Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego Polacy to takie szuje za granica

Polecane posty

Gość gość

Wiem, ze takich tematow bylo multum na kafe. I oczywiscie troche generalizuje. Ale dlaczego nie ma miedzy nami solidarnosci? Dlaczego najwieksze przykrosci i rozczarowanie spotkaly mnie ze strony Polakow? Mieszkam za granica 12 lat, wyjechalam zaraz po maturze, tutaj spedzilam cale moje dorosle zycie. Wiem, ze jak w firmie bedzie Polak to trzeba miec oczy i uszy szeroko otwarte, bo zaraz na ciebie doniesie, zaczna sie intrygi. W kregu znajomych to samo, jeden chce byc lepszy od drugiego, zadzieranie nosa. Pytam sie z ciekawosci, bo nie mam problemu z ludzmi, jestem otwarta na innych i mam wielu znajomych wsrod roznych nacji. W pracy tez 100 razy wole pracowac z Niemcami, Anglikami, byle to nie byli Polacy. Nie przepadam tez za Bulgarami i Rosjanami (Gruzinami itd.), bo tez sa strasznie zarozumiali i wyzej dupe maja niz sraja. Czy to ma cos wspolnego ze wschodnia mentalnosia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego kochana trzeba miec totalnie wyje!bane na polaczkow, i w sumie nie tylko. :) i zycie jest przepiekne wtedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale temat nie masz większych problemów? to powiedz przykład jakie niby intrygi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W PL takiego problemu nie ma. Wyjechały najgorsze MENELE I NIEROBY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W polsce jest gorzej tepaku co z domu nie wychodzi wiec skad ma cokolwiek wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestancie gadac, wyjechala sama elita :D To widac na polskich dyskotekach, gdzie najwieksze amanty to wytatuowani dresiarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Polsce jest lepiej. Jeden kurek w domach i tynk mineralny na elewacji. A w uk ku!rwa co? Ani jednego ani drugiego. Co za dno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polskie dyskoteki :D ja jebe kto tu pisze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj zaraz ci wytłumacze, bo polska patologia aby leczyć swoje kompleksy niższości musi szpanować i zadzierać nosa, to im pomaga że czują się lepsi od pozostałych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpan prym i fura
polacy to tak jak szczury, walczą między sobą o te ochłapy które im ktoś rzuci, ewentualnie zjadają się nawzajem, ale tak nauczył polaków system w kraju w którym się wychowali, bo wychowani od dziecka zagranicą nie mają tych nawyków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mieszkam za granicą i mam dokładnie takie same przemyślenia jak Ty, Autorko. Jeśli masz ochotę, to zajrzyj na mojego bloga, bo tam właśnie o tym pisałam. Może napiszesz do mnie maila? Żeby to jeszcze byli ludzie z jakichś zabitych dechami dziur, to zrozumiałabym takie nieobycie ze światem i brak kultury. Ale to są ludzie z naprawde dużych miast...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W PL to co innego. Kulturalni ludzie. W autobusie siedza kulturalnie podczas jazdy i nie przeszkadzaja innym. Nie o co w uk gdzie niewychowane bydło rozmawia ciagle przez telefon lub drze ryja. Myslą ze autobus miejski to wycieczkowy hahahahahha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 16:47 Czesto wlasnie ci niby z dobrych rodzin,dobrze wychowani to najgorsze szuje w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1:58 Świetne podsumowanie. A najlepsze jest to że obgadują jak nikt nie słyszy (głównie kobiety) ale powiedzieć w oczy to już brak odwagi. Baby to straszne szuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×