Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość awa

Gdy miłość się kończy.....

Polecane posty

Gość awa

mam strasznego doła. totalna klapa. sypie się mój 5 letni związek. mam wrazenie, że mój ukochany staje sie obcą osobą. ciągle sie kłócimy, juz się nie przytulamy, o seksowaniu to juz nawet nie wspomnę. mówiłam mu, ze widze, że coś się dzieje, a on na to ,że ja przesadzam, że jest wszystko OK. co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mhmmm
Jeśli on nie widzi zmian, jeśli nie czuje tego co ty, może to twoja miłość się wypaliła? Spróbuj popracować nad związkiem, wyjedźcie gdzieś sami, porozmawiajcie... nie martw się na zapas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strach przed samotnością nie pozwala nam na ruch, którego byśmy sie nie bali... Po-je-ba-na sprawa powiem... zero rad mam na taki temat. Ale powiem Tobie... męcz się z nim póki nie powie abyś sobie już poszła z jego zycia... zwiazek jak praca. Kiedy już mamy jedną innej leniwie raczej szukamy.... majac nawet pół roku w umowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słynne 5 lat..........
podobno medycznie to udowodniono.Po 5 roku zaczyna slabnac hormon milosci:((Smutne,ale prawdziwe.Sama tego doswiadczylam po 5 latch:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie sobie czas....
ja to przezylam i przetrwalam...nie zaluje.....teraz jestesmy juz z soba przeslzo 10 lat i wiem ze kryzysy beda sie zdarzaly jeszcze nie jeden raz...a tobie radze wyczekac dobry moment i porozmawiac...czesto jest tak ze to tylko my, kobiety zauwazamy, ze cos sie dzieje! zycze szczescia i walcz bo naprawde warto....zycze powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awa
dzieki za wsparcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awa
dzieki za wsparcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie po 5 a po 7 latach nastaje kryzys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×