Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Allure81

NASZE SPOSOBY NA DBANIE O URODE, TAJNE CHWYTY KOSMETYCZNE, PIELĘGNACYJNE :) !

Polecane posty

Hejka:) Wiem, że każda z nas stara się wyglądac jak najlepiej i ma na to sposoby TOP SECRET:) co Wy na to, aby stworzyć kącik piękności, podzielić się ulubionymi sposobami dbania o urodę, ulubionymi kosmetykami, itd może ja zacznę:) 1)SZCZOTECZKA, GĄBECZKA, SZMATKA do mycia twarzy usłyszałam kiedyś, że mycie twarzy dłońmi, to tak jak mycie zębów palcem... już od ponad roku myję twarz ściereczkami- kiedyś używałam żelu, teraz wystarczy przegotowana woda... buzia jest świeża, czysta, delikatna! ważne , aby dobrać odpowiednią MYJKĘ:) szczoteczka sprawdzi się przy cerze tłustej, gąbeczka lub szmatka przy delikatnej, normalnej 2)TONIK ASPIRYNOWY, MASECZKA ASPIRYNOWA na pewno o tym słyszałyście, bo zbawienne działanie aspiryny znały już nasze babcie;) ja odkryłam tę metodę jakies 3 miesiące temu- i już teraz moja cera jest nie do poznania! zero wagrów, węższe pory, czysta i jasna buzia:) 3)SUPLEMENTACJA każda z nas chyba próbowała łykania "cudownych" tabletek typu bellisa- piękne włosy, cera, paznokcie...przekonywały nas do tego reklamy, plakaty, itd... ja od roku z przerwami zażywam całkiem inne suplementy- calcium pantothenicum (CAŁE 4 ZŁ!) i tran ... efekt? niesamowity! nie wiem co to wypadanie włosów, czy rozdwojone paznokcie... CHCECIE WIĘCEJ? DORZUCICIE COŚ OD SIEBIE?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kootwaa
zamiast toniku do przemywaania twarzy uzywam soku pomaranczy - buzia czysta i cera ladna wlosy - ood czasu do czasu nakladam maseczke wlasoreznie robiona ssklad - lyzka oliwy z oliwek, lyzka sokuu z cytryny i zoltko jajka, wszysko zmieszane nakladam na wlosy , przykrywam czepkiemm foliowym i zawijam w recznik na pol godziny, wlosy potem szybciej rosna i sa zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kootwa, super spodoby, czytam własnie troszke o tym soku pomarańczowym... :) ja dodam jeszcze OLEJ RYCYNOWY na włosy, na paznokcie, na rzęsy...rewelacyjny multi-kosmetyk;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tonik aspirynowy
jak zrobic tonik aspirynowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kup w aptece 10 tabletek aspiryny, najlepiej bez osłonki cukrowej lub smakowej. Rozgnieć je w palcach lub tłuczkiem i wsyp na dno szklanki. Dodaj do tego 100 ml wody mineralnej i dokładnie rozmieszaj. Najlepiej wsypać składniki do małej buteleczki, tak aby przed użyciem wstrząsnąć. Następnie przemyj tak wykonanym tonikiem twarz omijając okolicę oczu. Pomoże to dokładnie oczyścić pory, a zatem zniweluje wypryski, zaskórniaki i niedoskonałości skóry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kootwaa
wyprobuje twoje sztuczki na pewno dodam jeszze - sok z cytryny, na przebarwienia dloni, dodaje tez do plynu w ktorym mocze paznokcie przed manicurem, czasem kiedy obieram czosnek, cebule myje dlonie w soku z cytryny by zabic ich zapach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tonik aspirynowy
dzieki. jutro jadę do apteki. Ciekawia mnie efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj sposobd
