Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Prawdziwy facet i

Ladies wielkie damy, mężczyzna ideał, czego jesteście takie łatwe do zdobycia.

Polecane posty

Gość Prawdziwy facet i

Poruszając się po portalach internetowych dochodzę do wniosku że kobietom brakuje kultury osobistej. Wielkie damy czyli odpowiednik gentelmana a zachowują się jak ? No właśnie jak. Nie potrafi nawet odpisać dzień dobry. Większościowy zbiór "Ladies" siedzą w w internecie udając pokrzywdzonych i skrzywdzonych przez panów. A tak naprawdę to one same są sobie winne. One wybierają to w końcu one z ich tzw.kobiecą Intuicją decydują o związkach, ślubach. Czytam ich opisy w których szukają dojrzałych facetów którzy wiedzą czego chcą a tak naprawdę one są niedojrzałe same nie wiedzą czego chcą, źle wybierają.Ich kobieca intuicja jest do bani. Za szybko ulegaja facetom za szybko decydują się na seks, związki i śluby a później przez dalszą część życia zwala ja winę na nich. Kobiety po rozwodach z dziecmi szczegolnie atrakcyjne w łożku są atrakcyjnym towarem ale do seksu a nie materiał na żonę. A te samotne dojrzałe 30-pro latki które są spragnione seksu po abstynencji :-) dają się robić w konia albo raczej koniem :-) bo Faceci którzy je zaliczają nie mają w głowie opiekowania się Ich dziećmi z poprzedniego związku czy planować ślub lub dalsze życie z wami tylko zaliczać kolejne kobiety. A wy naiwne kobietki dajecie się robić cały czas w bambuko na piękne oczka,narcyzm, książkową bajerę, furę i konto w banku. A tak naprawdę 99 % facetów patrząc na kobietę ma w głowie myśl Jak tu ją chwycić za cycka :-) klepnąć w pośladki i na drugiej randce odbyć stosunek seksualnym zwanym seksem czy rozładowaniem seksualnym samca i samicy :-) Oglądanie kobiecego pięknego ciała jak najbardziej polecam ale osobiście bardziej podobają mi się wdzięki kobiety odzianej :-) w seksowną kieckę i mini a nie wywaloną pupę, piersi lub myszkę :-) Te części ciała są zarezerwowane dla tego jedynego Który w taki sam sposób odwdzięczyć się swoim częściami ciała :-) A nie będzie ich używał do zaspokajania Kolejnych kobiet aby poprawić swoje ego i chodzić dumnie z podniesionym rozporkiem a kobiety w poczcie pantoflowej Będą się chwaliły jakiego to ogiera w łuku mają aktualnie :-) Czy to źle że kobiety i faceci testują partnerów w łóżku przed Poważnym związkiem i powiedzenia sobie tak na całe życie ? W moim odczuciu dzieci seks i ślub powinny być dopiero po Bardzo dokładnym poznaniu partnera a tu musi być szczerość Bardzo długi okres przebywania z nim itd. Bez tego niestety Mamy samotne mamy, panny z dziećmi czy nieszczęśliwe małżeństwa.Acha i jeszcze te niby szczęśliwe pary które żyją z sobą tylko z przyzwyczajenia lub gdzie ich miłość już się wypaliła ! Co to znaczy ! po bawili się cyckami :-) myszką, spłodzili z obowiązku lub z przypadku dzieci a teraz nawzajem nienawidzą się z powodu wad bo zalety się znudziły.Nie ma się czym pochwalić przed rodziną lub znajomymi to szuka się na siłę opiekuna do dzieci . Życie przebywanie i seks z partnerem się znudził to trzeba szukać kolejnego frajera a może cwaniaka kto to wie kto jest bardziej przebiegły i spragniony obcowania z drugą osobą. Trzeba rozruszać narządy płciowe :-) przecież one są od zaspokajania potrzeb seksualnym w szarym codziennym życiu. Jak ja bym chciał poznać kobietę a może już taką znam :-) która nie będzie widziała mnie w swoich oczach i glowie jako ogiera do odbycia stosunku :-) tylko jako faceta, przyjaciela który lubi szanuje Ją za uśmiech może wygląd i przede wszystkim za wady i zalety. Ze wstydu bym się spalił :-) HI HI HI jeżeli kobieta zaproponowała by mi odbycie stosunku seksualnego i sprawdzeniu mnie jakim jestem ogierem :-) No nie powiem Lubię popatrzyć na wdzięki kobiety, podniecają mnie :-) piersi kobiety i wywaloną zgrabna pupa. Można dotknąć i pomasować piersi, pomocać jej zgrabną Pupę popatrzyć w środek jej duszy czyli oczy ale współżycie seksualnej zostawiam dla tej jedynej HI HI HI :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego my umrzemy bezpotomnie, a muzulmanie przejma te ziemie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawdziwy facet i
