Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BlackNice

Czy powinnam jeszcze schudnąc?

Polecane posty

Czy powinnam jeszcze schudnąć? Hey, jest już prawie lato, cały czas wydaje mi się, że powinnam jeszcze schudnąć, bo mam za grube uda, biodra i tyłek, ale sama nie wiem, co Wy myślicie? Piszę tu bo chcę znać opinię osób z zewnątrz.. Dołączam zdjęcia http://www.voila.pl/241/tqzwo/index.php?get=1&f=1 http://www.voila.pl/242/0g139/index.php?get=1&f=1 a to są zdjęcia sprzed 2 miesięcy http://www.voila.pl/243/014k9/index.php?get=1&f=1 http://www.voila.pl/244/osp53/index.php?get=1&f=1 Proszę o szczere opinię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkikiki
jaki chudzielec, masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieniążki kochane
wedlug mnie masz idealna figure

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfhfhfhfhfh
gdzie Ty masz biust ;O ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup dobre majtki nie te
przymałe wstrętne barchany, walnij się w łeb, a jak to nie poskutkuje to się powieś. Grube masz tylko braki w inteligencji i niezłą wadę wzroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup dobre majtki nie te
Za chwile będziesz płaskim kołkiem, tak, chudnij bardziej :o Zamiast tego może być poszła na siłownie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isu
Zdecydowanie nie powinnaś. Powinnaś nawet odrobinę przytyć. Masz ładny tyłek, ale za mało okrągłe biodra i przez to nie masz piersi i talii. Postaraj się przybrać odrobinę na biodra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po co na siłownię? Wystarczy, że robię 150 brzuszków dziennie, biegam, odżywiam się zdrowo i stosuję serum z eveline.. Nie chcę mieć umięśnionej sylwetki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuup
ile Ty masz lat ? w ogóle talii u CIebie nie widać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup dobre majtki nie te
A myślisz tłuku, że na siłowni się tylko pakuje? Chociażby po to by wyrównać proporcje sylwetki. 150 brzuszków dziennie, wow :D:D:D Twoja sprawa. Możesz wyglądać jak niezgrabny kij. Skoro tego chcesz. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup dobre majtki nie te
A tyłka to już nie masz prawie wcale. Schudnij z bioder to będziesz wyglądać jak facet w takich gaciach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie już nie musisz. Ale ładnie się odchudziłaś nie mam co! :) Gratuluję i zazdroszczę. Więcej nie musisz i nie powinnać. Serio ładnie teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok dzięki wszystkim za te pozytywne i negatywne opinie :) kup dobre majtki nie te - Tobie już dziękuję, za obiekcje nie na temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfhfhfhfhfh
moja laska tez sie odchudzala, do takiego stopnia, ze jak sie z nia kochalem, to myslalem ze pod soba mam faceta ;/ byla tak plaska, ze masakra jak powiedzialem, ze wczesniej wygladala lepiej, miala ladniejsze cialo i ksztalty to sie wielce obrazila. zwyzywala od najgorszych, ze sie nie znam, ze moda jest na szczuple sylwetki, wszedzie w Tv gazetach itp szczerze przyznam ze przestala mi sie podobac, krecic mnie. ja lubie kobiety z pelnymi ksztaltami, gdzie jest za co zlapac, ale nie chudzielca, gdzie tylko dotkne to czuje wystajace kosci ;/ DZIEWCZYNY UWIERZCIE, ZE MY FACECI (PRZYNAJMNIJE WIEKSZOSC)LUBIMY FAJNE KSZTALTY,OKRAGLE ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfhfhfhfhfh
ROZSTALISMY SIE JAKIS ROK TEMU. niewadno widzialem ja. wrocila do normalnej wagi, ma innego goscia ... chyba jest zakochana ;) zycze jej wszystkiego dobrego ;) moze wkoncu przejrzala na oczy widzac sie w listrze ... moze tamten chlopak tez jakos na nia wplynął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gfhfhfhfhfh - dobrze wiedzieć.. jeśli będzie taka potrzeba to i trochę przytyję, chociaż myślę, że to zbędne.. A co do faceta to nie mam i nie muszę się martwic, czy pasuje mu moja figura czy też nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest ok, tylko mnie sie wydaje, że wczesniej byłas szczuplejsza:O Może mam jakąs wadę wzroku już od tej kaffe:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozstaliście się z powodu jej wagi? :) Trochę dziwna sytuacja, myślałam, że w związku ważniejsze są inne rzeczy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wtf_23 - wcześniej ważyłam 4 kg więcej, miałam cellulit i zbędny tłuszcz tu i ówdzie.. chyba jednak teraz jestem trochę szczuplejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfhfhfhfhfh
nie z powodu jej wagi. ogolnie, przestalismy sie dogadywac! nigdzie nie moglismy wyjsc, bo ona wiecznie miala fobie na punkcie jedzenia. do kina nie idziemy, bo tam jest popcorn i moze sie skusze, a nie moge ;/ do restauracji, baru tym bardziej ;/ masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gfhfhfhfhfh - to rozumiem.. to rzeczywiście masakra z Twoją byłą.. ja takiej fobii nie mam i nie zamierzam zrezygnować całkowicie z takiego jedzenia.. zawsze kalorie można spalić przez sport :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko jest wzgledne
gfhfhfhfhfh chyba ma racje - moj facet tez twierdzi, ze bardziej podobam mu sie jak jestem pelniejsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfhfhfhfhfh
no dokladnie ;) jak dla mnie, masz troche za maly biust, jesli juz mam nawiazac do zdjec i wyrazic swoja opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko jest wzgledne
a ty ladnie wygladasz, nie odchudzaj sie juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dobrze wyglądasz,wczesniej rzeczywiscie mialas niezgrabne uda,teraz jest świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie widzę żadnej różnicy
kup sobie inny kostium, te gacie wydłużają tułów, skracają nogi i gubią talię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie widzę żadnej różnicy - wiem wiem.. już nie ubieram tego kostiumu, teraz mam inny eksponujący moje walory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×