Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jezu co się ze mną dzieje

czy wieczór panieński otworzył mi oczy ?

Polecane posty

Gość jezu co się ze mną dzieje

W sobotę miałam wieczór panieński. Wiedziałam że będzie striptizer , ale nie wiedziałam że będzie TAKI... Ideał w każdym calu . Jest poniedziałek 2 dni po, a ja dalej o nim myślę . Slub w sobotę , a ja po raz pierwszy żałuję ...Nikt jeszcze nie zrobił na mnie tak ogromnego wrazenia, nawet przyszły mąż. Nie wiem czy to zauroczenie czy strach przed małżeństwem i zakończeniem pewnego rozdziału w życiu . W każdym bądź razie złapałam sie na myśli że może narzeczony to jednak nie jest ten jedyny , skoro aż mnie w sercu kłuje jak pomyślę o tamtym chłopaku ... Kocham narzeczonego , jesteśmy ze sobą parę lat, ale jak odebrać moje zachowanie , moje zaiteresowanie kimś innym ? Boję się że ślub będzie porażką , że będę ryczeć przy ołtarzu wiedząc że nie ma odwrotu , że może zaprzepaściłam szansę na życie z kimś innym , że nie miałam nawet takiej szansy , że być może spieprzę życie sobie i narzeczonemu . Kurcze , jestem załamana ... Nie mam się komu wyżalić . Jest mi smutno , a najgorsze jest to że marzę o tym żeby się przytulić do tego chłopaka ... a nie do narzeczonego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet do wystepu
przygotowywal sie bardzo dlugo na pewno. poczawszy od wieloletniego treningu na silowni, poprzez nacieranie ciala czyms tam. tanczy przed kazda laska ktora mu zapaci. moze i cialo ma boskie, ale za to zamiast uzuwac glowy siedzial w fitnesclubie i rzezbi miesnie. w glowie najprawdopodobnie ma pusto. ktorej by sie takie cialo nie podobalo? pomysl co za 5 lat bys z nim robila? siedzielibyscie na lozku, sex by sie wam juz pewnie przezarl, gapilibyscie sie w kolorowe pudlo zwane tv i na holere ci jego cialo? skoro w glowie pusto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak masz watpliwosci
to pomysl - nie ma idealnego faceta - mozesz tylko wybrac najlepsza kombinacje cech. satsfakcjonowalo by cie boskie cialo + pusto we lbie? a moze wolisz super podrywacza, ktory gada ze wygladasz cudnie, ma fajne cialko, ale kobiety traktuje jak szmaty? a moze wolisz boskie cialko, madra glowe + niewyzytego seksualnie faceta, ktory bedzie cie zdradzal z kochankami? pomysl. a moze twoj wybor meza jest najlepszy? moj jest madry, czuly, zaradny, kochajacy, nie ma boskiego ciala,ale ja kocham to cialo ktore ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa -wyobraz sobieże on był
tam tylko w pracy!!!! a w czym on niby lepszy jest od twego chłopaka??? wierz mi,że to tylko wrażenie i zal nad czymś co nie realne! myślę,że twój facet tez na ciebie tak kiedys zadziałał-więc zrób coś aby teraz tez tak było...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zwykły stres przedślubny
zobaczysz ,że wszystko minie...przyjda zwykłe szare dni ...i obojętne czy będziesz ze swoim chłopakiem czy z chłoptasiem od rozbierania . A moja babcia zawsze mówiła:życie to nie je-bajka...życie to je-bitwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nic złego że tak myślisz,jesteś młoda osobą i to naturalne,tak w życiu bywa, mnie tez takie myśli dopadają,tym bardziej jak sie jest z kimś dłużej to wkrada sie rutyna i jest ochota na mały flircik,ale to minie i na pewno bedziesz szczesliwa i jeszcze nie raz cie takie mysli dopadna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zauroczenia sie zdarzają, pytanie tylko co z nimi zrobisz. A w tym wypadku myślę, ze facet byl fajny, Ty jesteś w nerwach i trudno sie dziwić. A na dodatek takie miał zadanie.... które najwyraźniej wykonał na 100% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupia jestes
nie umiesz odroznic chlyska, ktory zarabia na zycie pokazywaniem golej dupy od wartosciowego faceta zauroczenia od milsoci nie bierz tego slubu bzyknij sie ze striptizerem, ktory pewnieb takich lasek jak ty to stukal na peczki zal mi ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezu co się ze mną dzieje
