Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
kos371

Dobra restauracja Kraków

Polecane posty

Restauracja Gąska ulica Limanowskiego Kraków.Miła obsługa i super jedzenie w polskim klimacie,to jest to co lubię najbardziej.Polecam ten lokal ponieważ można tutaj smacznie zjeść w kulturalnej atmosferze i c0 ważne w przystępnych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatni grupa amerykańskich turystów zaraziła się tam salmonellą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Terlimena
A Restauracja Pod Baranem? http://podbaranem.com - moim zdaniem jest jedną z lepszych w mieście. Dobre, polskie jedzenie, ale z zawsze z nutką zaskoczenia. Smakuje wyśmienicie :) Spróbujcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papier ścierny
amerykanie nie wycierają doopy po sraniu, stąd salmonella

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościówa 123123
Ja zdecydowanie polecam Restaurację Sąsiedzi na Miodowej 25. Dobra polska kuchnia z przemiłą obsługą. Mają tam świetną playlistę, warto choćby dlatego się tam wybrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja podróżującym A2 polecam na Zjeździe Emilia zajechanie do Zajazdu u Przemka w Zgierzu. Serwują przepyszne domowe jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużą i niedrogą pizzę wypiekają w Maxipizza ( www.maxipizza.pl/krakow ). Można u nich w lokalu zjeść, albo zamówić z dowozem. Ja częściej właśnie zamawiam na wynos. Szybko dowożą, ciasto jest jeszcze ciepłe jak kurier dojeżdża. Mają dobre torby termiczne, lepsze niż to w czym swoje jedzenie wożą inne lokale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem szczerze ze tu w Krakowie najczęściej zamawiamy jedzenie. Bardzo z ukochanym uwielbiamy krewetki i chyba z największą przyjemnością je zamawiamy, najczęściej z stąd, Hurry Up Shrimp. Zawsze jest wszystko pyszne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linlika
my uwielbiamy z narzeczonym chodzić przy rynku do takiej restauracji piwnica pod złotą pipą, uwielbiam jedzenie stamtąd. mają przepyszną kaczkę! :) jak ktoś lubi to polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jest jakaś domówka to zamawiamy pizzę dość często i głównie przez maxipizza.pl. Mają lokale w różnych miastach, u nas na szczęście też ale w sumie niedawno otworzyli. Dobra jest klasyczna capricciosa, ale też z łososiem wędzonym nam ostatnio smakowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gienek

Podoba mi się po zmianach jakie przeszli w Ludwince. Można na stronie ludwinka.pl przejrzeć zdjęcia jak cały ośrodek wygląda teraz po remoncie. Oni chyba modernizację przechodzili rok albo dwa lata temu już, zmienił się też właściciel. Świetną dziczyznę podają w restauracji, mają dużo wygodniejsze meble niż wcześniej i jest tak przytulniej, sympatyczniej.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Robiłam tydzień temu w sobotę mała imprezke w restauracji pod Pod  Leliwą w Krakowie https://www.facebook.com/slawkowska13.15/   super knajpka na takie imprezki, jedzenie podają znakomite. Warto tam iść ,a  obłozenie maja duze co nic dziwnego jak tak dobre jedzonko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli lubisz kuchnię włoską, to koniecznie zajrzyj na Podgórze do Trattorii Venezia 😛 Każdy fan włoskiego jedzenia (i nie tylko!) znajdzie tu coś dla siebie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetne propozycje jeśli chodzi o dania ma restauracja Tradycyja w Rynku. Jest menu dla dzieci więc całą rodziną będzie się można wybrać a jednocześnie mam wrażenie, że to będzie również bardzo dobry wybór jeśli ktoś będzie starał się szukać miejsca z klimatem. Wnętrza są piękne, nawiązują do klasycznej stylistyki i dlatego faktycznie będą bardzo dobrym wyborem. Jeśli szukacie restauracji na rodzinną uroczystość czy rodzinny obiad to polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na pewno mogę polecić restaurację CKBrowar. Dobre jedzenie i piwo. Warto na pewno tam zajrzeć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×