Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość antyaspartam

Aspartam. W jakich produktach?

Polecane posty

Gość antyaspartam

Wymieniajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppPPPPPPuauauuaua
woda zywiec zdrój samokowa;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie badzcie oceniajacy
gumy do zucia w wiekszosci, napoje slodkie bardzo czesto maja aspartam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sczsczzc
w napojach gazowanych, slodziku. gumach do rzucia poza tym nie wiem, zawsze sprawdzam na etykietce. to nie jest chyba taka trudna czynnosc?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyaspartam
moze i nie jest. Ale robiac zakupy w sklepie nie ma czklowiek cxesto czasu kazdego produktu ogarnac. sa tez takie produkty jak ciasta, ciastka, pieczywo. I tez sie zastanawiam czy tam jest czy nie ma? Bo nie opisany produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazdy swiety usmiechniety
to kupuj te opisae. chleb najepiej piec sameu, to nie jesttrudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sczsczzc
ja robie zakupy jedynie w bilologicznym sklepie a warzywa i owoce kupuje na targu. Nie ufam niczemu juz. we wszystich produktach jest masa chemii/konserwantow, genetycznie modyfikowanej kukurydzy, soji, glutenu. Nie robie zakupow w hipermarketach-a ich piekarnie to tez czysta chemia. Chca nas wytluc jak swinie, i robia to w bardzo dyskretny sposob-poprzez zywnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyaspartam
w pastach do zebow tez jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyaspartam
kazdy swiety usmiechniety myslisz ze mam czas na pieczenie chleba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to za filozofia upiec chl
chleb, mieszasz kilka skladnikow, i pieczesz, mozesz od razu kilka upiec, one sie nie psuja tak szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazda polarna .
UWAGA ASPARTAM JEST W LEKU FLAVAMED!!!! TAKIE TABLETKI DO ROZPUSZCZENIA W WODZIE..SKANDAL coca cola zero,chyba wszystkie gumy do żucia bez cukru zbyszko różowe i pewnie nie tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to za filozofia upiec chl
aspartam jest w bardzo wielu lekach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyaspartam
Ibuprom -Przeciwwskazania Nadwrażliwość na substancje czynna albo na którąkolwiek substancję pomocniczą. Fenyloketonuria (ze względu na zawartość aspartamu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość superchick
Aspartam to przeciez żaden narkotyk ani nic wiec nie kumam dlaczego go unikacie? Ja jakoś zuje gume do zucia codziennie z tym "syfem" i nic mi nie jest-zyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gh
kawa rozpuszczalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyaspartam
superchick poczytaj najpierw. Wole zebysmy wymieniali tu produkty w tym temacie. Tabletki, witaminy musujace. serki light. jogurty. Ale to tak ogolnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyaspartam
Gardlox syrop producent DR ALEX SADLEK to jakis lek dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość you are welcome
mnie tez to przeraza - te pieprzone gumy do żucia - nie ma takich bez aspartamu - poza cynamonową, niemiecką, taką w czerwonym opakowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazda polarna .
na razie żyjesz ale zachorować możesz za pare lat ja żaluje że kilk lat temu jadłam na okrągło chipsy,zupki chińskie ( ze wzgledu na glutaminian żałuję) że żułam niemalże nałogowo gumę od jakiegos czasu unikam aspartamu glutaminianu konserwantow i syropu glukozowo fruktozowego ale i tak mam obawy o swoje zdrowie bo co se pojadłam wtedy to mogło cos już zrąbać. no a najbardziej sie boje ze nie bedzie ucieczki przed GMO i wtedy cale moje starania by jesc zdrowo na nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gh
soki owocowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyaspartam
ASPIRIN EFFECT, APAP, Calcium, Flegamina Jogurty light, Soki hortex light, sok Costa, Vitalinea 0% jogurt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ot co....
napoje napoje napoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekspert Żywiec Zdrój
Witajcie, Żywiec Zdrój Smako-Łyk nie zawiera aspartamu. Napój Smako-Łyk to produkt na bazie wody źródlanej z dodatkiem cukru pochodzenia naturalnego oraz aromatów. W przypadku pytań, zapraszam wszystkich do kontaktu bezpośredniego: ekspert@zywiec-zdroj.pl Pozdrawiam, Ekspert Żywiec Zdrój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NikolaG9214
Korzystaliscie z leku co sie nazywa Aspirin Effect? No bo szukalam informacji na temat tego produktu i postanowilam Was zapytac. Moze moglibyscie cos opowiedziec mi o tym leku? Warto go kupowac, testowaliscie zamienniki? Tutaj przeczytalam troche informacji o Aspirin Effect: http://www.listalekow.pl/aspirin-effect/ - myslicie, ze to sprawdzone informacje? Nie w smak mi sie przejechac i wydac bezsensownie kaske, dlatego licze na Wasze sugestie. Dziekuje z gory za ewentualna pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co ci ten aspartam?prowadzisz jakieś badania czy ot tak naczyałeś/aś się i chciałbyś zabłysnąć wiedza na ten temat:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na opakowaniach szukajcie E951

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza2
Aspartam lub syrop glukozowy w pastylkach na chrypkę, podrażnienie śluzówki gardła, problemy z głosem: DETUSAN, GARDLOX ( tymianej i podbiał) i Ziołowy CHOLINEX ( GlaxoSmithKline) nie wiem co jest w w pastylkach Amolowe na gardło. Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Risponka

na pewno tego nie ma w sokach nuja - naturalny skład, prosty i przede wszystkim soki są wyciskane metoda cold press - czyli zachowują bardzo dużo wartości odżywczych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×