Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co robic

Dziewczyny co byscie zrobily

Polecane posty

Gość co robic

od jakiegos czasu flirtuje z pewnym facetem (kolega z pracy). Mam swojego lubego ale z tym kolega jestem dzisiaj umowiona wieczorem i podejrzewam ze moze to skonczyc sie seksem! Co byscie zrobily w mojej sytuacji? Dodam, ze jakis czas temu przylapalam mojego faceta na tym ze flirtuje z jaka laska na skypie (moglo nawet dojsc miedzy nimi do spotkania). Co robic? Odegrac sie czy dac sobie luz [wesoly]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co robic
hej dziewczyny jestescie tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innins
a czemu nie rozstaniesz sie ze swoim facetem tylko chcesz go zdradzac - bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marna prowokacja wypierr.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy komuś z was chociaż
zerwij z lubym po południu. A potem hulaj dusza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpuśc sobie. A jeżeli masz dośc swojego lubego, to zerwij z nim! Nie robi sie takich rzeczy, Ty odgrywasz sie na nim, potem On na Tobie- dziecinada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co robic
marna prowokacjo sama wyperr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co robic
no tak pewnie ze moglabym z nim zerwac! Ale tylko i wylacznie dla jednego razu? Nie powiem, facet bardzo mnie pociaga fizycznie i psychicznie! A z moim jestem juz 6 lat wiec az nie wypada zrywac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co robic
a moze wypowiedza sie kochanki? Moze Wy mi doradzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co robic
niestety musze tkwic w tym zwiazku bo to jedyny chlop , ktoremu nie przeszkadza ze smierdze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co robic
czy na kafe siedza sam debilki po podstawowce? Poziom wypowiedzi niektorych osob niestety na to wskazuje - dlaczego Kafeteria tak schodzi na psy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wypada zrywać
a wypada zdradzać głupia dziwko? Dziwić się , że później faceci maja takie mniemanie o babach, zobaczysz jaka opinie zrobi Ci kolega w pracy to będziesz miała puszczalska suko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty to moze taka dorosła jest
eś?:O bo do zdradzania jestes pierwsza, co? kończyć związku po 6-ciu latch to nie wypada, ale zdradzać jak najbardziej? wróć do podstawówki i pod mamusiną spódnicę uczyć się wszystkiego od nowa:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co robic-PROWOKACJA
no to sie PROWOKACJA UDALA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! GRATULACJE DLA WSZYSTKICH ktor udzielily glosu!!!!!!!!! DO ROBOTY NIEROBY A NIE W NECIE SIEDZICIE!!!!!!!!!!!!!!! HAHAHAHAHAHAHAHA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×