Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Chcialam mezowi zalatwic fuche a ten sis obrazil i mnie nawyzywal

Polecane posty

Gość gość

Powoedzial ze nie prosil o to. Jest dekarzem a twraz pada i juz 3dzien siedzi w domu. Pomyslalam ze taka fucha za 150zl za 4h pracy jest spoko. Gosc sie oglaszal na fb wiec zglosilam sie Zaproponowalam mu ja On sie wkurzyl zaczal sie na mnie drzec ze on nie wie bo nie ma.czasu i jak sie zrobi pogoda to idzie do pracy. Ok niech idzie ale teraz pierdzi w stolek z zalozonymi rekoma A ja chcialam dobrze. Wygarnelam mu ze nie umie zarobic na rodzine bo nie oszukujmy sie co to jest 3tys zl ktore przynosi co miesiac? Ja tez pracuje oczywiscie zaznaczam zeby hejterzy mnie tu nie zjedli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Len i buc co tu duzo mowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 tyś dekarz? Niemożliwe. Ja płacę 5800 dekarzom. Deszcze czy nie zawsze do pracy. Nie szukaj nic dla niego. Będzie chciał, sam to zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Narazie dostaje 17zl/h a pracuje po 9h dziennie To nowa praca. Nie wiem czemu ze swoi umiejetnosviami nie znajdzie sobie czegos lepszego:( Ktoregos dnia wezme dziecko i spieprzam od niego juz mnie wkurza ten brak ambicji zwlaszcza ze naprawde moglby te 5tys zarobic ale trzeba cos dac z siebie...poszukac itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3/10 debiIki i tak łykają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest prowokacja tylko realne zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×