Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cichanoc

Chcę kupić fajny monitor

Polecane posty

Gość cichanoc

Głównie używam komputera do pracy, jakieś biurowe rzeczy, czasem odrobina graficznej interpretacji i oczywiście filmy. Mam na oku monitor iiyama XUB2792QSU-B1, czy uważacie, że jest dobry? Podoba mi się, że ma matrycę IPS, powinna sprawdzić do moich potrzeb. Podoba mi się też iiyama XUB2790HS, jest atrakcyjniejszy cenowo, ale ma to oczywiście swoje odbicie w wydajności. Ma ktoś może któryś z tych monitorów i może się wypowiedzieć na ich temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny to dzisiaj zakrzywiony 32:9 lub przynajmniej 21:9. Na pewno nie kupuj 32" jest za duży bo miałem taki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdziłabym coś takiego, najlepiej z ekranem IPS: https://www.sferis.pl/monitor-lg-238-24mp88hv-s-ips-pls-fullhd-1920x1080-50-60hz-p425780 - 23,8 cala - FHD - bezramkowy - matryca matowa Matrcya IPS co gwarantuje dobre odzwierciedlenie kolorów oraz szerkokie kąty widzenia, względem matryc TN. Do użytku domowego spokojnie taki monitor wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia123654
Istne perełki można znaleźć w internecie i to za niewielkie pieniądze. Wiem bo wiele czasu spędzam przed kompem w wyszukiwaniu okazji a co za tym idzie wiele kupuję. Dlatego ubezpieczyłam swoje zakupy online w banku Raiffeisen i mam pewność że gdyby coś się po drodze "przewróciło" to nie będę stratna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chimeryczna00
Ten pierwszy lepiej bierz, bo ma lepszą rozdzielczość, a dwa że ma ochronę oczu. Jednak głównie z uwagi na tą rozdzielczość bym go brał. Wejdź sobie zresztą na iiyama-sklep.pl i sobie porównaj parametry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×