Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taksiaraaaa

Czy Child Tax Credit moze otrzymac osoba, ktorej dziecko jest w Polsce?

Polecane posty

Gość taksiaraaaa

Jak w temacie, czy mozna sie straac o ten zasilek kiedy zona i dziecko jest w Polsce, a partner pracuje w UK. Naczytalam sie juz wielu opinni i mam metlik w glowie, ale chetnie poczytam wiecej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadza sie
j.w :) i nie bierz CTC nawet jak ktos Ci powie,ze mu sie udalo i bierze,bo zaczeli sprawdzac. Znam 2 osoby,ktore musza juz zwrocic i nie wytlumaczyli sie,ze nie wiedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taksiaraaaa
ja akurat nie mam tego problemu bo z mezem i synkiem tutaj mieszkamy, a na taxy czekamy juz 7 miesiecy i jeszcze nie doczekalismy sie decyzji......... chodzi o to ze ktos z mojej rodziny ma przyznane taksy chociaz zona z dziecmi w polsce, dostaje i to nie malo kasy, dziwi mnie ze mu przyznali bez problemu, wiele szybciej niz mi.... skoro trabi sie ze nie powinna taka osoba sie ubiegac, a on po prostu nie wiedzial o tym ze nie wolno i zlozyl wnioski, kase mu przyznali, a zony nie wzywali na NIN no bo napisal ze mieszka w Polsce......... dziwna sprawa, to co oni nie widzieli ze ma wpisane we wniosku ze zona i dziecko (teraz juz dzieci) w Polsce sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2222222222
tam maja burdel wielki,moze cos przeoczyli chociaz moja znajoma zalatwila sobie to samo ,musiala potwierdzic natomiast ze kase wysyła dla dziecka w polsce bo jej mama sie dzieckiem zajmuje ,a ona akutat miala dowody z przelewow bankowych nie wiem natomiast czy teraz tez bierze bo rzecz sie działa ok 1,5 roku temu.Wiem tylko tyle ze jesli bierzesz element na dziecko-ci to owe dziecko nie moze przebywac dluzej niz (CHYBA) ok 1 MIESIACA POZA UK A JESLI TAK TO MUSISZ TO ZGLOSIC.ja mysle ze twój znajomy poprostu dostał tax work bo malo zarabia a elem.na dzieci NIE DOSTAŁ i z tad te pieniadze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taksiaraaaa
dostal na dziecko tez, ponad 500f miesiecznie, wiec na pewno to nie jest sam WTC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na stronie Revenue wyraźnie pisze: You may be able to claim tax credits if you live outside the UK and you\'re: A citizen of an EEA country or Switzerland, and you work in the UK and pay UK National Insurance contributions as an employed or self-employed person. więc chyba można sie starać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 500na dziecko
To chyba niemozliwe.ja bralam na 4 dzieci 54f\tyg chb i 120f\tyg chtc. I jednorazowo bylo 2900f. i to wsio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taksiaraaaa
ta osoba miala 11tys zarobku na rok, wiec niewiele, dostala ponad 500f na miesiac CTC plus WTC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko Child benefit, mąż dostanie jeśli udowodni, że dzieckiem w Polsce opiekuje się jego żona i nie możesz pobierać w Polsce rodzinnego, bo jak masz rodzinne w Polsce, to nie dostaniesz.A to drugie, to tak jak poprzednicy pisali, dziecko musi mieszkać w Anglii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benefityzm w pelnym rozkwicie;-) niczym darmowe jadlodajnie dla bezdomnych;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polski ksiegowy-glasgow
wszystkie sprawy ktorymi sie zajmowalem w imieniu klientow - wygralem. ..wszystko zgodnie z litera prawa. ......zapraszam do kontaktu. pieniadze na dzieci w Polsce prawnie ci sie naleza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wciaz zajeta zyciem
mojego meza siostra brala na dwojke dzieci w Polsce wszystkie benefity CHTC rowniez..zglosila ze mieszkaja w Polsce z babcia..sprawdzali to przez ponad rok...pisala odwolania i przyznali jej..dostala kupe kasy wyrownania i brala miesiecznie na nich okolo 600f dziwne to dla mnie bylo bo tez czytalam ze sie nie nalezy ale ona gdzies sie dowiedziala ze jest inaczej i dopiela swego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nam pomogl Pan Pawel
