Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ptyśka**25

BYCIE PUSZYSTĄ , A STARANIE SIE O DZIECKO

Polecane posty

Gość Ptyśka**25

witam Jestem puszystą dziewczyna,nawet bardzo..dbam jednak o siebie ,uprawiam sport..chce schudnać powoli,nie tak drastycznie..zawsze byłam pulchna...lubię siebie i jestem w szczęśliwym zwiazku..jest jednak problem od prawie pol roku staramy sie o dziecko i nic.Lekarz mówi,ze wszytko dobrze..ja się jednak denerwuje...czy moja nadwaga może miec z tym związek,czy któraś z was miała podobne doświadczenia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ptyśka
hmm i nikt nie jest w stanie dać mi zadnych rad???:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18 tydzień
Waga nie ma wpływu na to czy zajdziesz w ciąże czy nie bardziej juz twoje nerwy to uniemozliwiaja :D powodzonka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18 tydzień
Waga nie ma wpływu na to czy zajdziesz w ciąże czy nie bardziej juz twoje nerwy to uniemozliwiaja :D powodzonka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak gwałtownie schudniesz
to może Ci się rozchrzanić nawet cały układ hormonalny i wtedy jeszcze trudniej o dzidzię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ptyśka
esh..juz nie moge zniesc tego czekania..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g
Oczywiscie ze ma wpływ nadwaga na to. Kilka moich koleżanek przy tuszy miało spore problemy z zajściem w ciążę. Jedna w kóncu zaszła ale po dwóch poronieniach, a dwie próbują, i nic. Chodzą po lekarzach wydaja duzo kasy na badania, niby nic im nie dolega a jednak. Mi juz dawo powiedziała pani ginekolog że jak chce miec dziecko musze schudnąć . ( Tez jestem grubaskiem :-( ) Po prostu tłuszcz zaburza równowagę hormonalną w organiźmie, sczegolnie jak jest go duzo powyżej pasa. Lekarze mówią że tłuszcz to trzeci jajnik, produkuje dodatkowe hormony i jest nierównowaga w układzie hormonalnym. Pewnie że szybkie schudnięcie też nic nie da. Trzeba zrzucać tłuszczyk powoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ptyśka**25
ales mnie załamała...g....to co ja mam niby zrobic....przestraszylam sie ,po tym co napisalas..esh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ptyśka**25
ales mnie załamała...g....to co ja mam niby zrobic....przestraszylam sie ,po tym co napisalas..esh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buuu
esh..i znowu sie cos zawiesilo....a co do tluszczu powyzej pasa..to wlasnie ja tam mam go najwiecej..na brzuchu...zalamalam sie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nacia_17.
Moja mama mi opowiadała ,że miała jedną znajomą , która miała naprawdę dużą nadwagę czy otyłość. Zawsze taka była i raczej się nie odchudzała ,nie wiem jak bardzo była grubiutka , ale podobno bardzo. I wiem też , że wiele lat starała się o dziecko bezskutecznie, lekarz jej powiedział , że jej waga ma na to wpływ i kazał schudnąć, dopiero jak wzięła się za siebie i schudła po pewnym czasie zaszła w ciążę i urodziła dzidzię. :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ptyśka**25
tak radzicie mi kobitki...a czy myslicie,ze to tak latwo schudnac??? ja sie tak zastanawiam,jak schudne bede wygladac jak worek hehe...lekarz mowi,ze nie am reguly,ale rzeczywiscie z medycznego punktu widzenia jest ok.... mogę zajsc,ale waga rzeczywiscie przeszkadza..tyle,ze ja zawsze taka bylam..... ciezko bedzie....skad ja mam wziac w sobie sile na to,zeby schudnac,jedynym motorem bedzie chyba wlasnie chec posiadania dziecka... musze cos z tym zrobic.... dziekuje za rady i prosze o wiecej ..pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba to troche przesada - jest tak duzo kobiet puszystych majacych gromadke dzieci zaraz mi sie przypomina ta amerykanska aktorka serialowa - jakzesz ona sie nazywala - Rosie - czy jakos tak no przeciez ona tez jest niczego sobie, a z duma opowiadala, ze najlepsze okresy w jej zyciu to 3 ciaze - i nawet ladnie chudnie po ciazy a moge zapytac ile wazysz, przy jakim wzroscie? czy to zbyt osobiste pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśka znowu
Zawsze byłam przy kości. Mam już jedno dziecko. A teraz jestem znowu w ciąży. Uważam, że to czy się może zajsc w ciąże czy nie to sprawa indywidualna. U każdej kobiety róznie bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ptyśka**25
ile ludzi...tyle opini....będe sie dalej starac...a co do Twojego pytania JOANKA to mam 170 wz a waze 100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kolezanka przy tym wzroscie ma 90kg - ma zdrowego polrocznego chlopaka te 10kg to mysle, ze juz naprawde nie ma znaczenia mysle, ze najwazniejsze jest samopoczucie a jak z twoim okresem? wszystko ok? zreszta - moim zdaniem to nerwy sprobujcie sie kochac na 4, 2 dni przed spodziewana owulacja - i wiecej uwagi poswiecajcie sobie w tych chwilach, a nie mysleniu o dzidzi - wtedy na pewno zrobi rodzicom niespodzianke zycze powodzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ptyśka**25
