Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 20tys

DSA

Polecane posty

Gość 20tys

Mam pytanie czy ktoś pracuje (pracował) jako Doradca ds kart kredytowych(sprzedaz na stacjach benzynowych i hipermarketach) - |DSA| Na czym to dokładnie polega. Jakie zarobki itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja pracowałam w DSA. Tzn pracowałam w Citibanku, ale że banki nie mogą prowadzić działalności komercyjnej to wszyscy pracownicy, którzy są związani ze sprzedażą czegoś są zatrudnieni przez np. DSA. Podobnie jak Ty sprzedawałam karty kredytowe, tyle że nie na standach (stacje benzynowe i sklepy) a w terenie. To troszkę inna praca. Musiałbyś stać na tych standach i zapraszać przechodzące osoby do skorzystania z zakupu karty kredytowej. Zarobki są uzależnione od ilości sprzedaży kart. Ja miałam płacę podstawową + prowizję + telefon + samochód. Ty będziesz miał chyba samą prowizję (może jakaś mała podstawa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madol
@kati24 jak długo tam pracowałaś? i ile średnio miesięcznie mozna zarobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cofe
omijać szerokim łukiem! info na forum gazeta.pl; szukana fraza: citibank

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj. Ja o CitiBanku mam bardzo dobre zdanie. Pracowałam tam kiedyś (jeszcze w trakcie studiów)ponad 3 lata. Dużo sie nauczyłam. niezle zarabialam a dzięki szefowej wyjechalam do pracy do Anglii, pracowalam 2 lata w Royal Bank w Londynie:) Bardzo chętnie bym tam wrócila niestety w tej chwili nie ma wolnego etatu na stanowisku ktore by mnie interesowało:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam pracowałam rok (teraz mam własną działalność). Zarobiłam jak dla mnie sporo kasy - podstawa to 1200zł brutto no i jeszcze była prowizja od sprzedaży. Czasem do ręki miałam 2000zł a zdażyło się że wpłynęła kwota 4000zł. Do tego tak jak pisałam samochód do własnego użytku i telefon kom. Ale Ty na standach nie wyciągniesz tego na 100%. Tam się zarabia góra 1500zł do ręki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek_s3
ja pracuje w DSA 11miesiac na stendach BP srednio zarabiam 4-5tys mam samochod +telefon. Od gruudnia zrobila sie lipa mozesz zrobic 40kart i wziac podstawe a pszystko przez to ze aby dostac kase za karty musisz miec aktywacje 80% w mobie II. dlatego mysle o zmianie pracy ale nie wiem czego szukać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×