Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

renika

Ach te pytania....

Polecane posty

Gość forumowiczkaa
Wiesz Renika, nikt tutaj nikogo nie zmusza do czytania postów, a tym bardziej do odpowiadania na nie! Po to jest forum, żeby pytać...choćby o najgorsze głupoty. Nie bierz się za wychowywanie tych, którym odpowiadasz, bo nie masz do tego kompetencji. Masz tu masę innych topików na których możesz się udzielać. Wiem, że niektóre z tych pytań są naprawdę beznadziejne, ale fakt, że nikt na nie nie odpowie, może dać do myślenia ich autorkom. Nie pomyślałaś o tym? To, że masz męża i dzieci, nie oznacza że zjadłaś wszystkie rozumy i nic cię już w życiu nie zaskoczy. To fajnie, że miałaś i masz takie dobre stosunki z mamą, ale różnie się ludziom w życiu układa. Nawet przed wizytą u lekarza, lepiej zapytać inne kobiety o podobne objawy, żeby wiedzieć czego się spodziewać. Do tego właśnie służy forum, na którym wypowiadanie się, co jeszcze raz podkreślam, jest DOBROWOLNE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się z forumowiczką. Czy nie rpzysżło Wam do głowy, ze te dziewczyny szukają tutaj poprostu wsparcia psychicznego? Zwróćcie też uwagę na to, że nie każdy decydując się na współżycie wie już wszystko na ten temat. To nierealne. Zawsze są jakieś wątpliwości. forum to dobre miejsce aby zaisęgnąć porady i myślę, że te dziewczyny właśnie na to liczą. i co dostają? Wielki opieprz za to że żyją. Ps.:Wy nigdy nie zadajecie głupich pytań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do iczka
Ales sie doczepila. Ja pierdole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOL! :D Oczywiście każdy ma rpawo do własnego zdania i forum jest po to aby je wyrażać. Ja powiedziałam swoje, ale nie potępiam kobiet które myślą inaczej, Poprostu się z nimi nie zgadzam. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mnie to wkurza
Popieram topik. Osobiscie mam dosc! To wszystko takie dziecinne, typu "dotykal mnie-czy jestem w ciazy" albo "kochalam sie dzien, po odstawieniu pigulek, czy jestem ciazy". No rece opadaja! Nie mam sily. Kiedys pomagalam ale teraz nawet na to nie reaguje. Kurka, mamy xxI wiek a wszyscy w lesie. Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nocnik
Doklanie. Ilez mozna odpowiadac na jedno pytanie?? A jeszcze jak sie odpowwie, ze miesiaczka nie jest objawem ciazy i tak "zaciazona" chce miec pewnosc i dalej wypytuje. Tworzy nowe topiki. Albo to: Biore tabletki regularnie i mysle, ze jestem w ciazy. Kurwa. To po co biora te tabletki?? Popieram zalozycielke topiku i moja "przedmowczynie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz co renika
słabo mi sie robi jak czytam takie lalunie jak ty byla kiedys taka martyna dona czy jakos tak, ale dostała taka zjebke, ze albo zniknęła albo sie uspokoiła i zmieniła nick skoro cie wnerwiaja pytania o ciaze to po cholere je czytasz wredna cipo? jak mialas 19 lat też wyłaś, że wpadłas, daj sie wieć wypłakac innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem po co ktoś odświeża takie topiki, jeśli tak mu sie nie podobają. Ostatni wpis był 10 marca, potem 4 maja ktoś odświeżył ten topik. Nie rozumiem po co?? Jeżeli tak was wkurza Renika i ten topik, to po co ciągle podnosicie?? Kiedy mnie wkurzają jakieś topiki to po prostu zgłaszam je do skasowania, a nie obrażam całego świata. Osoba, ktora podniosła wątek zapewne ma 19 lat, wróciła właśnie z majowego weekend\'u i zaopatruje sie w testy ciążowe. I żeby wyładować ten ciążowy stres, bluzga na wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do..... reniki
najpierw piszesz ze lekarz w 100% potwierdzi lub wykluczy ciąże a pozniej sobie sama zaprzeczasz cytuje: "a gdzie rodzice tych zdezorientowanych dziewczyn, co druga sie boi powiedziec mamie ze podejżewa ciąże matki z córkami nie rozmawiają potem pytania: czy czkawka oznacza ciąze.... jesu kiedy ja podejzewałam ciąze w wieku lat 19.... poszłam do lekarza który jak sie potem okazało podał błędną diagnoze powiedziałam mamie... a bałam sie cholernie jak przyjmie infirmacje ze jestem w ciązy (choc nie byłam - inna sprawa) powiedziała : czego głupia wyjesz?? (plakałam jak bóbr).. będę babcią zaufajcie rodzicom... rozmawiajcie z mamami, ojcami pytajcie albo biegnijcie do lekrza jesli nie macie pewności!!" zdecyduj sie wiec dziewczyno!!!!!!!!!!!!! nie kazda mama ucieszy sie tak bardzo z wiadomosci ze jej dziecko w wieku 19 lat zostanie mama a ona babcia ludzie sa rozni...... wiec co maja robic te dziewczyny chca sie poprostu zwierzyc sie komus i szukaja pocieszenia sama jednak uwazam ze w zyciu sa wieksze " nieszczescia" niz dziecko w tak mlodym wieku ale jak chca to niech sobie pisza to wolny kraj!