Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy stosowałyście kapsułki piorące VIZIR i jak wasze opinie

Polecane posty

Gość gość

jak w temacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna S TRND
Swietny produkt godny polecenia w 100 %. Mialam okazje testowac produkt TRND i juz po pierwszym praniu wiedzialam, ze jest rewelacyjny. Juz w 30 st. dopral sliniaczek mojej corki, a to duze wyzwanie. Lazienka pieknie pachniala jeszcze kilka godzin po wyniesieniu z niej prania. Jest uniwerslany - zarowno do bieli jak i do kolorow i tu i tu sprawdza sie bardzo dobrze. Kapsulki sa wygodnew uzyciu, a opakowanie poreczne - zmiesci sie nawet w malej lazience. Polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja stosowałam zagraniczne, ale persil REWELACJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuśka80
Zaskakują mnie entuzjastyczne dobre opinie o tych kapsułkach. Dwie koleżanki dostały od jakiejś agencji marketingowej do "niby"testów,a tak naprawdę do rozreklamowania produktu sposobem marketingu wirusowego (zerknąć do wikipedii co to). Każda z pań dała mi po 2 na próbę. Wykonałam 3 pania, do jednego zużyłam dwie, do dwóch prań po jednej.Nigdy wczesniej nie używałam kapsułek. Rewelacji nie ma. Koc i zasłony nie były bardzo brudne, więc mogę uznać, że się uprało. Natomiast dżinsy córki i moje mają niedoprane nogawki. Do tej pory używałam niemieckiego persila w żelu(kupowany z samochodu od pana sprowadzającego detergenty od zachodnich sąsiadów), używałam też angielskiego Dixana(proszku). Zawsze pranie było idealne. Kapsułki się nie spisały. Już jakiś czas temu proszek vizir potwornie obniżył swoją jakość. Kaspułki wcale nie są lepsze, tyle ze z racji płynnej konsystencji w ogóle raczą się rozpuścić. Mam wrażenie, że producent wciska nam produkt marnej jakości licząc na entuzjastyczne opinie, bo "darmocha". Przykro mi, ale mimio że dostałam darmo 4 sztuki, to nie mogę się tym zachwycić. I jeszcze coś - nie wiem gdzie ten cudowny zapach po rozwieszeniu prania. Zapach jest ledwo wyczuwalny. Poza tym producent jakby sam sobie przeczył. Jeden produkt nie może być do prania kolorowego i białego. Obecność rozjaśniaczy i wybielaczy zawsze negatywnie odbija się na tkaninach kolorowych. Niby do koloru i bieli , jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego- głosiła sympatyczna pani w reklamie wybielacza. To jest niestety prawda. Nie polecam, wielka ściema i rozczarowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś z forum
uhm muj pies je lubil zanim zdechl :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martus 2833
Moja ocena jest również na 5+ :) Kapsułki mam okazję testować dzięki kampanii w trnd. Część kapsułek wykorzystałam sama, część rozdałam rodzinie i znajomym. Opinie na temat produktu są bardzo pozytywne. Świetnie piorą, pięknie pachną, nie zajmują wiele miejsca. Można powiedzieć, że teraz pranie to czysta przyjemność. Wygoda i oszczędność czasu. Nic dodać, nic ująć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwielbiam wprost pedantyczną czystość i świeżość. Jak dla mnie lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zauważyłam żadnej różnicy między praniem w różnych proszkach, a praniem w kapsułkach- to zwykłe naciąganie (tak samo kompletnie nic nie wybielił wanisch do wybielania) tylko gdy dawno temu, nie mieliśmy pieniędzy i kupowałam do prania proszek firmy 'tesco' to po powrocie do 'normalnych' proszków zauważyłam różnicę- w usuwaniu plam i w 'bielszej bieli'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprobujcie proszek E i do tego lenor niebieski. To polaczenie to nie tylko czyste pranie ale i mega zapach ktorego nie uzyskacie w zadnej innej kombinacji (probowalam wiele)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
