Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość SKKF88GHHJJ

CZY KUPILYBYSCIE OLIWE Z OLIWEK W BIEDRONCE ??PRZECIEZ TO NIEDORZECZNE!!

Polecane posty

Gość akurat oliwa z biedry
jest super, bo nie jest z wytloczyn, tylko z oliwek :) bardzo lubie i ja kupuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mietek z brodą do kolan
czytajcie dokladnie etykiety bo tam jest napisane malym drukiem ze jest to mieszanina olejow z unii europejskiej czyli zbieranina roznych olejow tak samo jak miod z netto tez jest zbieranina roznych miodow z roznych krajow🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tementiusz
Są dwie informacje: oliwa z oliwek pierwszego tłoczenia, mieszanina oliw z oliwek pochodzących z Unii Europejskiej. Mam nadzieję, że jest to mieszanina oliw z oliwek tylko z pierwszego tłoczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katia 8778
Ja słyszałam, że dobra oliwa z oliwek kosztuje ok. 30zł za 0,75 i od tej pory podejrzanie taniej nie kupuje nawet ja extra virgin :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oliwa z oliwek jest bez względu na cene po prostu oliwą... droższa? bo płacisz za markę, tańsza? bo płacisz za oliwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tementiusz
Zapomniałem dodać, że wysłałem dzisiaj e-mail do firmy produkującej tą oliwę. Czekam na jej odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tementiusz
@zwierzak23 Jestem przekonany, że proces rafinacji i użyty rozpuszczalnik do otrzymania oliwy z oliwek drugiego (sansa (pomace)) lub i trzeciego tłoczenia (pure) może być niewegetariański (to, że to jest stosowane wnioskuję na podstawie "http://goo.gl/9Qk5KX"). Post Scriptum: Nie chcę nikogo wprowadzać moim zdaniem w błąd i nie odpowiadam za żadne, ewentualne szkody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa123123
Na oliwie z biedronki jest napisany skład - "mieszanka oliw europejskich", czy jakoś tak. Nie jest to może super oliwa, ale właśnie do smażenia idealna. Czasami duże pieniądze płaci się za zwykłe ścierwo, nie oliwę. Cena nie zawsze idzie w parze z jakością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tracker
przeczytałem te głupoty,na temat oliwy,i stwierdziłem że,jednak sporo ludzi nie ma pojęcia,o czym pisze ,ja bynajmniej jak na czymś się nie znam,to nie dyskutuje żeby nie wyjść na głupka,a teraz do rzeczy,woziłem tą oliwę z portugalii,iona tam kosztuje 1,8 euro za flasze,inne markety też kupują w tej samej cenie a nawet taniej,a sprzedają drożej,i śmieją się wam w pysk,,jelenie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBodo
Pracowałem w Biedronce i wiem ze co dzień wieczorem pracownicy przeglądają towar i gdy kończy się data ważności taki towar jest usuwany z półek i idzie do utylizacji .Płyn do płukania ust "fonetycznie "Listering kupowałem już za około 9 zł.W innych marketach cena od12.99 do 16zł.Myślę że to samo dotyczy oliwy z oliwek portugalia produkuje dużo oliwy a taka sieć Jeronimo Martins gdzie podlega Biedronka moze sobie pozwolić na niską cenę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie którzy gardza zakupami w biedrze budzą moja litość bo muszą być w chuj zakompleksieni. Burzuazja jop twoju mac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie kupujcie Monini w Biedronce. to zupełnie inna, dużo gorsza oliwa z oliwek niż ta ich klasyczna. Cena wcale nie powala a jakość bardzo kiepska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uswiadomiona

Słyszałam w telewizji jak we Włoszech   mafia polsko - włoska produkuje  extra virgin z oliwek z dodatkiem leju napędowego - dlatego NIGDY nie kupuje włoskiej oliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam jedną rzecz używam jej od roku tylko tej nie przez to że jest tania bo nie jest w Biedronce kosztuje 17,99zł to nowa cena taj jak by przeliczył Euro to coś podobnie wychodzi tylko przez to że po normalnym oleju czuć zapach smażenia,a ta że nie dość że jest dobra to i nie jest oszukana nie wszystko w Biedronce jest złe u nas mówiła pewna osoba jak była w pracy z kwalifikacjami w tym kierunku na szkoleniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×