sport można uprawiać, ale wiadomo, że nie ekstremalnie. Są kluby gdzie można bardzo małego maluszka zostawić pod fachową opieką, albo mieć przy sobie w nosidełku, a jak trafisz dobrego trenera, to ustawi Ci też właściwe ćwiczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AKALAI
Dzieki kobitki chyba czekałam na takie opinie:) Sam poród nie spędza mi sen z powiek tak bardzo jak to karmienie:) Niestety raczej będę musiała myśleć możliwie szybko pójść do pracy i to tez musiałabym jakoś poukładać...Chcę jak najlepiej dla Maleństwa , ale wiecie jak to teraz jest "różowo". Ba!Czy ja będę w ogóle mieć wystarczająco pokarmu?..Moje piersi produkują siarę i jakiś białawy płyn,ale nie są za duże a brodawki?Chyba do karmienia lalek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atuś
Ja podczas ciąży przytyłam też tylko 11kg,stymże przed ciążą miałam parę kilo nadwagi. Obecnie-3 mc po porodzie-udało mi się zrzucić 10 kg-ani grama więcej :( Karmie piersią, mnóstwo godzin spędzam na dworze-spacerujemy z Jagódką godzinami wręcz,a schudnąć nie mogę. apetyt mam ogromny :( Po nocy budzę się wsciekle głodna (karmię 2-3 razy). więc nie jest to tak,że wszystkie na pewno będziemy filigranowe!!!! :P Nie oszukujmy się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AKALAI
Ja juz z autopsji wiem że musze poćwiczyć żeby schudnąć i to trwale tym bardziej że ja tyję w dolnych partiach .Jestem ciekawa ile "naturalnie "stracę resztę - przez ćwiczenia to jest jesdyna i skuteczna droga przynajmniej dla mnie.Dzięki za wpisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AKALAI
Czy któraś z kobitek karmiła i piersią i pokarmem własnym?Jak na to dzieciaczek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atuś
co to znaczy piersią i pokarmem własnym????????????? :P czy to nie to samo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AKALAI
:) piersią i sztucznym pokarmem,rzecz jasna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×