Odpowiedz na ten temat

DEPILACJA LASEROWA, odrastajace wloski. problem..

• zxcvvv 2014.09.03 [18:13]
    Witam,
    Z problemem owłosienia borykam się już od jakichś 2 lat. Wcześniej nie zwracałam na to uwagi gdyz nie byl az taki duzy lecz z czasem ten stan sie powiększał. Byłam juz u ginekologa i endokrynologa lecz jeden zaprzecza drugiego. Nie chce mi dać leków hormonalnych "gdyż jestem zbyt mloda i szkoda od razu je brac" wiec doktorka zaleciła leki ziołowe. Mam podwyższony hormon.
    Ale nie w tym rzecz... Jakis czas temu postanowiłam zrobić z tym porządek. Tydzień temu ( a dokładnie w piątek) wybrałam sie na Depilacje Laserowa Light Sheer w partiach twarzy. To jest moj pierwszy zabieg. Wiem ze efektów dużych na razie nie bedzie lecz zastanawia mnie po jakim czasie włoski zaczynają wypadać i czy skora po pierwszym zabiegu jest w zupełności gładka. Nie daje sobie juz z tym radysmutas.gif Włoski odrastają grube i szorstkie, kosmetyczka zalecila mi ich przycinać nożyczkami lecz i tak je widac... Zastanawiam sie czy jakbym do czasu aż wloski nie wypadną podgalała je maszynką to czy by sie nie wzmocniły i depilacja ległaby w gruzach?
    Prosze o rady gdyz jestem zalamanasmutas.gif
  • gość 2014.09.03 [18:20]
    Zdaje mi sie że nie ma przeciwskazań by ich nie podgalac. włoski wypadają od10-14 dni wiec byłoby ciężko nic z nimi nie robic
  • gość 2014.09.03 [18:24]
    ja robilam depilacje tym laserem, mnie wloski wypadaly ok miesiaca, nie gol ich musza same wyskoczyć, mozesz sobie robic delikatny peeling zeby szybciej wyszly. mi na nogi wystarczyly 3 zabiegi i zniknelo 95% teraz wyrastaja pojedyncze wloski ale goke je depilatorem bo sa juz za cienkie i zbyt jasne.
  • zxcvvv 2014.09.03 [18:30]
    Aż miesiąc?smutas.gif To strasznie długo jakby tak samo było w moim przypadku.. smutas.gif
    Ja mam owłosienie na twarzy, a włoski które wyrastają stały sie grubie i sztywne jak u faceta. Przycinam ich lecz i tak nie daje to efektu. Nie radze sobie z tym gdyż starsznie sie wstydze gdy ktolowiek sie na mnie spojrzy.. smutas.gifsmutas.gif
  • zxcvvv 2014.09.03 [18:34]
    A jest ktoś kto ma podobny problem jak ja?
  • gość 2014.09.03 [18:35]
    ja je wyciagalam pensetka jak wyrosl ponad skore, sprobuj
  • zxcvvv 2014.09.03 [18:36]
    I co potem? Nie odrastały dalej?
  • gość 2014.09.03 [18:51]
    te co wyciagnelam juz nie, bo cebulka zostala spalona przez laser, ale odrastaly nastepne, bo wloski rosna w kilku fazach wzrostu, dlatego potrzebne jest kilka zabiegow, ale ja zanim poszlam na nastepny zabieg odczekalam 3 miesiace jak nie wiecej, a w klinice mowili mi zeby przyjsc po miesiącu, ale mi wloski tak szybko nie odrastaly wiec byloby to tylko wyrzucenie kasy w bloto.
    musisz byc cierpliwa usmiech.gif
  • gość 2014.09.03 [19:00]
    ja bym odradzała jednak wyciaganie penseta gdyz miedzy zabiegami nie wolno wyrywac z cebulka a łatwo jest machnąc o te nowe niechwycone przez laser
  • zxcvvv 2014.09.03 [19:08]
    To juz sama nie wiem co robic.. smutas.gif Mam dośc pojawiania sie na ulicy w takim stanie a podgalac tez sie obawiamsmutas.gif Tym bardziej ze minal dopiero tydzien od zabiegu a wloskow jest mnostwo