Cd.............. seksualnej zostawiam dla tej jedynej HI HI HI :-) Ale która by czekała lata zanim na cokolwiek się zdecyduję szczególnie na zabawy dużych dzieci w gabinet seksualogiczny w domowym wykonaniu :-) CO MYŚLICIE kobiety,panie, panny, mężatki na moją postawę życiową. Proszę pytać jestem szczery, prawdziwy i być może przez dziwne nastawienie i swój charakter samotny w odosobnieniu. Ale mogę powiedzieć że nigdy przeze mnie rząd na kobieta na płakała z żalu. Czy to wszystko jest warte mojego poświęcenia ? niech los osądzić,. Przepraszam za błędy i być może chaotyczna pisownię Ale najważniejszy jest sens całej wypowiedzi. Ję żeli któraś z was dobrnęła do końca :-) Pozdrawia was nieśmiały, prawdziwy facet który wie czego chce ale zanim to znajdzie niestety Podejmuje decyzję bardzo długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawdziwy facet i
Więc pozostaje mi żyć maźeniami a arabskie byczki niech współżyją seksualnie z naiwnymi panami lub kobietami. Te ich kłamliwe zdradzieckie mordy tak na nie działają że otwierają swoją duszę :-) w postaci stosunku seksualnego :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Generalizujesz.... prawda jest taka że o wiele rzadziej chwalimy się sukcesami i szczęściem nie czuję się takiej potrzeby Jak jest dobrze to nikt nie zastanawia się dlaczego tylko po prostu cieszy się z tego. opisales faktycznie wycinek gatunku dziewczecego kobiet które mają słaba samoocenę do takich łatwiej trafić kobiet które nie potrafią określić czego chcą kobiet bez prawdziwych Przyjaciół W moim otoczeniu takich bab nie ma. jakiś pajac w przypadku mnie i moich koleżanek nic by nie ubrał Zmień towarzystwo to zmienisz zdanie o kobietach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 10:55 Tak tak tak nie chwalimy się sukcesami, oj jakiś ty tendencyjny wpatrzony w niewiadomą co. 2/3% polaków to nieświadome chwalipiety które chwała się swoim szczęście , to szczęście to bzdety do kwadratu.w 99 % to materializm. Zesrac :-) się już można ze szczęścia od szczęścia polaków To czego chcą kobiety to właśnie bzdety które ewidentnie nie wiedzą czego chcą. W jakim świecie Ty żyjesz ? Chyba gwiazda z pierwszych stron ekranów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz pojęcia co to szczęście. .. nic a nic Kasa jest rzeczą nabytą raz jest jej więcej raz mniej Zarabiać dorobić zawsze możesz faceci są jednak plytcy uważają że Hajs da im przewagę doprowadzi do raju Cel materialny jaki ktos sobie stawia bo nie wiem ? Dom np. Jako budynek szczęścia nie daje. To co się liczy to dążenie do tego to właśnie drogą wyzwania kroki podejmowane Musisz zmienić podejście to po pierwsze, wiem nawyków zakorzenionych od pokoleń nie da się szybko pozbyć, ale próbuj :) I prawda stara jak swiat płytki facet szuka plytszej banki :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z autorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo większość mężczyzn wiąże się tylko dla samego seksu jak przypadkiem kobieta zachoruje i nie bedzie w stanje uprawiać seks to mężczyzna odejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pary, które bardzo wcześnie rozpoczynają swój miodowy miesiąc, które od początku związku ponad wszystko przedkładają seks - uznają często, że ich związki są słabo rozwinięte pod względem cech, dzięki którym związek staje się trwały, a małżonkowie stają się dla siebie niezawodni i godni zaufania - komentuje