Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malenka_a

przeczytajcie..odpowiedzcie..proszę...!!!

Polecane posty

Gość malenka_a

...bo ja chyba mam problem..troche opisze, wole wiecej szczegółó podać, zeby miec pewność ze podałąm wszystkie okoliczności..a wiec tak..no spóźnia mi sie okres cholernie to znaczy hm..mam strasznie nieregularne o 29-34 nawet dni..nno i dzis jest 35 i nie mam:/..kochałam sie /z prezerwatywą/z facetem, ale jak obiczylismy w dni niepłodne...ale do tego doszły nerwy/pogrzeb/ i straszny wysiłek/pielgrzymka 10 dni-syf://..no i w sumie panikę juz neizłą nasiałam..nei wiem co robic..czekać czy co?...jeśli chodzi o jakość prezerwatyw to raczej nie było zagrożenia..heh..."raczej"...no boje sie jak cholera...napisz proszę co o tym myslisz..dzieki z góry wszystkim i prosze o jak najszybsze odpowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekaj c.d.
czekaj spokojnie na okres. po takich przejsciach nie dziw sie, ze sie spoznia bardziej niz zwykle... glowa do gor! Nie jestes w ciazy:-)!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie... czekaj. nie warto panikowac. jak sie zabezpieczyliscie to raczej jest wszystko w porzadku. a to wszystko - pielgrzymka, itp moglo wplynac na przesuniecie sie okresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona_23
to po prostu przez stres. pewnie dostaniesz za parę dni, bo teraz jeszcze zaczęłaś się bardziej martwić. tez tak miałam. nie martw się. a jeśli chcesz to przecież mozesz zrobić test ciążowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie denerwuj sie bo wtedy dopiero wszystko sie opóźnia, ta pielgrzymka tez napewno wpłyneła na to. najwazniejsze to sie wyluzowac a nie biegac do lazienki co 5 minut i sprawdzac. wiem cos o tym , sam sie denerwuje jak sie spoznia. Bedzie dobrze :) grunt to wyluzowac sie, odprezyc wtedy przyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenka_a
kochani jesteście!!!!!! dziękuję wamm!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenka_a
od pewnego czasu co drugi dzień piję herbatki..hm..przeczyszczające..to moze mieć wpływ?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenka_a
a i jeszcze coś...w trakcie ost. okresu (w drugim czy trzecim dniu) kochaliśmy się też...może to też opóźnić..?...tylko ile?...dziś jest 34 dzień..jak długo jeszcze? :( boje sie jak cholera....ale KOCHANE JESTEŚCIE ZE W OGÓLE ODPOWIADACIE!!!!!! DZIĘKUJĘ :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenka_a
........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poisonisko
malenko_a Po co sżłaś na pielgrzymke, a ten sex to napielgrzymce był i to moze z ksiedzem? buhaha, niektórzy to są tak równo pojebani, na pielgrzymki chodzą ludzie bogobojni, a ty mówisz jedno ,wierzysz w jedno ,a robisz co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poisonisko
malenko_a Po co sżłaś na pielgrzymke, a ten sex to napielgrzymce był i to moze z ksiedzem? buhaha, niektórzy to są tak równo pojebani, na pielgrzymki chodzą ludzie bogobojni, a ty mówisz jedno ,wierzysz w jedno ,a robisz co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poisonisko
malenko_a Po co sżłaś na pielgrzymke, a ten sex to napielgrzymce był i to moze z ksiedzem? buhaha, niektórzy to są tak równo pojebani, na pielgrzymki chodzą ludzie bogobojni, a ty mówisz jedno ,wierzysz w jedno ,a robisz co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenka_a
posrane masz w garnku frajerze jeb***ny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pielgrzymka jest dla
wszystkich. Trzeba mieć jednak odwagę, by z niej skorzystać w sposób duchowy i chcieć z czegoś zrezygnować - na przykład z przyjemności, Trzeba mieć jakiś wyższy cel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella76
mnie sie wydaje,że okres na pewno dostaniesz(albo juz dostałaś:)),takie przezycia jak pogrzeb i pielgrzymka swoje robią.....tak więc nic sie nie martw i uszy do gory- na przyszłośc może troche mniej nerwowo żyj:) pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenka_a
dzięki wszystkim...czekam niestety dalej :((((((((((((((((((((((((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominisiak
Odpisz czy dostałaś okres?? bo jestem ciekawa??? zamierzamy zacząć współżycie z moim chłopakiem i zatanawiamy się czy dni niepłodne i przerwatywa wystarczą??? czy mamy kupować jeszcze globulki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na temat
pielgrzymek za i przeciw zapraszam www.forum-flp-4.13.prv.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×