Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Monika24

TERMIN W PAŹDZIERNIKU!!!

Polecane posty

Gość Monika24

Mam termin na 26 października. Czy ktoraś z Was będzie rodzić w październiku i tak się boi strasznie porodu jak ja? Czy szykujecie już wyprawkę dal dzidziusia i rzeczy, ktore trzeba ze soba zabrać do szpitala ? JAk wasze samopoczucie? Czy czujecie się już niecoi ociężałe i niezgrabne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika24
Dlaczego nikt nie odpowiada? ZADna z WAs nie będzie rodzić w pąźzdierniku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze w tym
czasie zadna juz nie siada na komputer tylko czeka do rozwiazania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blisko blisko
czekamy na rezultaty!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pazdziernik sie konczy
zero dzieciorow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze tylko
pare dni, dni pare, wezmiez wozek swoj dziecko i gitareeee, pozegnania przyjdzie czas, lenistwa slodkiego czas, a na koniec da ci maly/a popaaalic :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, pisalam kiedys cos na innym Twoim topiku. zastanawialam sie, co kupic malenkiej tu po porodzie a co jej mamie:) wiesz cio? dzisiaj o 15:00 zostalam ciocia. Julka jest sliczna, ale przede wszystkim zdrowa. Bratowa tez czuje sie dobrze.... ale jestem szczeliwa :):):):):):):):):):):):):):):):) pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Właściwie to jeszcze nie wiem czy mój termin to październik czy listopad. Okres spóznia mi się 3 tydzień, zrobiłam test - wyszedł pozytywnie. Chce poczekać jeszcze tydzien i wybiore się do lekarza. Wydaje mi się jednak, że sprawa jest juz przesądzona :). Czuje sie dziwnie, czuje się jakbym miała napompowany brzuch, jestem ociężała. Wiem doskonale ze niemozliwe jest aby na tym stadium brzuch mógł zacząć już rosnąć, ale jednak dzieje sie cos co powoduje jego naprawde duże wzdęcia. Od paru dni przeszłam na lekką diete, zero tłuszczy słodyczy, jem do godz.17 i to tylko tyle by zaspokoic głód, ale to nic nie pomaga, z każdym dniem jest coraz gorzej. Juz zaczęłam sie zastanawiać czy to może ciąza urojona :p. Poradźcie coś dziewczyny, może któraś miała podobne doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrrrrrrrrrr
ludzie juz sa trzy sztuki forum na pazdziernik, zdecydujcie sie wreszcie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×