Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ppileczka116

elektroniczna niania fisher price-opinie!

Polecane posty

warto kupic? przeprowadzam sie do domku i bede miala 5 wspułlokatorów oczywiscie mieszkania osobne i niewiem czy jak wyjde np na ogród czy bedzie bardzo ściągało inne urządzenia...do tego chciałabym duzy zasięg...czy moje wymagania spełni niania z fisherprice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matko a ty jeszcze tej
nieszczęsnej niani nie kupiłaś autorko????????????? Kup że jakąś porządnej firmy jak tak się boisz bo jak kupisz scheis to będziesz pewnie płakać że resztkę kasy wydałaś. Ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juzcim
juz ci mowilam ze nie spelni glupolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matko a ty jeszcze tej
firma fisher price to akurat niezbyt trafny wybór. Wybierz chicco, reer . Ja ogólnie ufam najbardziej niemieckiem produktom i praktycznie wszystko co mam włącznie z nianią to marka reer ale jak kto woli natomiast fisher price to taka sobie plastikowa niska marka i nic porządnego (opinie tu gdzie mieszkam i dwóch moich znajomych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fisher price to niby tez niemiecka firma...produkcja w chinaach xD mamy duzo zabawek tej firmy i są najlepsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mcxnjvnb
fisher price to nie jest niemiecka firma!! A dodatkowo nie jest to żanda rewelacyjna firma (mieszkam w Niemczech )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fisher price to włoska firma
i jest na niższym poziomie niż chicco. Jeszcze mam gdzieś czasopismo z testami najpopularniejszych zabawek (włoski test konsumencki) i tu fisher price stoi na 5 miejscu wśród palstikowych zabawek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dvfgsdfrbgsdb
Dobra firma to np angelcare. Może kup używaną z tej firmy bo nowa bedzie za droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fisher price to włoska firma
ja polecam nianię elektroniczną marki chicco . Akurat sprzedaję te artykuły a mieszkam własnie we Włoszech:) i z doświadczenia wiem że są dobre. Są pewnie i lepsze marki ale te sa niedrogie a niezawodne. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fisher price to włoska firma
z lampka i melodyjką :) Jest taka w ofercie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
droga jest? bo wczytalam sie ostatnio w komentarze i opinie na temat niani fisherprice i one mnie zwiodły troszke...ale jednak chyba wybiore chicco choc nie bylam przekonana do tej firmy jak do tej pory...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ło joj joj
Angelcare i tak jest najlepszą elektroniczną nianią. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ło joj joj
Droga jest, to fakt. :) Ja mam z monitorem oddechu i gdybym sprzedawała mogłabym Ci opchnąć za jakąś normalną cenę. Jednak nie zamierzam się jej na razie pozbywać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga.w
No to mi się trafił chyba egzemplarz doskonały ,bo moja niania fisher price działa idealnie nie trzeszczy ani nic nie wyłapuje jak to gdzieś kiedyś jakaś ofiara napisała że słyszy dźwięki z innych niań ,my nic takiego nie słyszymy jeżeli chodzi o lampkę to ta w mojej niani jest kiepsko świecąca ,no chyba że ją przystawisz dziecko nad głowę ,ja mam nianię w odległości 3 m ustawioną od łóżeczka tak że ta lampka nm nic nie daje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamówiłam nianię z monitoryoddechu.pl i jestem bardzo zadowolona. Ma świetny zasięg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×