Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziwne

moje pytanie do was. Wejdz

Polecane posty

Gość dziwne

wspolnie z narzeczonym postanowilismy miesiac temu postarac sie o dziecko. "Trenowalismy" przez caly miesiac , dodam ze odlozylam niedawno antykoncepcje (plastry evra)- ktore jak kazda inna forma lekow hormonalnych powinny zwiekszyc prawdopodobienstwo zajscia w ciaze. Niestety nasze proby spelzly na niczym bo dostalam okres, test tez robilam - i wyszedl negatywny. odpowiedzcie czy cos ze mna nie tak, dlaczego nie "zaszlismy" pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wbrew pozorom
w ciazę nie jest tak łatwo zajsc :) potrenujcie jeszcze ze dwa, trzy miesiące i wtedy jak nie wyjdzie zacznijcie szukac przyczyny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2222
Nie wiem ile masz lat,ale skoro starasz sie o dziecko powinnas wiedziec ze niekiedy antykoncepcja hormonalna przez pierwszy okres od jej odstawienia utrudnia zajscie w ciąze. Musicie byc cierpliwi a z pewnoscią sie uda,oblicz sobie kiedy masz dni plodne i do roboty A przede wszystkim zwroc uwage na to ze niekiedy usilne starania o dziecko powodują duze napięcie i stres ktory takze nie sprzyja poczeciu... Zycze powodzenia. a tak z ciekawosci ile masz lat? i twoj partner? pytam bo chce wiedziec w jakim wieku czlowiek swiadomie decyduje sie na dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne
mam 24 lata , a moj narzeczony 28. dzieki za informacje ze niektory rodzaj antykoncepcji wcale nie ulatwia zajscia w ciaze. nie wiedzialam o tym. moze poprostu zaczac brac "typowe" hormony- w postaci tabletek, brac je przez pare miesiecy i potem sprobowac? juz sama nie wiem, myslalam ze zajde...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2222
Jesli chcesz zajsc w ciąze hormony i antykoncepcje odloz na bok,a tak na marginesie niektore kobiety juz po pierwszym numerku na dyskotece zachodza w ciąze,a ja zostalam poczęta 5 lat po slubie-rodzice nie uzywali antykoncepcji :) jesli jednak bardzo sie martwisz zglos sie do lekarza po rade,zapewniam ze on bardziej ci pomoze niz my na tym forum Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie nam się udało po 5 miesiącach Nie myśl o tym , niech się psychika odblokuje i wtedy będzie ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×