Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anikas

CO W ŻYCIU WAM NIE WYSZŁO, WPISUJCIE TUTAJ SWOJE PORAŻKI ZYCIOWE

Polecane posty

Gość 29 - letnia do niczego
wpisuję siebie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzz111
29- nie przesadzaj-jesteś to znaczy że wyszło:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 29 - letnia do niczego
no racja :) jednak im wyszło :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzz111
a zreszta 29 to nie duzo jeszcze wiele sie wydazy-mnie nie wyszlo odchudzanie ale jeszcze sprubuje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 29 - letnia do niczego
mnie nie wyszło dużo więcej, nawet to dziś opisałam ma forum, ale kto by to zauważył, po prostu nikogo nie obchodzę, taka prawda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzz111
29-jak nikt nie zauwazyl to tylko brak odpowiednie reklamy-ja tam lubie ludzi i na tobie jako na jednosce spolecznej mi zalezy-kazdy jest inny i to wlasnie lubie w ludziach:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 29 - letnia do niczego
no okej, wierzę Wam :) zzz - miło mi, ze Ci na mnie zależy, choć jestem tylko jedną z miliarda takich jednostek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26 zdołowany
chciałem się stać milionerem do 25 roku życia i nie wyszło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzz111
ale kazda jest inna to to jest piękne i ciekawe-a nie wczoraj to mi pomidorówka nie wyszla i co? Rozplakać się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 29 - letnia do niczego
jakby Ci się chciało, to poczynaj, co napisałam :) jestem chodzącą porażką aha, przy garach tez wszytko chrzanie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzz111
29-ha ha to tak jak ja!!!!!!!!!!!!!!!! a co tam ucze sie. Poczytam 26-jak ci sie uda do 30 to daj znac jak to zrobiles:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzz111
a 29 gdzie mam szukac tego forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 29 - letnia do niczego
ale czego szukać, tego, co napisałam wcześniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzz111
juz znalazlam-nie jast tak zle:-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 29 - letnia do niczego
to się zamień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzz111
Nie jestem przekonnana czy moje zycie by ci sie spodobalo-wal smialo co nie tak moze cos zaradzimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 29 - letnia do niczego
zzz - już napisałam :) a na forum nikt mi nie pomoże, chyba, ze jest tu jakiś psychiatra i ma duzo czasu :) tak się tylko żale i wywnętrzam, może nawet chwilowo mi lepiej :) nawet się uśmiecham sama do siebie :) Zaraz wracam do domu i już mnie stres łąpie. Narobiłam wczoraj pokaźny bałagan.. już go posprzątałam, ale pocięłam tez na strzępy mojego pięknego beniaminka - dziś mi żal :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Niezaliczona rozszerzona matura z matematyki w terminie :o (dopiero w sierpniu) z wynikiem 35 % :o - Z angielskiego ustnego tylko 40 % :o (ze stresu raczej, bo zawsze jechałam na 3,4 z anglika :o) - Przez to niedostanie się na wymarzony kierunek dziennie - Oblane studia zaoczne - trochę z braku mobilizacji i zawodu... - Oblałam prawo jazdy 5 razy :o Minęło już od tego czasu 2 lata i dużo kasy przepadło :( - Bycie z moim ex, który mnie zdradził, cierpiałam ponad dwa lata, jak mi się przypomni dopisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzz111
Psychiatra to nie ja ale z doswiadczenia wiem ze rozmowa duzo daje. Ja napisalas jetes 1 z wielu i oni tez maja czsem wieksze lub mniejsze problemy no i mozna sie dowiedziec jak sobie inni poradzili z podobna sytuacja. Kiedys bylam w takim dole ze myslalam ze niebo zmienilo kolor na czarny a teraz wiem ze to tylko kwestia podejscia i chodziasz teraz tez mam nie wesolo to juz lepiej niz kiedys i smieje sie do siebie -Powodzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 29 - letnia do niczego
z niejednego dołka wyszłam, a potem wpadałam :( kwestia nastawienia :D akurat w tej chwili to śmiać mi się chce z tego, z tych psychologicznych farmazonów, bo jakie tu mieć nastawienie, skoro patrząc na moja rękę żałuję, ze nie dałam rady ciąć silniej? dobra, kończę, nie na to forum takie tematy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×