Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość SKKF88GHHJJ

CZY KUPILYBYSCIE OLIWE Z OLIWEK W BIEDRONCE ??PRZECIEZ TO NIEDORZECZNE!!

Polecane posty

Gość SKKF88GHHJJ

PISZE NIBY ZE EXTRA VIRGIN A TAKA TANIA LUDZIE WIERZA ZE TO PRAWDZIWA OLIWA JEST ALE CIEMNA MASA KAZDY WIE ZE ZA TAKA CENE NIE DA SIE KUPIC DOBREJ JAKOSCIOWO OLIWY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xendźia
dla biedronki np kosmetyki robią bardzo dobe firmy i nie podają swojego logo tylko biedronka daje a jakośc jest bardzo dobra nie zawsze to co drogie jest dobre i prawdziwe - to tylko marketing oglądałam jak firma dior robila kosmetyk i badała ile klientka może za to dać, czytając skład, opakowanie i nazwe firmy dawały dużo kasy podczas gdy mogły dac o połowe mniej a firma i tak by na tym dużo zarobiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SKKF88GHHJJ
TA OLIWA KOSZTUJE COS KOLO 12 ZLOTYCH A CZASEM W PROMOCJII BYLA ZA 10 ZLOTYCH WIEC MASAKRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łowca B
Oliwa z biedronki jest bardzo dobra do smażenia. Do sałatek nie bardzo bo ma wyczuwalną goryczkę. Nie warto jednak kupować droższych do smażenia . Jeżeli ktoś lubi z goryczką ?, jest OK !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co ja uwazam ze biedronka to jeden wielki chlam, pelno popsutego przeterminowanego jedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętaj jak w "Dzień dobry TVN" mówili że ta oliwa z Biedronki to produkt ekskluzywny i w ogóle zachwalali akurat tą oliwę. Ja do smażenia używam oleju ryżowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no czyli jest nawet drozsza niz tutaj ;) sprawdz sobie % oliwy, pewnie sa rozne, jedne np 0,7 drugie 1%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łowca B
to kupuj w Almie !!!! I po problemie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfsdfds
w grecji oliwa z oliwek kosztuje 4-5 euro a wiadomo ze ten kraj slynie z drzew oliwnych w Polsce pewnie sa to odpady,czyli oliwa przetworzona z pestek itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Portugalii oliwa jest tania, a wiadomo ze ten kraj slynie z produkowania oliwek i oliwy mozna kupic i za 1 euro i za 2, zalezy od firmy, zadko kiedy przekracza ona 3euro niechcesz biedronkowej nie kupuj ;) ale nie mow ze jest dupiata, bo mozesz sie grubo mylic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem 29 letnim prawiczkiem
Oczywiście że bym kupił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FKFI88
A SKAD TY LADY LOVE WIESZ ZE TA CASA Z BIEDRONKI JEST DOBRA??ZNAWCZYNI SIE ZNALAZLA SZOK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FKFI88
LADY LOVE SIE NIE ZNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łowca B
to jak ? zesraełeś/aś się ? :D Po oliwie poszło by lepiej !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fjfj8g8g
lady love ales ty durna to ze pisze tak to nie znaczy ze oliwa nie jest mieszana z innymi olejami glosno bylo o aferze oliwnej jak mieszaja z innymi olejami albo z zepsutych oliwek robia i tez pisze na butelkach extra virgin kretynko a ta oliwa z biedronki to szajs bo jest za tania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obok mnie siedzi znawca oliwy wiec morda w kubel ;) tak czyli w Portugalii kazda oliwa jest do dupy bo zbyt tania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fjfj8g8g
to niech twoj znawca sie wypowie czy ta oliwa z biedrony jest dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3324324234
Biedronka to przecież forma z Portugalii, więc jak tam oliwa tania, to nic dziwngo że w Biedronie to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clvlbhh
a ja kupuje w biedronce i sie tego nie wstydze!!! te oliwe tez, nie zawsze, ale ta mi tez smakuje, a biedota na pewno nie jestem, bo mamy dochod ok 15tys na 2 osoby i co nowobogaccy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clvlbhh
nie wiem czemu macie taka nagonke na biedronke??? mi tam duzo rzeczy smakuje i sie nie wstydze tam kupowac. chceie kupowac w almie, to kupujcie, tez tam czasem kupuje, ale i w biedronce i w lidlu i w auchanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ta oliwa
z biedronki butelkowana jest we wloszech ludziska a nie w portugalii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clvlbhh
ale macie problem, jak komus nie smakuje niech kupi monini czy cos innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypiłam karmi
bo oni kupują w almie ale tylko tu, na forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfvbgfbtgrfbtfrb
u mnie w domu ta oliwa zawsze jest! I dobra jest! Mąż uwielbia do jajecznicy :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clvlbhh
moj piesek tez uwielbia te oliwe, bo nie za bardzo lubi suchej karmy, a jak mu poleje, to je az sie uszy trzesa :D ja akurat nie zjem byle czego, ale jak mi cos smakuje, to nie musze koniecznie przeplacac, a w biedronce niektore rzeczy sa na prawde dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcedowłoch
Prawdziwą oliwę extra vergine trudno kupic w Polsce. Ja znalazłam w Krakowie w nowootwartym sklepie Galeria Laperla na ul. Michałowskiego 16. Mają tam oryginalne włoskie art. spozywcze. Równiez oliwy z przyprawami, makarony, sery, salami, sosy. Wszystko prosto z Włoch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazel Pazuzu
chcedowłoch coż za nienachalne i nierzucająca się w oczy reklama. Mistrzostwo świata marketingu szeptanego. Za ten akurat nie powinni zapłacić; chyba, że to twój sklep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie, czy Was już całkiem pogrzało?! Nie macie kompletnie wiedzy o żywieniu, o zdrowym jedzeniu, dokonujecie wyboru produktów patrząc na cenę?! Biedronka to całkiem dobry sklep jest! No może nie do kupowania mięs, ryb, warzyw i owoców, ale z całą pewnością przetwory, które można tam kupić, są dobrej jakości!!! Mięso natomiast lepiej kupić swieże i od sprawdzonego hodowcy, a warzywa - na targu lub w sklepie z ekologiczną żywnością, no, ale Biedronka nie odbiega jakością od innych sklepów. Jeśli myślicie, że towar w Piotrze i Pawle albo Almie jest lepszy, to się grubo mylicie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×