Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kerila

Czy są wśród was osoby, które wogóle nie chcą mieć dzieci?

Polecane posty

A jeśli tak to dlaczego? Uprzejmie proszę, aby wpisywały się osoby, które nie chcą mieć dzieci, a te, które chcą nie pałały oburzeniem i oskarżeniami o inne podejście do życia. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba nie ma takich
:D ale ja się przyznam-nie chcę miec dzieci chociaż je lubię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to juz bylooooooooooo
po co powielac tematy,bozeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też nie chcę
bo mnie zwyczajnie nudzą i męczą psychicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa 33
ja nie chcę mieć dzieci nigdy nie chciałam wg mnie wady posiadania dzieci przewyższają zalety takiego stanu rzeczy widzę więcej minusów niż plusów mi wystarcza pies albo kot, żeby w nim ulokować swoją potrzebę opiekuńczości, no i facet oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze się że podchodzicie tak rozsądnie do tego! To dobrze że wiecie że nie chcecie najgorsze jest jak kobieta decyduje się na dziecko bo tak wypada a jest to dla niej ogromny ciężar. Uważam że każda kobieta powinna sama decydować czy byc matką. Ja jestem bo chciałam a wy nie bo nie chciałyście. Tak powinno być!!! Macie prawo do takiej decyzji !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa 33
---> Yuko wreszcie jakaś wyważona opinia. A nie wylewanie pomyj, że nienormalne i wynaturzone, albo głebokie wyrazy współczucia, jakie to jesteśmy niespełnione, te bezdzietne. Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joana
Ja zastanawiałam się często dlaczego nie chcę. Denerwowało mnie jak ktoś mi wmawiał materializm, egoizm itp. Na tym topicu ktoś napisał bardzo pasujące do mnie zdanie "bo mnie zwyczajnie nudzą i męczą psychicznie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszukuję kontaktu z osobami, które W OGÓLE NIE CHCĄ MIEĆ DZIECI !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezes
ja w ogóle nie chcę mieć dzieci. Mam 25lat. Nikt mi nie daje tego powiedzieć nikt nie wierzy. Przy tym bardzo lubię dzieci. Ale nie sądzę abym miała predyspozycje do ich wychowywania. Psychiczne. Tylko mój chłopak mnie wysłuchał, nikt inny nie jest w stanie tego zaakceptować, wysłuchać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaaa
a ja nie chciałam a mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezes, bardzo chciałabym z Tobą pogadać, możesz napisać do mnie maila? (po to, żebym miała Twój adres, wtedy wszystko Ci wyjaśnię)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka teresa
dziewczyny?jak mozecie nie czuc tego instynktu macierzynskiego ,aby nosic w sobie i chowac dzieciatko?to jest moje marzenie odkad skonczylam 18 latek-dziwie wam sie-naprawe-oburzajace-potwory jedne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama jesteś oburzająca
!!!!!! każdy ma prawo wyboru! jaki dasz przykład swojemu dziecku, nietolerancyjny potworze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vittu
Ja też jestem wynaturzonym potworem ;) Nie chcę mieć dzieci, lubię je owszem, cudze, przez godzinę. Nie sądzę, żebym miała predyspozycje psychiczne do bycia matką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moooonika
ja nie chce bo sie zwyczajnie boje i ólu przy rodzeniu go i tego ze bylabym zla matka i stworzyla potwora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beko dlaczego nie chcesz mieć
dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×