Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mnożenie nie pomoże

do pieniaczy prosba:-)

Polecane posty

Gość mnożenie nie pomoże

Witajcie pieniacze:-) Vera,Perwersja,Alicja i Wam podobne osoby oraz pomaranczowe zlosniki:-D Mam propozycje,moze przestaniecie juz sie oburzac na te zdrady i skonczycie ublizac uzytkownikom ktorzy zdradzaja czy szukaja kogos na boku?? Co Wy na to? Tacy madrzy jestescie i z ogromna wiedza o swiecie a nie potraficie zrozumiec,ze ludzie sa rozni, zasady jakimi sie kieruja tez sa rozne. Nie musisz ich popierac ale kulturalny czlowiek umie przekazac swoje mysli kulturalnie a nie z wsciekloscia byka na rodeo;-) Nie obrazaj bezustannie, nic Ci to nie daje nikogo nie zmienisz. Dziekuje,pozdrawiam,caluje 👄 :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kotkazbuszu
Jak nie w domu to na forum sie wyzywaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnożenie nie pomoże
nie wiem czy nudne raczej nie ja tam Verke lubie tyle ze nie lubie jak sie pluje:-) Nie musicie nic odpowiadac przeczytajcie apel i sie zastosujcie:-) Oczywiscie nie prosze o calkowite zakonczenie procederu ublizania a o stosowne jego dawkowanie:-) Aaaameen:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie. 🖐️ Widać, że nie czytasz, bo Perw nigdy nie tyrała zdradzajścych, bo sama zdradzała. Tylko ja się wożę, bo mogę to potępiać, może mi się nie podobać i jeszcze mogę o tym mówić i pisać. Dlaczego ograniczasz moją swobodę obywatelską? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli, że przestaniesz się nas czepiać dopiero jak się z kimś bzykniesz na boku ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sercenazicherce
bzykanie jest dobrem ogólnodostępnym więc się nie obrażajcie tylko bzykajcie.... do woli dla zdrowia i urody :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelllo
Jest nadzieja. Czasy się zmieniają i dziewczyny teraz każdemu dają ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×