Odpowiedz na ten temat

Meble przez internet

• Juulla 2018.08.14 [23:23]
    Kupujecie może meble przez internet. Bo sklepów stacjonarnych coraz mniej i nic w nich nie ma. Szukam czegoś nowoczesnego macie jakieś dobre sklepy gdzie nie czeka się miesiącami na dostawę?
  • Korczak 2018.08.22 [10:52]
    Sprawdź sobie ofertę sklepu https://www.burzynscymeble.pl/ Mają naprawdę duży asortyment. Ja kupowałam mebelki do dzieciaków i jestem bardzo zadowolona. Ceny bardzo przystępne.
  • TatianaD 2018.08.27 [10:22]
    Kupowałam niedawno łóżko do sypialni u nich. Bardzo szybka wysyłka co mnie pozytywnie zaskoczyło. A z łóżka jestem zadowolona .
  • anemonka012 2018.09.01 [20:02]
    Ja ostatnio kupiłam w necie meble do salonu. Nie jest tajemnicą jak niektórzy kurierzy traktują przesyłki. Dlatego ubezpieczyłam transakcje internetowe w banku Raiffeisen. Tak n wszelki wypadek gdyby się okazało że dotarły do mnie meble gięte w transporcie. smiech.gif
  • Sara303 2018.09.04 [19:32]
    Nie kupowałam nigdy mebli przez internet na raty ale chyba się skuszę teraz. Rzeczywiście w sklepie https://www.burzynscymeble.pl/ mają fajne mebelki i dobrą ofertę cenową.
  • Zuzziaa 2018.09.12 [14:50]
    Hej, ja już nie wyobrażam sobie innych zakupów niż przez internet, jak meblowałam swoje pierwsze mieszkanie to nie zapomnę tego zmęczenia nie dość, że całym remontem to w dodatku jeszcze chodzeniem po sklepach i wybieraniem mebli, teraz tylko szukam inspiracji poprzez różne strony, zerkam co proponujecie, a widzę że fajną stronkę Saro303 proponujesz szczególnie podobają mi się ceny bo w porównaniu z innymi to dobrze wyglądają, dzięki
  • EmilkazSopot 2018.09.17 [13:35]
    Meble przez Internet tak, ale tylko takie elementy, jak stolik kawowy, albo szczególnie fajna lampa. Głównie to z olx czy allegro zamawiałam, używane, bo nie ma co ukrywać, ze są tańsze sporo, a nie widać większych śladów użytkowania – mówię ofc o tych, które ja zamawiałam. Ale nie wyobrażam sobie zamówienia np. szafy, bo później można męczyć się z niechcianym meblem, chyboczącym się na wszystkie strony, albo takim, którego nie da się złożyć. Wielką fanką Ikei też nie jestem. U siebie w mieszkaniu mam szafę w salonie i na przedpokoju na wymiar (Indceo Wybrzeże z Trójmiasta, polecam z czystym sumieniem) i na tę chwilę nie wyobrażam sobie, żeby mieć inną szafę, jak na wymiar. Można ją wpasować fajnie w układ mieszkania i zaoszczędzić przy tym miejsce (np. we wnękę wkomponować).
  • Wega00 2018.10.03 [21:02]
    Teraz większość rzeczy kupuje się przez internet. Łatwiej ,taniej i szybciej. Ja również w taki sposób meblowałam mieszkanie. Dużo kupiłam w salonie Burzyńscy ponieważ ceny mają bardzo dobre i szybko realizują zamówienia.
  • gość 2018.10.09 [06:52]
    My kupiliśmy kanapę Madras na modernomeble, jest bardzo fajna i wygodna, a cena też ok

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...