Odpowiedz na ten temat

Czy mozna sie zakochac w takim wieku?

• gość 2018.01.13 [18:09]
    Mam lat 13, no prawie 14, chodzę do 2 gim. Przejdę do konkretów.
    Od podstawówki podoba mi się pewien chłopak i to nie na zasadzie "obosh ale on jezd pienkny musi być muj lowe", ale przez jego charakter - miły, pomocny, jako jedyny z klasy mnie nie wyzywał gdy wtedy (5/6 kl) byłam deską, bo dorastałam później niż inne dziewczyny; często chodziliśmy w podstawówie na plac zabaw niedaleko naszej szkoły i się wygłupialiśmy, bawiliśmy w berka czy jedliśmy razem słodycze.
    Prawie całą klasą poszliśmy do jednego gimnazjum więc nadal chodzę z nim do jednej klasy;
    To może opisze jak sie zachowuje jak on koło mnie przechodzi lub jest niedaleko (przyjaciółka mi mówiła, że tak jest smiech.gif ) wychodzą mi rumieńce, nie mogę się wysłowić nawet gdy nie zwracam się do niego, dziwnie się czuję tzn czuję takie motylki w brzuchu i ogólnie takie miłe uczucie, na lekcji na niego zerkam (przez co zauważyłam, że on na mnie też xd)
    To ostatecznie zadaję pytanie z tytułu - czy można się zakochać w takim wieku? Czy to tylko kilkuletnie zauroczenie??
  • gość 2018.01.13 [18:14]
    Kochana, ja w tym wieku ile to razy byłam „zakochana” jezyk.gif o miłości sie tu nie mówi, chociaż zdarzały sie przypadki kiedy to ludzie poznawali sie jeszcze w szkole i do końca zycia byli razem. Zobaczysz co czas przysniesie, powodzenia oczko.gif
  • Punk Rock Metallica Girl 2018.01.13 [18:21]
    Można mam tyle samo lat
  • gość 2018.02.01 [15:57]
    gość 2018.01.13 [18:48]
    2/10 bo słabo 13 udajesz lapka.gif
    Otóż nie oczko.gif Jeśli bym udawała to nie miałabym po co marnować czasu na 1. wymyślanie tego, oraz 2. pisanie całego tekstu który widzisz powyżej oczko.gif
    Wg mnie zakochać się można w każdym wieku (nie licząc tych lat typu 2, 3 czy 4 itd) jeśli jest się dojrzałym psychicznie, a nie jeśli jest to na podstawie "o bo$sHe 0N N4 Mni3 p0patRzyŁ 0N mnIe na peFFFFFno kofffffa <333"

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...