Odpowiedz na ten temat

Czy mozna sie zakochac w takim wieku?

• gość 2018.01.13 [18:09]
    Mam lat 13, no prawie 14, chodzę do 2 gim. Przejdę do konkretów.
    Od podstawówki podoba mi się pewien chłopak i to nie na zasadzie "obosh ale on jezd pienkny musi być muj lowe", ale przez jego charakter - miły, pomocny, jako jedyny z klasy mnie nie wyzywał gdy wtedy (5/6 kl) byłam deską, bo dorastałam później niż inne dziewczyny; często chodziliśmy w podstawówie na plac zabaw niedaleko naszej szkoły i się wygłupialiśmy, bawiliśmy w berka czy jedliśmy razem słodycze.
    Prawie całą klasą poszliśmy do jednego gimnazjum więc nadal chodzę z nim do jednej klasy;
    To może opisze jak sie zachowuje jak on koło mnie przechodzi lub jest niedaleko (przyjaciółka mi mówiła, że tak jest smiech.gif ) wychodzą mi rumieńce, nie mogę się wysłowić nawet gdy nie zwracam się do niego, dziwnie się czuję tzn czuję takie motylki w brzuchu i ogólnie takie miłe uczucie, na lekcji na niego zerkam (przez co zauważyłam, że on na mnie też xd)
    To ostatecznie zadaję pytanie z tytułu - czy można się zakochać w takim wieku? Czy to tylko kilkuletnie zauroczenie??
  • gość 2018.01.13 [18:14]
    Kochana, ja w tym wieku ile to razy byłam „zakochana” jezyk.gif o miłości sie tu nie mówi, chociaż zdarzały sie przypadki kiedy to ludzie poznawali sie jeszcze w szkole i do końca zycia byli razem. Zobaczysz co czas przysniesie, powodzenia oczko.gif
  • Punk Rock Metallica Girl 2018.01.13 [18:21]
    Można mam tyle samo lat
  • gość 2018.01.13 [18:48]
    2/10 bo słabo 13 udajesz lapka.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...