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Tylko, że dlaczego zakładają aż tyle nowych topików? I dlaczego nie wyedukują się trochę zanim zaczną brykać?? Np. był tu taki topik, ze dziwczyna 20-sto letnia pytała się ile trwa cykl miesięczny i co to w ogóle jest!! Albo: onanizowałam się na fotelu, na ktorym pare godzin wcześniej onanizował sie mój chłopak, czy jestem w ciąży?? Albo: 5 letni chlopak polozyl sie na mnie 9 miesiecy temu. Czy jestem w ciąży?? To są tylko trzy pytania z wielu. Moim zdaniem jest to żenujące. Ja bym się wstydziła o coś tak durnego spytać nawet na anoanimowym forum. Na serio czasami wstydze się zytać tak durne pytania. Albo pytanie z ostatnich dni: W środę rano kochałam się z chlopakiem, a w nocy wymiotowałam. Czy to jest objaw ciąży?? Litości!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Tylko, że dlaczego zakładają aż tyle nowych topików? I dlaczego nie wyedukują się trochę zanim zaczną brykać?? Np. był tu taki topik, ze dziwczyna 20-sto letnia pytała się ile trwa cykl miesięczny i co to w ogóle jest!! Albo: onanizowałam się na fotelu, na ktorym pare godzin wcześniej onanizował sie mój chłopak, czy jestem w ciąży?? Albo: 5 letni chlopak polozyl sie na mnie 9 miesiecy temu. Czy jestem w ciąży?? To są tylko trzy pytania z wielu. Moim zdaniem jest to żenujące. Ja bym się wstydziła o coś tak durnego spytać nawet na anoanimowym forum. Na serio czasami wstydze się zytać tak durne pytania. Albo pytanie z ostatnich dni: W środę rano kochałam się z chlopakiem, a w nocy wymiotowałam. Czy to jest objaw ciąży?? Litości!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też to wkurza, a ten topik jest taki sam jak każdy inny - skoro dziewczyny mają prawo zakładać codziennie kilka topików z pytaniem \"czy ejstem w ciaży\" to inni mają prawo założyć taki, na którym to krytykują :) Mnie przeraża jeszcze jedna rzecz - wprostproporcjonalnie do ilości topików o domniemanej ciąży rośnie liczba wypowiedzi na temat leków wywołujących poronienie itp. Nie wypowiadam się na temat aborcji - każdy ma na ten temat swoje zdanie. Ale mam wrażenie, że dla niektórych jest to kolejna metoda \"antykoncepcyjna\". I to jest straszne... :( Pewnie zaraz mi się tradycyjnie dostanie od \"głupich cip\", ale mam to w nosie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w góre
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jednak popieramRenike jak najbardziej. i wlasnie, jezeli decyduje sie uprawiac seks to trzeba brac uwage jego konsekwencje, ludzie litosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie moge tego czytac
beznadziejna jestes!! nikt Ci nie karze tego czytac. Ciesz sie ze Ci sie w zyciu ułożyło ale nie dołuj innych ze wyolbrzymiają swoje porblemy..maja taka potrzebę i juz... Życzę Ci poważnie zebys nigdy nie przezyła tego co niektóre dziewczyny na forum..np. przez miesiąc sie bałam ze jestem w ciązy schudłam 10 kg z nerwów,facet mnie zostawił,będąc u "cudownego lekarza" dowiedziałam sie ze w ciązy to ja na pewno nie jestem ...mało tego nigy w niej nie bede!!(uwierz mi ze nie jest fajnie sie dowiedziec tego w wieku 20 lat..i nie jest łatwo powiedziec o tym rodzicom, przyjaciołom) ....przyszłam do domu tylko wypowiedziałam sie na forum jak mnie lekarz nastraszył i w ogole, a uslyszalam na forum tyle słow otuchy, tyle dziewczyn mi sie wypowiedzialo ze mam sie nie martwic, ze i tak mimo PCO zaszły w ciąże ...forum na pradwe pomaga! i kolezanko nie masz problemów żadnych to tu nie wchodz..jesli tyko wchodzisz po to zeby kogos dobic,ale opierdzielic ze ma problem ..to uprzejma prośba moja..milcz!! mimo ze stary temat...przypadkowo na niego trafiłam i mi sie ciśnienie podniosło..musiałam sie wypowiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie wypowiem tez sie nie zgadzam z zalozycielka tego topicu. WOLNY kraj dziewczyny pisza co chca. A moze ty nigdy nie mialas takich problemow. Ja doskonale rozumiem takie dziewczyny co pisza pytaja a co maja zrobic zamknac sie w pokoju i plakac a moze jeszcze zycie sobie odebrac.Od tego sa wlasnie takei fora jak Kafeteria. I prosilabym abyscie nie bluzgaly takie dziewczyny bo one sa bezradne a my mozemy im jakos pomoc chocby psychicznie. Sciskam mocno Was:)glowa do gory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×