k***a codziennie bedziesz o tym temat zakladac? Nie widzicie ze to reklama? Tak samo reklamuje sie tu perfumeria,pudelek,blogi,strony internetowe itp to już w******jace sie zaczelo robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
vizir generalnie bardzo sie popsuł kiedys 12 lat temu był o niebo lepszy niz teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina8919
Ja od niedawna używam do prania kapsułek, obecnie mam możliwość testowania kapsułek z Vizira Original Fresh z kampani w trnd. Problem zabrudzonej szuflady pralki zniknął natychmiast :) Kapsułkę umieszcza się bezpośrednio w bębnie pralki, rozpuszcza się nawet w niskich temperaturach. Służą do prania zarówno ubrań białych jak i kolorowych, kapsułki dopierają nawet bardzo zabrudzone tkaniny. To wszystko sprawia, że użycie kapsułek jest wygodne i szybkie :) Polecam wszystkim!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lella1980
Stosuje kapsułki Vizir od ponad miesiąca, razem ze mną testują je moi znajomi. Jestem z nich zadowolona, a moi znajomi są wręcz pod ich urokiem. Bardzo dobrze dopierają brudy na kolorach jak i na białych tkaninach. Pranie jest po nich zawsze doprane, ewentualnie przy większych zabrudzeniach wkładam do bębna dwie kapsułki na raz. Są bardzo wygodne w użyciu. Cena jest bardzo przystępna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikunia9
Ja miałam, dzięki trnd, przez pewien okres szansę przetestować piorące kapsułki Vizira. Aktualnie zakupiłam produkt już indywidualnie. Jak widać zdał on egzamin pozytywnie :) Początkowo przeszkadzał mi zapach kapsułek. Wynikało to jednak z braku przyzwyczajenia do bezwonnych środków piorących. Po dwóch praniach wszystko się odmieniło:) Kapsułki nadają się do ubrań zarówno białych jak i kolorowych. Przy większych zabrudzeniach stosowałam 2 sztuki produktu. Stosuję je również ze względu na wygodę. Nie muszę już odmierzać odpowiednich proporcji proszku czy też płynu. Umieszczam kapsułkę w bębnie i gotowe:) Moi znajomi również zaczęli korzystać z tego rozwiązania. Cena również godna produktu. Polecam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta S
Polecam wszystkim zakup kapsułek piorących Vizir. Ja sama używam ich od niedawna, również do prania ubranek mojej półrocznej córeczki. Kapsułki są uniwersalne, można je stosować do tkanin białych i kolorowych, w niskich i wysokich temperaturach. Dzięki innowacyjnej formie, koniec z osadami w szufladzie pralki. Kapsułki dokładnie się wypłukują, nie pozostawiają smug na ciemnych uraniach. Kolejnym atutem jest piękny zapach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TRNDY
KAPSUŁKI PIORĄCE VIZIR SĄ DOBRYM ŚRODKIEM PIORĄCYM. KUPOWAŁA BYM JE NA CO DZIEŃ ALE NIECH BĘDĄ W DUŻYCH NAPRAWDĘ OPAKOWANIACH PO PRZYSTĘPNEJ CENIE! PROSZKI DO PRANIA SĄ SPRZEDAWANE W DUŻYCH KILKU KILOWYCH OPAKOWANIACH A CENA JEST PRZYSTĘPNA PRZY ZACHOWANIU DOBREJ JAKOŚCI PRANIA. Kapsułki piorące Vizir nie są lepsze od proszków Ariel lub Persil. Przy wysokiej cenie kapsułek jest to niewspółmierne z jakością. Podczas sobotniego prania zrobiłam trzy prania (segregacja kolorami) i nie byłam zadowolona z jak szybko z pudełka "znikają" kapsułki. Proszku za tą samą cenę jest znacznie więcej. Jedno z czego się cieszyłam, że nie muszę sypać proszku kubeczkiem ale wkładam do bębna kapsułkę i po sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JasnowidzXXL
Żadna rewelacja, chyba że w cenie. Ani nie dopierają, ani nie pachną "kilka godzin" Te entuzjastyczne wpisy to chyba pracowników dystrybutora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostałam kapsułki Vizir do testów. Na początku nie wierzyłam, że będą one skuteczne. Jakie było moje zdziwienie, gdy po pierwszym praniu pranie nie dość że było czyściutkie to jeszcze super pachnące. Kapsułki piorące Vizir są bardzo łatwe w stosowaniu, dają super efekty i świetnie pachną, nawet po kilku tygodniach :) Polecam wszystkim. Dość z tradycyjnymi, ciężkimi i rozsypującymi się proszkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam, efekt uważam świetny. Warto wydać pieniądze bo niesamowicie wydajne... ale - no właśnie! "Ale"! W przypadku mojej córki, która jest alergiczką - wyprana pościel ją uczuliła. Musi tam być jakiś detergent. Czytałam taki art http://www.mojealergie.pl/alergiku-uwazaj-na-detergenty/ i faktycznie się zastanawiam czy nie wróić do poprzedniego, zwykłego proszku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mieszkam w Niemczech. uzywam tu kapsulek persil. a dlaczego kapsulek? bo wygodniej wrzucic jedna czy 2, niz odlewac,nalweac,mierzyc zel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja stocuje colgate xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja testuję Vizir Go Pods ze znajomymi - do rzeczy białych i kolorowych. Uważam, że powinny być oddzielne do białych i do kolorowych, a nie 2w1. Nie wiem ile normalnie kosztują, ale na razie jedyny plus to forma kapsułki - wygodna. Prałam rzeczy białe i nie wiem czy to było lepsze niż proszek. Szalu nie ma. Plus za zapach - mam Alpine Fresh i pranie przyjemnie pachnie:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybkaaa86
Po przetestowaniu kapsułki Vizir stwierdzam, że to najlepsza forma środka piorącego. Po pierwsze szybki i wygodny - wrzucam kapsułkę i nie muszę nic odmierzać; po drugie - pięknie pachnie i nawet po całym dniu zapach na ubraniu jest wyczuwalny; po trzecie - moje ręczniki są naprawdę mięciutkie i to bez używania dodatkowych płynów do płukania. Szczerze i gorąco polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga1317
Ja dostałam do testowania kapsułki Vizir Go Pods są świetne. W niskiej temperaturze dopierają białe skarpetki mojego męża (co nie udało się jeszcze żadnemu środkowi piorącemu). Gdy skończy mi się zapas, który otrzymałam, z pewnością kupię kolejne opakowanie. Gorąco polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Miałam już okazję wypróbować kapsułki Vizir Go Pods.Uważam,że bardzo dobrze radzą sobie z zabrudzeniami,pranie jest czyste i do tego świetnie pachnie.Zapach utrzymuje się bardzo długo i jest intensywny.Ponadto kapsułki dobrze się rozpuszczają już w niskiej temperaturze.Produkt przeznaczony jest do wszystkich rodzajów tkanin dzięki czemu nie trzeba już kupować kilku oddzielnych produktów.Z czystym sumieniem polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetakor
Pierwsze kapsułki do prania zarówno białego, jak i kolorowego. Wygodna forma kapsułek sprawia, że już nigdy nie wysypie ci się proszek, a dozownik nie będzie zapchany. Jeśli chodzi o pranie - spełniają swoje zadanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używałam przez 3miesiace.. ciuchy sie nie dopierały . Ponadto zostawialy slady , gumowata konsystencja taki glut z tej kapsułki przyklejania się do ubrań koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezadowolony___
Kapsułki Vizir GO PODS do Bieli i kolorów zostawiają ślady, gumowata konsystencja taki glut z tej kapsułki przyklejania się do prania. Gdzie można złożyć reklamację na produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angela82ambasadorka
Jestem ambasadorką (strona Everydayme.pl) i biorę udział w projekcie testowania nowych kapsułek Vizir Go Pods. Uważam że są świetne. Pranie czyste i pięknie pachnące, naprawdę długo utrzymuje się ten zapach i świeżość. Wcześniej miałam okazję używać kapsułek Persil i zawiodłam się. Vizir jednak są bezkonkurencyjne. Polecam spróbować na własnym praniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×