  • gość 2014.09.03 [19:09]
    nie da sie ich pomylic, nowe wloski wyrastają dopiero po miesuacu conajmniej, zreszta rwac pensetka czujesz czy jest opor czy wychodzi gladko
  • gość 2014.09.19 [12:59]
    Też sie zastanawiałam nad tym jak te włosy wypadają. Pani kosmetolog w estetice powiedziała ze pomiędzy zabiegami nie wolno ich wyrywać. Można tylko golić maszynką. Nie wyrywam i jestem bardzo zadowolona z efektu juz praktycznie nie mam włosów na bikini a miałam 4 zabiegi.
  • gość 2014.09.23 [10:00]
    zdecydowanie nie powinno się wyrywać włosków! tak mi powiedziała pani w arkadii w opolu jak robiłam zabieg.. Więc nie ruszaj a w końcu same wypadną. Chyba lepiej się trochę teraz pomęczyć i mieć spokój. Ja tak zrobiłam i w końcu jest ok
  • AdaSTR 2014.09.29 [15:34]
    Trzeba trochę poczekać na efekty, ale naprawdę warto. Ja niedawno skończyłam zabiegi w http://bio-clinic.pl/depilacja-laserowa-laser -diodowy-2/ i jestem bardzo zadowolona. Warto było zainwestować.
  • Marinta 2014.10.07 [14:49]
    Ja wybrałam Laser Glamour, jeśli chodzi o depilację laserową łódź to jest to chyba najlepszy salon kosmetyczny. Dobre ceny i profesjonalne zabiegi. Sprawdźcie http://www.laserglamour.pl/ .
  • Bolec834 2014.10.09 [12:15]
    Widocznie ktoś spartolił Ci robotę. Moja dziewczyna była w :www.laserglamour.pl i naprawdę ma już to z głowy. Ich śmiało bym mógł polecić .
  • Nase 2014.11.07 [22:43]
    Chodzi o to, że depilacja laserowa pozwala na ich efektywne usunięcie tylko w fazie wzrostu, dlatego musisz je podcinać nożyczkami aby kolejna wizyta była bardziej zadowalająca. Wiem to od bardzo miłej i profesjonalnej obsługi Laser Glamour. Polecam ten gabinet, posiadają także bardzo fajne informacje na swojej stronie: http://www.laserglamour.pl/index.php/zabiegi- depilacji-laserowej-w-lodzi/laser-light-sheer-duet-lodz.html
  • gość 2014.11.07 [22:51]
    kobitki ja polecam samej zakupić laser i efekt 100% . Dzięki Rio depilacja laserowa jest teraz dostępna praktycznie dla każdego, ponieważ koszt zakupu urządzenia jest kilkukrotnie mniejszy niż zabiegi depilacji laserowej w salonie kosmetycznym. Gorąco polecam!
    http://nplink.net/n2G4Ajr1
  • Melani123 2015.02.05 [12:38]
    Czesć dziewczyny, zdecydowałam się na depilację laserową i teraz mam pytanie do tych, które już są po zabiegach. Czy lepiej wybrać light sheer czy vectus? Slyszalam różne opinie (niestety o tym drugim są to na razie opinie osób, które są w trakcie zabiegów i niewiele mogą powiedzieć o długofalowej skutecznosci). Po drugie... na jak długo utrzymuje się efekt po laserze? Producenci piszą, że na zawsze ale czy to prawda? A po trzecie, czy któras z Was miała ten zabieg w Sosnowcu w Delux? Wstępnie wybrałam własnie ten salon. Będę wdzięczna za odpowiedzi usmiech.gif
  • gość 2015.02.05 [12:46]
    jestem drugi rok po depilacji light sheerem. na razie nie widzę żeby jakikolwiek gruby i czarny włosek odrósł. w dalszym ciagu rosną tylko te jasne i cieniutkie- te których laser nie dał rady spalić. tam gdzie były gęste skupiska samych czarnych mam wrecz gladkie pola

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...