Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

grosia

jaki prezent dla swiezoupieczonej mamusi i jej coreczki ? PROSZE O RADY

Polecane posty

Niedlugo moja bratowa urodzi coreczke i w zwiazku z tym mam ogromny problem :( Prosze doradcie cos, co bedzie potrzebne i sprawiajace radosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła mama
sie do świeżoupieczonej mamusi nie należy zapominac o niej samej :) możesz kupic jakiej praktyczne rzeczy takie jak pieluszki ich nigdy za wiele i jakas zabawke a dla mamy coś na osłode np czekoladki albo kawe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio wlasnie nie chce zapomniec o mamusi. wiem, ze to dzidzia bedzie w centrum zainteresowania, ale o mamie tez trzeba pamietac :) mamusie, prosze o wiecej propozycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakis dobry balsam dla mamy albo żel pod prysznic...a dla dzidzi jakies kosmetyki do pielęgnacji ciałka dla dzieci...może jakaś seria kosmetyków. Kiedys widziałam chyba serię NIvea dla dzieci...taka niebieska... No dla mamy to moga być czekoladki ( to chyba każda lubi) :) a dla dzidziusia jakaś grzechotka albo smieszny kolorowy smoczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga27
co do kosmetyków to raczej przed porodem mama sama zdecyowała się jakiej marki chce używać, bynajmniej ja nie chciałabym ich dostać. No ale jeśli zdecydujesz sie na ich zakup to niech to nie będzie "Johnson&Johnson", które to kosmetyki są znane z tego że najbardziej uczulają. Czekoladki też raczej odradzam. Po porodzie dziewczyna będzie pewnie chciała wrócić jak najszybciej do swej wagi sprzed ciąży a łakocie jej w tym nie pomogą. Któraś z dziewczyn wspomniała już o balsamie czy żelu. To i owszem, ale niech to bedzie produkt dobrej marki pomagający np zwalczać rozstępy, których ryzyko wystąpienia w ciąży jest duże. Poza tym na wątku październikowym wspomniałam Ci o książce. Pozdrawiam Aga i Adaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a czy nie sadzicie, ze ten krem na rozsepy moglby byc troszq nietaktowny? ona bardzo dba o siebie a moglaby pomyslec ze ja kupuje jej to sadzac ze ona jest flejtuchem i ze wyglada tak okropnie ze musi zadbac o siebie! a z drugiej strony, to ona uzywa naprawde dobrych kremow i narazie nie ma wcale rozstepow pozdrawiam serdecznie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosmetyki to zły pomysł. Zużyją się w ciągu miesiąca i po prezencie. Dla dzidzi może jakiś kocyk, czy poduszeczkę. Dzieci przywiązują się do takich rzeczy i możliwe, że będzie jej słuzyć przez wiele lat. A mama??? Póki co nie mam pomysłu, ale jak coś wymyślę to napiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BARBARELLA
Podam na swoim przykladzie z czego bym sie ucieszyla : dla mojej Corusi albo ramka na zdjecie jakas efektowna , albo album , a dla mnie : jakis super kosmetyk regenerujacy np. z serii Anew , czy cos podobnego , albo karnet na solarium :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frida
Wlasnie dla mamusi wybralabym ramke na zdjecie zeby mogla sobie bobaska "postawic na polce" i codziennie popatrzec jak sie zmienia od momentu narodzin. Dla dzidzi gryzaczka albo jakas leciutka grzechotke no i jesli to nie za duzo to dodatkowo pampersy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frida, BARBARELLA -> dziewczynki, dziekuje bardzo za podsuniecie pomyslow. dajcie jeszcze jakies propozycje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamysz
Urodzilam synka 4 tygodnie temu. Z jakich prezentow ucieszylabym (ucieszylam) sie najbardziej? Z praktycznych. Dla synka jakis ciuszek - ale wolalabym wiekszy, taki na potem. Ubranek na teraz narazie mam pod dostatkiem - pewnie kazda mama zakupila wszystko przed porodem. Dla dzidzi moga byc kosmetyki, choc wiem, ze czasem trudno kupic te nieuczulające. Z zabawek tez sie ucieszylam, bo nie mialam ani jednej - doszlam do wniosku, ze na poczatku nie beda potrzebne. A dla mnie? Hm Napewno nie czekoladki. Dowiedz sie, czy mama karmi piersia, wtedy czekoladki niestty nie wskazane. Jezeli chcesz kupic cos do jedzenia, to niestety wybor jest maly - ciastka bez czekolady, bez kakao :( Z owocow jedynie jablka :( Kosmetyki to chyba najlepszy pomysl. Jakis zel pod prysznic i balsam. Jest teraz wiele fajnych serii - z aromaterapii, itp. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMĘ NAPEWNO UCIESZY JAKIŚ ŁADNY CIUSZEK DLA MALEŃSTWA, NAJLEPIEJ WIĘKSZY, NAWET W ROZMIARZE 86/92, NIC NIE ZASZKODZI, JAK POLEŻY W SZAFIE I POCZEKA. TYCH NA TERAZ MA PEWNIE I DZIECKO MOMENTALNIE Z NICH WYRASTA. ZAŚ DLA SAMEJ MAMUSI - MOŻESZ KUPIĆ W APTECE WKŁADKI LAKTACYJNE DO KARMIENIA. SZYBKO SIĘ ZUZYWAJĄ I TROCHĘ KOSZTUJĄ. DO TEGO DAJ JEJ PTASIE MLECZKO WEDLA, ŻEBY OSŁODZIC JEJ NIEPRZESPANE NOCE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spinka
