Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość gosc

Jak zniszczyć jej życie ?

Polecane posty

Gość gość gosc

Kiedyś (ok3lata temu )pewna dziewczyna ( nazwiemy ją A) zniszczyła mi reputacje plotkami , ponieważ była zazdrosna o mnie . 2 miesiącem temu mojego chłopaka przyjaciel ( nazwiemy go B ) napisał do mojej przyjaciółki , czy ma jakąś fajną dziewczynę do w********* i ona mu podstawiła Właśnie tą A ( bo każdemu wysłała swoje cycki , sypiała co chwilkę z innymi faceta i miła gdzieś to czy ma kogoś czy nie )i on przez tydz próbował ją zaliczyć ale wyszło tak , ze zaczęli być ze sobą . Po tym jak zaczęli być ze sobą to B zaczal zmuszać mnie abym się z nią pogodziła a moj facet mnie wspierał i mówił abym robiła dobrą minę do złej gry , zeby B dał mi spokoj , wiec tak zrobiłam ale ona uznała mnie za przyjaciółką wiec zaczęła gadac mi głupoty i pisać gdzie ja po prostu olewalam to . Po 2 tyg ich znajomosci ona czyli A zamieszkała u B . Po jakimś czasie napisała do mnie , ze taka jedna dziewczyna chce jej zniszczyć życie oraz jej grozi i co ona ma robić to napisałam do mojej przyjaciolki ( bo ona się koleguje z tą dziewczyną to groziła A ) Co się dzieje , bo A mi się żali i tak wyszło , ze A się dowiedziała o tym i zaczęła pisać mi , ze jestem fałszywa itd oraz powiedziała to B który dzwonił i groził mi i mojej przyjaciółce , ze poruszy niebo i piekło dla A bo ją „kocha „ itd . Od temu momentu zaczęłam się kłócić ostro z moim facetem , z jego kumplami oraz z przyjaciółką ale gdy sprawa się uspokoiła to dowiedziałam się , ze jest w ciąży z B . Wkurzałam się , ponieważ wiedziałam , ze przez dziecko szybko ona nie zniknie (gdzie tez próbowała wskoczyć mojemu facetowi do łóżka a jak on sie nie dal nawet jej dotknąć to znow zaczęła głupie plotki na mnie gadac )i do przyjaciolki w złości napisałam „ ze życzę z całego serca aby te dziecko miało wadę „ BEZ HEJTOW ,PO PRPSTU NIE MYŚLAŁAM I NIE CHCIAŁAM TEGO SERIO POWIEDZIEĆ ! Ale przyjaciółka mi nie powiedziała , ze przekroczyłam granice i pokazała to B i dziś właśnie on mojemu facetowi groził na moj temat wiec zakończyli przyjaźń a ja zadzwoniłam do B aby przeprosić z całego serca to groził mi pobiciem takim , że ze szpitala przez miesiąc nie wyjdę oraz przyjaciółka zerwała ze mną przyjaźń przez to . Chciałabym się dowiedzieć jak zemścić się na niej . Tylko proszę , nie pisać , ze zemsta do niczego nie prowadzi itd bo jednak to są moje decyzje i chce się zemścić na niej aby tak samo się czuła jak ja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie słyszałam o imieniu A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jak to są twoje decyzje, to tez sama wymyśl swoją zemstę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezu patologia. Patola. Ja tam nie chcialabym mieć takiego towarzystwa :) no co masz zrobić. Powiedz A że B zainteresował się nią tylko z polecenia i miała być laska do wy Ru Ania. Nie wiem, sama coś wymyśl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×