Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dla kobiet liczy się tylko wyłącznie wygląd faceta

Polecane posty

Gość gość

Szukają przystojniaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie 3w1 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie! od wyglądu zależy czy będziesz w związku czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety są wzrokowcami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
według mnie kobiety nie szukają samego seksu, chcą takiej otoczki że chodzi o miłość czyli mężczyzna pcha kase w kobiete, czaruje, zaprasza w fajne miejsca i wtedy kobieta jest chetna na sex i kobiecy pasożyt zgarnia wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety szukają przystojniaków chyba nie znam ani jednej która by nie szukała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawda, ale spora ilosc konczy z przecietniakami, bo nie mialyby zadnego. w koncu ilu jest przystojnych facetow w Polsce? moze ci mlodzi 24-25 o siebie dbaja bo maja te silownie na wyciagniecie reki, kosmetyki, sieciowki itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego jest tyle samotnych kobiet, bo patrzą tylko na wygląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie atrakcyjny jest intelekt i talent do czegoś oraz pracowitość. Uroda jest względna. Lubię uczciwość i szczerość. Mam męża o tym charakterze i podobnych cechach i widzę jak mu ciężko. Nie ma wielu znajomych. Większość patrzy: 1. Uroda 2. Markowe ciuchy 3. Auto 4. Jaki alkohol pije 5. Itd w tym kierunku materialnym Obydwoje jesteśmy przed 40.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tu piszę o młodych kobietach 18-30lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przystojny, tzn ze kobieta lubi popatrzec na ladna twarz mezczyzny i co tak naprawde jej to da?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sensie, że szuka przystojnego faceta do związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie to jaki kto jest, jest najważniejsze. Co mi po kimś, kto jest przystojny a jest albo leniwy, albo zdradza(przykłady)? Mam 23 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tylko, ale nie będę kłamać, że się nie liczy. Nie spotykałabym się nigdy z facetem, który mnie nie pociąga i nie interesuje mnie wizualnie. Ale poza tym ważny jest charakter, wykształcenie i poziom zamożności. Nigdy nie obniżałam wymagań i opłaciło mi się to. Jak nie było nikogo, kto by je spełniał, to byłam sama. A jak się trafiał odpowiedni kandydat, to było super. Nawet gdybym miała zostać starą panną, to nie wzięłabym sobie faceta, który nie byłby dla mnie interesujący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Simone Choule
Dla mnie liczą się wyłącznie krótkie nogi u faceta. Wtedy przyrodzenie wygląda na dorodne a samochód i portfel na większe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tylko, ale nie będę kłamać, że się nie liczy. Nie spotykałabym się nigdy z facetem, który mnie nie pociąga i nie interesuje mnie wizualnie. Ale poza tym ważny jest charakter, wykształcenie i poziom zamożności. Nigdy nie obniżałam wymagań i opłaciło mi się to. Jak nie było nikogo, kto by je spełniał, to byłam sama. A jak się trafiał odpowiedni kandydat, to było super. Nawet gdybym miała zostać starą panną, to nie wzięłabym sobie faceta, który nie byłby dla mnie interesujący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy w jakim wieku jest kobietą, priorytety się zmieniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×