Z ciuszkami na wyrost trzeba uważać - ja dostałam duzo takich i teraz (córa 7 mies.) większości z nich nie ubiera, bo nie są odpowiednie na tę porę roku. Ja polecałabym rożek albo kocyk, ewentualnie jakąś zabaweczkę np. pozytywkę (moja córcia uwielbia ją do tej pory) , bo rodzice kosmetyki i ciuszki muszą kupić, a na zabawki to czasem szkoda pieniędzy. Dla mamy polecam wkładki laktacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalezy jaka kwote chcesz przeznaczyc na taki prezent - jesli to ma byc taki zwykly na przyjscie ze szpitala to polecam dla dziecka spiworek do spania (tak zeby sie nie rozkopywal maluch w nocy), lub pozytywke ale nie koniecznie karuleze nad lozeczko bo to pewnie rodzice juz maja. Dowiedz sie czy przypadkiem mama nie marzy o przewijaku (mowia ze zbawinna sprawa nie wiem nie mialam) czy tez lezaczku. Sa tez takie cudne ksiazeczki i albumy do zdjec z miejscem na wpisywanie najwazniejszych wydarzen. Fajna pamiatka jest po latach Bratowej proponowalabym wlasnie tak jak dziewcyzny wkladki laktacyjne lub piekna ramke na zdjecie. Jesli masz szanse przyjrzec sie odrobine jej polkom to zobacz czy znajduje sie na nich ksiazka PIERWSZY ROK ZYCIA DZIECKA, bardzo przydatna porzynajmniej moim zdaniem wiec jesil jej nie ma to polecam No a jesli mialby to byc drogi prezent ale taki bardzo porzadny to jestem ZA kupieniem elektronicznej niani. sprawdza sie i przydaje nie tylko przy niemowlaku ale i starszym dziecku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki- > dziki za rady :) moze jeszcze jakies propozycje? pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda**25
moja kolezanka tydz temu urodzila sliczna coreczke..... do szpitala przynioslam jej swiezo-upiecznej mamie taka kartke z zyczeniami w srodku(zyczenia wypisalam sama)..kartka to bylo wlasciqwie zdjecie raczek matki w ktorych byly stopki dziecka...ucieszyla sie z tego bardzo...a co do innych prezentow,mam zamiar dac jej jeszcze paczke pampersow i biale skarpeteczkli z koronka dla malenkiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franeczka
magda- > z czystej ciekawosci zapytam (jesli mozesz to odpowiedz) jakie zyczenia napisalas?ja tez musialabym cos napisac, ale niestety nie mam pomyslu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda**25
franeczka napisalam tak... kochani Iwono i Kamilu Z okazji narodzin waszego małego szczescia,slicznej corci,ktora swoim przyjsciem na swiat uradowala tak wiele osob,zycze wam aby rosla silna,zdrowa aby cieszyla wasze oczy , w ktorych beda pojawiac sie tylko lzy szczescia,gdy nazwie was pierwszy raz mama i tata..gratulacje:)) Ciocia Magda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda- > hmmm ladnie, baaardzo ladnie to napisalas:) chyba \"pozycze\" sobie ten text od ciebie: ) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypomnialo mi sie cos w sprawie rpezentu - czekoladki i kawa odpadaja bo to dla mam niewskazane, tak samo jak cytrusy. Moze byc sok marchwiowo jablkowy ale juz bez zadnych innych dodatkow. Dla maluszka mozesz kupic np recznik kapielowy typu ROZEK. Sama mialam ich kilka ale tego nigdy za duzo zwlaszcza zima jak pranie dluzej schnie.. a ja od kuzynki dostalam takie zyczenia Te malenstwo ukochane upragnione wyczekane jest jak promyk slonka zagladajacy do waszego zycia. Niech rosnie ku waszej dumie i radosci a wy badzcie dla niej najwspanialszymi rodzicami na swiecie. Milosc ktora dacie temu malenstwu zostanie wam zwrocona w dwojnasob. Opiekujcie sie ta cudna kruszynka ku uciesze calej rodziny... w prawdzie dlugasne ale byly na kertce formatu A4, bocian w dziobie niosl maluszka... slodkakartka zostawiona na pamiatke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama 2latki -> dzieki za propozycje :) qrcze, sama nie wiem na co sie zdecydowac, ale na szczescie mam jeszcze troszq czasu. kobietki, gdyby jeszcze cos wpadlo Wam do glowek, to piszcie! :) pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×