niezaangażowany w to badanie socjolog z University of Texas w Austin, Mark Regnerus. https://www.polskieradio.pl/23/266/Artykul/288942,Seks-przed-slubem-Naukowcy-przestrzegaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja znajoma ma 35 lat jest fajna, zadbana, seksi, kobieca, nie jakas dziewczynka. Byla dlugo w zwiazku, ale sie popsulo, teraz jest dluzszy czas samotna, pewnie chcialby kogos, ale na pewno nie byle kogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co gdy kobieta lubi seks, a jej facet/partner ma NIESPRAWNEGO Penisa? Co wtedy biedna ma zrobic? jak ona lubi seks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dlatego zostanie sama ma wygorowane wymagania gość wczoraj Autor o tym pisal. To wy kobiety WYBIERACIE sobie mezczyzn. Jakich wybierzecie taki potem jest zwiazek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli wracamy do środowiska w jakim się obracamy . pustak z pustym czlekiem a normalny z normalnym do tanga trzeba dwojga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta i facet którzy za szybko idą do łóżka się nie kochają , oni chcą zaspokoić chuc , swoje małpie rządzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłość to wzajemny szacunek troska i oddanie a nie wkładanie kija do groty i motylki w brzuchu przez 2 lata (to nie miłość to chemia ,ktora trwa ten okres) a później ludzie mówią że "miłość się wypalila, problem w tym że miłość się nie wypala , to chemia się wypala ,miłość to wybór , chemia odchodzi sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W połowie znudziło mi się czytać. Bzdury. Ja pewnego dnia poznałam faceta. Równo po miesiącu poszliśmy do łóżka. Po czterech latach wzięliśmy ślub. Jesteśmy już razem 12 lat. Co by zmieniło jakby czekała z seksem do ślubu? Chyba to, że chodzilibyśmy kilka lat podminowani z braku wyładowania energii seksualnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To się nie zdziw jak cię zdradzi w małżeństwie , łatwy facet nie wróży nic dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zdradzi. Nie musi. To on by mógł to samo powiedzieć o mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chemia przy miłości się nie wypala :) z autopsji wiem Iskrzy jak cholera do tej pory :) Ale gdy miłości nie ma i iskry tylko na początku lecą. .. od i cała tajemnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Masz rację. Ja potrafię przejść koło mojego i nie mogę się powstrzymać żeby nie złapać go za małego (co zresztą robię) i odwrotnie jest tak samo. Ile razy podejdzie od tyłu jak coś robię. Złapie mnie za piersi albo pocałuje w szyje. Uwielbiam to. Jak on mnie jara. Po 12 latach chemia nie zniknęła bo po prostu go kocham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś "Równo po miesiącu poszliśmy do łóżka... Co by zmieniło jakby czekała z seksem do ślubu? Chyba to, że chodzilibyśmy kilka lat podminowani z braku wyładowania energii seksualnej." A to uważasz, że jak nie po miesiącu to trzeba od razu czekać kilka lat z seksem? Nie popadajcie ze skrajności w skrajność. Faktem jest, że niektóre baby się nie szanują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez miesiąc było pewnie z 26 randek to chyba wystarczy na pójście do łózka co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za szybko wskakują do łóżka dlatego mamy tyle zdrad, rozwodów, związki często się rozpadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurwa przeczytalam kilka zdan í na psyche mi wjechales, chyba sie rozwiode bo z tego co napisales to wszyscy faceci sa plytcy (chodzi im tylko o seks) a kobiety latwe í naiwne. Dotad myslalam ze twozymy cos wyjatkowego ale wyglada na to ze laczy nas tylko sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze jaki masz znak zodiaku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×