dzieki joanka :D wiem,wiem ....zreszta ja teraz wracam do szkoly,do pracy....nie bede mialaczasu myslec,czy zaszlam czy nie,to sie okaze samo:)) nie lamie sie....trza byc twardym nie mietkim hehe:D (a tak swoja droga tak bardzo pragne dziecka..przepraszam"pragniemy" ) hmm..w ciaze,wbrew pozorom,wcale nie jest tak latwo zajsc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość az tak dużo masz nadwagi
czy poprostu przesadzasz???? bo z waga to róznie u każdego bywa. jeśli chodzi o ciaze to bzdura jest to że nie zajdziesz,że nie donosisz-bzura i juz. jestes taka sama jak te chude w ciazy i już. trzyma za ciebie kcuki. papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptysia >> chodz na topik \"Czy są wśród Was kobietki, które chca już zostać mamami?\" - spotykaja sie tam juz-mamy i jeszcze_nie-mamy :-) no i koniecznie pochwal sie, jak juz bedziesz mamusia :-) pozdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ptyśka**25
joanka dziekuje,zajrze;)) a co wczesniejszego postu osoby,ktora sie nie podpisala..to tak,nie wymyslam..jestem gruba heh:D ale lubie siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos puszysty
Nie martw sie :) ja mam 173 cm wzrostu i z waga 86 kg zaszłam w pierwsza ciaze a dwa miesiace po urodzeniu 1 syna zaszłam w kolejna ciaze wazac 98 kilo i urodzilam drugiego syna - fakt ze strasznie ciezko wtedy jest kobiecie bo takie obciazenie niekorzystnie dziala na kregosłup jednak mowie ci da sie prxzezyc :) aha oba porody były naturalne :) choc przyznam sie ze lekarze nie byli zachwyceni tym ze rodzilam pierwszego syna 18 godzin a drugiego tylko 14 :D Moja kolezanka jest rowniez puszysta i miala wielkie problemy zajsc w ciaze - okazało sie ze lekarz musiał jest oznaczyc cykl (czy cus tam) bo miała nieregularne cykle i teraz jest juz w 6 miesiacu ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boże jak
można być tak grubym. abstrahując od estetyki, taka nadawaga (otyłość) jest strasznie niezdrowa!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja byłam tylko na skraju nadwagi (bmi 24.9) i schudłam 13kilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ptyśka**25
hmmm wkurza mnie stereotyp,ze każda puszysta osoba musi byc od razu chora!!!!! ja mam bardzo dobre wyniki . Jestem zadbana kobieta i nie wygladam jak wieloryb,a duze moze byc piekne.. ..polecam dla wszytskich pluszakow stronke www.xl-pozytywnie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poduszeczka
ptyska kiedys bylam czestym bywalcem xl-pozytywnie na polchat na pusztystosci tez wpadalas? pozdrawia kraglutak tez sie starajaca i tez 25 lat majaca :) ps. jedno dziecko juz mam tyle ze wtedy bylo mnie znacznie mniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g
Nie załamuj sie tak :-) To że masz nadwagę nie znaczy że nie możesz zajść w ciąże. Mam tez taki przykład że koleżanka 10 kg zaszła w ciąże za pierwszym razem jak sobie zaplanowała. Po prostu jak nadwadze towarzyszą zaburzenia hormonalne a często tak jest to ciężko zajść w ciążę. Ale jak ktoś takowych nie posiada to może spokojnie zajść w ciążę. Ja wiem że ja będę musiała schudnąć, bo juz teraz przez nadwagę nie mam miesiąćzaki, nie mam owulacji itp. więc sprawa prosta jest dla mnie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ptyśka**25
poduszeczka:)) pozdrawiam serdecznie,tak bywalam na"puszystosci" i nadal od czasu do czasu bywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poduszeczka
Pysia witaj witaj :) ciekawe czy przypadkiem nie znamy sie stamtad, bywalam tam pod nikiem ona_fajna, teraz tez w wakacje zagladalam ale niestety pusto zawsze bylo, moze kiedys sie powinnysmy na pogaduchy online wieczorkiem umowic, co ty na to?? ps. udalo mi sie odchudzic ale lekarz kazal przystopowac bo mowi ze odchudzanie gorsze moze byc przy zachodzeniu w ciaze niz tluszczyk,. nie mozesz doprowadzic do zaburzen hormonalnych!! 3maj sie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poduszeczka
oczywiscie mialo byc PTYSIA :) a nie pysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyzia
slucjacie dziewczynym z nieba mi spadlyscie z takim topikiem :-D otoz waze 91 kilo przy wzroscie 176, i od miesiaca przestalismy stosowac jakiekolwiek srodki zapobiegwacze moje obawy sa tego rodzaju jesli zajde w ciaze jak bede znoscic ciaze czy sa tu jakies kobiety puszyste ktore urodzily i jak sie czuly, po prostu bardzo sie boje czy te killogramy moga zaszkodzic tzn jakim ryzykiem jestem obarczona chodzi mi jak to wyglada w praktyce dzieki z aodpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×