DZIĘKUJĘ Wam bardzo za rozsądne wypowiedzi. Rozum mówi mi to samo : był w pracy , takich wieczorów ma dziesiątki , pewnie jest pusty i żaden z niego kompan do rozmów. Ale fakt jest taki , że siedze teraz przed komputerem i zamiast cieszyć się zbliżającym ślubem to płaczę i tęsknię za czymś co nie nastąpiło i nigdy się nie wydarzy ... Kurczę tylko dlaczego ja i dlaczego akurat ten chłopak. Dlaczego nie miał zajętego wieczoru i zamiast za niego nie przyszedł jakiś inny typowy mięśniak , który pokręcił by tyłkiem , a ja pamiętałabym go tylko jako zabawną atrakcję wieczoru. Codziennie mijam na ulicy jakichś przystojniaków , ale 5 metrów dalej już ich nie pamiętam . W pracy mam fajnych , mądrych i przystojnych kolegów i nigdy nawet raz nie pomyślałam o nich jako o obiekcie westchnień . Jejku , jakie te życie jest posrane ! A najgorsze jest to że On nie jest gwiazdą filmową z Holywood , nie jest napakowanym workiem mięśni . Jest osiągalnym , normalnym facetem i tylko rozsądek i zasady mówią mi żebym nie próbowała chociaż spróbować do niego dotrzeć . Oczywiście że wybieram sprawdzonego partnera , na którym polegam, przed którym w tym momencie nie mam PRAWIE tajemnic, któremu ufam. Wezmę z nim ślub , stworzymy rodzinę. Ale nie wiem kiedy się ta moja wewnętrzna gehenna skończy . Bo ja w tym momencie nie jestem szczera w stosunku do narzeczonego . Tydzień temu mogłam mu mówić ze jest dla mnie najważniejszy na świecie , że nie wyobrażam sobie życia bez niego . Teraz mu tego nie mogę powiedzieć ... Mam nadzieję , że jak się jutro obudzę znowu świat będzie piękny i będę odliczać godziny do ślubu ... Mam nadzieję ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to się zdarza niemal każdej
razem ze stresem... on cię adorował, uśmiechał sie, pokręcił tyłeczkiem, pokazał byc może lepsze od przyszłego męża ciało.... mój przyszły maż ( a ślub jutro!) też nie jest jakimś bogiem - nie ma ciała wyrzeźbionego na siłowni, nie potrafi wywijać tyłkiem przede mną jak striptizer, czasem mnie wkurza, czasem nudzi, czasem mam go dość i nie mam ochoty na niego patrzeć... ale wiesz co? to właśnie przy nim sie śmieję, to przy nim moge sie wypłakać jak mam zły dzień, to on daje mi wsparcie przy nawet najmniejszym potknięciu w życiu... to jego widzę oczami wyobraźni jak trzyma na rękach w przyszłości nasze wspólne dziecko... zanim go poznałam spotykałam sie z chłopakiem ciałem-ideałem, ale nie mogłam sobie poradzić z zazdrością, chociaż tak naprawdę nie byliśmy parą... no i mój przyszły mąż jest dużo inteligentniejszy i łapie abstrakcyjny humor, którego tamten chłopak nie bardzo .... BĘDZIE DOBRZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ochłoń.oddychaj spokojnie.pomysl. to jest tak ze b.często przed slubem kobieta ma takie mysli... że nie wie czy dadzą rade,czy nie skrzywdzi i siebie i jego..ale pomysl tak co byłoby jakby miało nie byc Twojego narzeczonego?co bys czuła jakby miał wyjechac/odejsc/ etc...??? Nie ma reguły.Czasem PRAWDZIWE miłosci omijają nas szerokim łukiem my zadawalamy sie namiastką jej..a czasem nie DOCENIAMY tej prawdziwej miłosci która poda kubek gorącej herbaty jak mamy 39stopni,i przemiezy w mrozny wigilijny dzien pół miasta po najpiękniejsza choinke.... pomysl o wszystkim za/przeciw na spokojnie.. powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na co ci mial niby otworzyc? facet gola dupe pokazuje bo tak zarabia na zycie a ze ma ladne cialo to tylko jego zaleta bo wiecej zarobi sluchaj moze ty nie wychodz za maz co? jezeli ktos dupa ci przed oczami pomacha a ty masz juz jakies watpliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jest zawsze :) nie przejmuj się. w końcu jak sama powiedziałaś konczysz pewiem rozdział w swoim życiu :) najlepiej będzie jak podzielisz się swoimi obawami i odczuciami ze swoim ukochanym. wkońcu skoro macie ze sobą spędzieć życie to chyba liczy się szczerość?? pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to się zdarza niemal każdej
no ja bym raczej sie nie perzyzbnawała... niech dziewczyna sama przemyśli sprawę i dojdzie do wniosków, które jej podsyłamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naboga
A bo to raz jakiś facet zauroczy... Żeby uniknąć takich sytuacji sama szukałam faceta, który zrobi na mnie duże wrażenie na pierwszym spotkaniu. Pomijając przystojnego tancerza zastanów się czy Twój narzeczony to Ten...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli facet ją kocha to na pewno zrozumie jej obawy. ale masz rację sama musi wszystko dobrze przemyśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego uważacie, że facet który pracuje jako striptizer jest nic nie wartym gościem? Faktycznie praca mało ambitna ale jesli jest przystojny o ma niezłe ciało dlaczego ma sobie nie dorobic w ten sposób? Spotykałam się kiedyś z jednym takim i poza wspaniałym ciałem był naprawde wartościowym mężczyzną i wiem, że traktował to tylko jako dodatkowy sposób zarabiania pieniędzy a nie możliwość wyrywania napalonych lasek. Studiował więc każde dodatkowe pieniadze były mile widziane. Teraz już z tym skończył, ma super pracę i żadna by nie pomyslała po rozmowie z nim że kiedys rozbierał sie przed tłumem rozkrzyczanych dziewczyn. nNe szufladkujcie tak ludzi bo możecie sie bardzo pomylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes pusta ........
