Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Estera99

muszę się wygadać

Polecane posty

nie dość ze jestem głupia to i brzydka . Nigdy nie miałam chłopaka i nawet dzisiaj jak byłam na randce nie odezwał się do mnie w dodatku był mega niemiły . Jedynie mnie podtrzymuje tylko rodzina na która zawsze mogę liczyć . No i jak to się mówiła pieniądze szczęścia nie dają ale gdym była jeszcze bez grosza to bym chyba się powiesiła. Powiem mam szczerze byłam już przez to w psychiatryku bo szczerze nie radziłam sobie z tym tak bardzo że tam się znalazłam. Pewnie jak zwykkle będziecie tu mnie hejotwać ale w sumie już bardziej zdołować mnie nie można więc prosze bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zmien nastawienie, a wszystko inne tez sie zmieni.. bedziesz nadal tak biadolic, to nadal bedzie tak beznadziejnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jeszcze, jesli ta na zdjeciu to ty, to rzeczywiscie jestes beznadziejnie brzydka.. widac nie masz wiekszych problemow, ze wynajdujesz bzdury, bo ja tu brzydkiej dziewczyny nie widze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdy ma czasami gorszy dzień ale widzisz jaka ja na zdjęciu brzydka ty to bogini :) POzdrawaim Patrycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteś piękna masz urodę ormianki . Ormianki mają takie oczy piękne duże .masz morze geny ormiańskie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i nastepna od biadolenia! jestes sliczna krolowo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facetom sie nie podobam . Z każdym jakim ide na rande potem sie nie odzywa a dzis nie dosc ze sie nie odezwal to znowu inny powiedzial ze jestem brzydka . Ormiańskie ? nie wiem w ogole co to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ładna jesteś nie przesadzaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idz na silownie i sie opal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość chcę
Jeżeli to ty na avku to fajna d\u\p\e\c\z\ka z ciebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×