jestesmy zadowoleni z pomocy p. Pawla. jest bardzo precyzyjny i dokladny. spoko facet Polecamy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela&Marcin
hej... my mieszkamy w Angli.. od kilkunastu miesiecy mielismy problem z child benefit i child tax credits. urzad krecil nami jak chcial. nam tez pomogl pan pawel d. z glasgow. mimo odleglosci i tego ze nigdy na zywo sie nie widzielismy.... pomogl nam bardzo i byl uczciwy. dostalismy zwrot za 4 lata £15 tys. funtow plus odsetki. facet zna sie na swojej robocie. polecamy!!! Ela z Marcinem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trojkacik ? ela pawel i marcin, dawaj adres, na kwadrat sie zapisuje,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarekkkkk
widze, ze tez znacie naszego ksiegowego.... gosc zna sie na rzeczy.. my tez polecamy.... uczciwy i tani..!! a to jego numer.... 07523705877- p. pawel czarek z Dundee. pozdro dla wszystkich odwiedzajacych ta stronke ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teresa i bogdan z glasgow
my mielismy problemy z child benefit i child tax credits przez 7 lat, pomimo tego ze dzieci przez caly ten czas mieszkaly tu na wyspach z nami... urzedu odmawialy nam pomocy, twierdzac, ze przebywamy tu nielegalnie.... a potem ze swiadectwa urodzenia dzieci sa niewazne. po 3 latach walki dostalismy child benefit... a o child tax credits nie moglismy sie doprosic. chodzilismy po szkockich biurach ksiegowych, wydalismy ponad £1,000 na te wszystkie pisma i telefony i nic... w tym roku w marcu skontaktowalismy sie z panem Pawlem. po 3-ch miesiacach dostalismy child tax credits przydzielone na dzieci.... i obecnie czekamy na przelew duzej kwoty z urzedu- to bedzie wyrownanie za te wszystkie lata oczekiwania.. pan Pawel byl szybki i konkretny. pomogl nam bardzo duzo. naprawde widac, ze facet zna sie na tym wszystkim... my takze polecamy go jako experta od zasilkow. facet ma bardzo dobra opinie w Glasgow. poznalismy go przez naszych znajomych.. pozdrawiam, Terenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania z polski
hej...... ....nam tez pomagal p. Pawel.... po powrocie do polski, tax credit office chcialo bysmy zwracali kupe kasy do nich spowrotem.. pomoc pana Pawla byla nieoceniona.. facet jest uczciwy i NIEDROGI - a to duzy plus........ i zgadzam sie z moimi przedmowcami, ze zna sie on na rzeczy.... POLECAMY !!!! pozdro z Wroclawia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy P Paweł nadal zajmuje sie benefitami? Ma ktoś moze jego aktualny nr telefonu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam poważne kłopoty z benefitami, pomocy!!! Zna sie ktoś na tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to idź do pracy, zacznij zarabiać i skończą się twoje problemy z benefitami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha tyle osob tu raptem weszlo komu pan Pawel pomogl , oj panie Pawle nieladnie hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co czytam na stronie internetowej backpayments sa tylko do miesiaca do tylu , w kilku przypadkach tam wyjasnionych moga byc backdated wiecej niz 3 miesiace ale to jak ktos jest niepelnosprawny , wiec te wszystkie posty wyzej ze im wyplacili iles tam tysiecy za lata do tu sa kompletna bzdura .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 1
Wyjechalam z dziecmi z angli, maz zostal i pracjue pobieramy CTC i WTK, niestety nie zglosilam tego przed wyjazdem jakie moge poniesc konsekwencje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam poważne kłopoty z benefitami, pomocy!!! Zna sie ktoś na tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jakie klopoty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie? a nakłamała w aplikacjach a teraz musi oddawać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zglosilam ze wyjezdzam z dziecmi z angli :( i nie wiem co teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×