Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zapominalska

Do mam -drewniaki

Polecane posty

Czy mogę 5-letniemu dziecku kupić drewniane chodaki? Będą wygodne? Nie za ciężkie trochę? Podpowiedzcie mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamama27
to już nie ma innych fajnych wygodnych butów??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, że są, moje dziecko ma różne butki, ale drewniaków jeszcze nie i zastanawiałam się nad kupnem. Podobno są zdrowe dla młodych stópek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonaKraka
Mi się wydaje że mogą być za ciężkie, takie dziecko dużo biega i raczej nie patrzy pod nogi, jednak to buty na koturnie i można nogę skręcić... Ja nosiłam jako dziecko, były bardzo wygodne, ale miałam może 11-12 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętam jak koleżanka w podstawówce nosiła chodaki, ciągle jej spadały, aż pewnego dnia wywróciła się na schodach - efekt - ponad pół roku noga w gipsie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętam jak koleżanka w podstawówce nosiła chodaki, ciągle jej spadały, aż pewnego dnia wywróciła się na schodach - efekt - ponad pół roku noga w gipsie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuję na barze, nocami. Niedawno kupiłam drewniaki http://www.baldo24.pl/drewniaki.html i przestał mnie boleć kręgosłup. Wracam do domu normalnie. Zmieniam na drewniaki dopiero, jak zaczynam pracę. Podeszwa jest bardzo dobrze wyprofilowana, ani jednego odcisku nie zrobiłam, chociaż przyjmuję w pracy naprawdę różne pozycje :D Poza tym ogromną ulgę daje to, że stopa ci się w ogóle w takich drewnianych butach nie poci. Dla mnie to było lekkie objawienie:D, jeżeli tak można powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×