Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy uważacie, że WOŚP wspierają potomkowie komunistów?

Polecane posty

Gość gość

Oraz kolaborantów z faszystami? Tak wynika z ideologii kościoła katolickiego oraz PIS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
c***j mnie obchodzi kto wspiera wosp natomiast te czerwone serca na każdej w miare płaskiej powierzchni jako zywo przypominaja mi symbolike sowijetkiego sajuza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
woś to biznes dochodowy i niech se ludzie tam wrzucają do tych puszek A wrzucać będą bo w tv i radio kazali . Niech se wrzucają Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeden wrzuca do puszki WOŚP, inny co łaska na tacę w kościele, albo na jakieś inne cele charytatywne, ich pieniądze, ich sprawa, co z nimi zrobią. Tylko hołota z nizin społecznych lubuje się w osądzaniu innych, planowaniu cudzych wydatków i układaniu życia komuś ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam co uważac to jest oczywista oczywistość no i lemingi no i dzieci co chcą mieć jakieś darmowe jedzenie w moim mieście sklepy dają za darmo jedzenie "wolontariuszom" wspierającym Owsika i jego żonę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komuch, fan PiSu, PO czy innych przyssanych do stoków polityków nie będzie mi zaglądał do portfela i rozkazywał, komu dać. S/p/i/e/p/r/z/aj dziadu ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz czego i komu dać, to se możesz pogadać. Ani pieniędzy, ani d**y, ach, co za nieszczęście. Wyrazy współczucia ☹

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×