skoro byle striptizer potrafi zachwiac twoj zwiazek lepiej nie wychodz za maz skoro tal latwo sie potrafisz zauroczyc zdradzisz meza i tyle z tego bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle to samo nie Wychodz za maz,szkoda tylko twojego narzyczonego!NIE JESTES GO WARTA!!!jak jakis zwykly BURAK z gola DUP... potrafi na ciebie zwrocic uwage,to jestes nic nie warta!!ZAL MI CIEBIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do to sie zdarza niemal każdej: WZRUSZYŁAM SIĘ :) ja mam ślub za 11 dni. no ok. juz 10 bedzie za chwile. i pomyslalam ze mam nadzieje ze nikt nie wpadnie na pomysl zeby mi urzadzac panienski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wam napisze tylko; Najpiękniejsze jest to czego nie ma.......\"\" Fajnie ze cie coś takiego spotkało i mogłaś to przeżyć,a ślub bierz i nie tłumacz sie nikomu bo nie ma z czego,oby wiecej takich chwil w życiu bo w zyciu piekne sa tylko chwile. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenka 30
matko swieta-taki koles ktory sie rozbierA PRZED BABKAMI TO NDNO WIERZE ZE MOGL BYC SEXI ALE DAJ SPOKOJ TOZ ZADEN ZWIAZEK Z TEGO BY NIE BYL W ZYCIU SPOTKASZ WIELU FACETOW KTORZY ZROBIA NA TOBIE WRAZENIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zarazżona
pumeksol - ja też za 10 dni :) jak samopoczucie? u mnie ok, chcilabym już żeby byla sobota 8.09 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehheeeeeeeeee
pamietaj, ze za pokazanie tego boskiego ciala i dzikie wywijanie przed Toba...ktos mu zaplacil...on nie robil tego dla wlasnej lub Twojej satysfakcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezu co się ze mną dzieje
Kurcze , to nie chodzi o to że on wywijał tym czy tamtym , czy ktoś mu płacił czy nie , chodzi o konkretntego faceta , który na 100 % zrobiłby na mnie takie samo wrażenie jakby zapytał się mnie na ulicy "...która godzina ? ... " Dzisiaj jest już lepiej - nie snuję się jak cień, ale dalej myśle o ostatnim sobotnim wieczorze , ale chociaż o tyle dobrze że o ślubie myśle równie intensywnie. Parę wypowiedzi bardzo podniosło mnie duchu . Dziękuję . Zwłaszcza za ostatni post napisany przez EWAI oraz AMI27 i posty TO SIĘ ZDARZA NIEMAL KAŻDEJ . To budujące że większość z Was stara się mnie zrozumieć i doradzić , a nie piętnować .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hallowennnn
dlatego nie życzę sobie żadnych golasów i u mnie na wieczorze i u mojego narzeczonego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to się zdarza niemal każdej
no, ja już po ceremonii :) i jeszcze jedna sprawa - przypomnij sobie, jakie pierwsze wrażenie zrobił na Tobie Twój przyszły mąż jak się poznaliście! mi robi się wtedy cieplej przy serduchu i trudno się nie uśmiechnąć :) parę lat temu też poznałam ideał - normalnie piękny, dobrze zbudowany, z poczuciem humoru, inteligentny, wrażliwy, opiekuńczy, odpowiedzialny... ech... tylko czemu rozśmieszyło mnie a nie wzbudziło podejrzenie, jak założył mój stanik i spódniczkę?.... i wybaczyłam jak całował się z jakimś kolesiem na jakiejś imprezie?.... a wydawało mi się , że twardo stąpam po ziemi. teraz przynajmniej mam pewność - ideałów nie ma! są bliscy ideałowi, ale nigdy perfekcyjni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×