Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość majjmmajjj

Buty do chodzenia w wodzie???

Polecane posty

Gość barbarastraiszend
nie wiem czy nie powinny być grubsze i zakrywać większa cześć stopy jeżowce są fajne, kilka razy poharatały mi nogę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majjmmajjj
wlasnie pierwszy raz jade, więc nie mam pojecia czy potrzebne jest zakrecie calej nogi czy chodzi tylko o to jak sie nadepnie. A mialas jakies buty ochronne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbarastraiszend
nie miałam, wystarczy kapać się w sprawdzonych miejscach i sprawdzać czy molach, mostach na których siedzimy z nogami w wodzie czy nic tam nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość assssdsd
a gdzie jedziesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majjmmajjj
a czy te kolce jezowcow są w stanie przebic buty? Chodzi mi tez o rafy i inne ostre rzeczy w wodzie, wiec buty są koniczne, pytanie jakie. Czytalam ze niektorzy nosza zwykle tenisowki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joaśka23
Co prawda te buty urodą nie grzeszą, ale wolałabym być pewna, że nic mi się nie stanie chodząc w wodzie. Trampkom bym nie ufała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majjmmajjj
do egiptu sharm el sheikh, wiec chyba faktycznie kupie te specjalnie do tego przeznaczone buty. A tak przy okazji, ktos moze byl w tych okolicach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majjmmajjj - mój chrzestny był tam kilka lat temu ale nie wiem jak wyglądała sytuacja "w wodzie" ;) Ja za to byłam w tym roku w Czarnogórze i również mieliśmy ostrzeżenie przed jeżowcami ale w sumie żadnego nie zauważyłam. Ale też do wody wchodziłam w klapkach. Możecie też sprawdzić na tanich butach czy nie ma przypadkiem takich bardziej zabudowanych - klapki na pewno są ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alagolka
Ja jakoś nie mam problemu z butami silikonowymi czy materiałowymi. Moje dzieci również na nie nie narzekają, wręcz przeciwnie są bardzo wygodne. Dla dzieciaków spory wybór jest w sklepie Asport-Junior. Bardzo fajne miejsce dla mam, które wybierają sport dla swojego dziecka: http://www.asport-junior.pl/k/31/obuwie-plazowe-dla-dzieci/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rózki choupak
buty k6rwa z kalkuty do chodzenia po wodzie z odrzutowym napędem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×