Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ANnNA

Połóg - już 8 tydzień ! ! !

Polecane posty

Gość ANnNA

Po porodzi już 8 tydzień a ja jeszcze wciąż krwawie. Byłam u ginekologa - pobadał mnie i powiedział że jak do 2 tygodnij mi nie przejdzie to musze iść znowu do szpitala ! Być może że mnie po porodzie nie oczyscili tak jak należy albo coś mi się tam nie zrasta. Kurcze - tak mi to nie pasuje bo nie wiem co zrobić z moją córeczką ? Miała któraś podobne objawy po porodzie ? Ile się to w szpitalu leczy i czy szpital jest konieczny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powinnaś dostać tabletki
na zmniejszenie krwawienia. Ale jeśli nie przejdzie, rzeczywiście lepiej iść do szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANnNa
Tabletek nie dostałam ze względu że karmie pierisią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia78
ANnNa zmień lekarza zrób sobie Usg macicy nich lekarz sprawdzi czy macica jest opróżniona z "resztek". Wiem coś na ten temat bo mi przy porodzie zostawili część łożyska ( chyba łożysko -czekam na wyniki badań histopatologicznych) ""Dziwna" rzecz tak jakby fragment łożyska wyszła mi w domu przy kąpieli poszłam do gin. on zrobił usg i wysłał do szpitala na łyżeczkowanie macicy. Skontroluj to. Ja też dość długo krwawiłam. Tak pozatym to lekarzom przestałam ufać po tym na co mnie narazili.!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia78
Ja też karmię piersią małą wziełam ze sobą do tego cholernego szpitala. Dwa dni mnie trzymali. Ps. Łyżeczkowanie nie boli jest przy ogólnym znieczuleniu i trwa 5 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga2666
Moj połog trwa juz ponad 3 tyg a ja nadal mam jakies plamienie jeszcze nie jest brązowe tylko takie czerwono brazowe. Moze ktoras byla w podobnej sytuacji polozna i lekarz po badaniu mowia ze to jest w porzadku ale sama nie wiem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×