Ja polecam bukake cera jest naprawde świeza i delikatna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja jeszcze coś chętnie dopisze;) CYNAMON WYBIELA ZĘBY wiele słysząłyście o domowym wybielaniu zębów...niektórzy polecają sodę, albo cytrynę. jednak soda to zbyt mocny środek, podrażnia dziąsła, ściera szkliwo... cytryna na moje zeby nie podziałała... natomiast cynamon- MEGA!!! wystarczy zwykła pasta do zebów i odrobina cynamonu, lub sam cynamon na szczotkę do zębów! efekty niemal od razu widoczne! wszystkie pasty do wybielania się chowają! usuwa przebrawienia, naloty z kawy, hernaty czy papierosów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MYCIE WŁOSÓW ODŻYWKĄ co prawda nie jest to metoda dla wszystkich , np. na mojej mamie, która ma cieniutkie, przetłuszczające się włosy kompletnie się nie sprawdziła...natomiast dla właścicielek włosów suchych, rozjaśnionych, zniszczonych (tak jak moje) to może być wybawienie!!! odstawiłam wszystkie szampony (raz na dwa tygodnie myję szamponem dla dzieci) i myje włosy delikatną odzywką (kupioną za 5 zł w rossmanie) włosy są mięciutkie, nawilżone, końcówki się nie rozdwajają, włosy nie pusza i nie elektryzują...a jaki połysk:) radze poczytać w interenecie o metodzie OMO lub myciu odzywką;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pamietajcie pokrzywe pije sie miesiac i sie odstawia na 3 tyg. Wyplukuje witaminy wiec trzeba je uzupelniac w tabletkach ale to nic w porownaniu z efektami. Inna cera , mniejszy stres. Brak toksyn.Radze poczytac o tym ziele bylam zaskoczona efektami sama bylam cholernie zle nastawiona do tego na poczatku az tu taka niespodzianka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Terecha-dechaaaa
wlasnie nie tak dawno zrobilam sobie peeling cukrowy, umylam buzie szarym mydlem a teraz posmarowalam sokiem z cytryny, robie tez peeling kawowy, do wykoczenia maijazu na twarz nakladam make ziemniaczana fajny efekt ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NiewidocznyKwiat o taaak! pokrzywa jako herbatka to hit! ja czasem dorzucam jeszcze skrzyp i piję taką mieszankę! ładniejsza cera, włosy, paznokcie... może to ma coś wspólnego, bo odkąd piję pokrzywe NIGDY nie wyszły mi na ustach jakieś zajady, opryszczki- a kiedyś miałam z tym problem! jednak tak jak piszesz- nie wolnno pić ciągle pokrzywy, raczej robić sobie takie kuracje... no i mi po pokrzywie bardzo cche się siusiu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja odkąd używam ściereczki z mickrofibry do mycia buzi wystarczy sama woda, aby ją oczyścić;) ale używałam kiedyś żelu do mycia twarzy BIAŁY JELEŃ, za 5 zł! REWELACJA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sciereczki i wszystkie rodzaje
Gabek do mycia twarzy powinno sie dezynfekowac po każdym użyciu bo inaczej osoby z problemami takimi jak trądzik będą miały jeszcze większy(to Tak na marginesie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gh
woda z miodem do twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nicolka....
co dwa tygodnie ma wlosy nakladam maseczke miod, oliwa z oliwek zoltko REWELACJA no i oczywiscie niezastapiony przed randka piling z kawy na cale cialo... cialo w dotyku jest niesamowicie miekkie i gladkie do tego ma ladny zdrowy kolor. Zamiast kremow i balsamow do ciala i buzi uzywam olejku arganowego. Olejek mozna tez dodac do ulubionego balsamu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda, że ściereczki i gąbki powinno się regularnie prać;) ja kupiłam komplet 7 ściereczek do twarzy w Body Shopie, więc co tydzień zbieram je do woreczka i piorę/gotuję;) a może macie jakieś sekrety makijażowe? bo mój to baza pod tusz do rzęs evelline za 8 zł:) rozdziela rzęsy,pięknie je rozczesuje i unosi do góry- na to nakładam byle-jaki tusz i efekt WOW;) co więcej po miesiącu używania zauważyłam, że rzęsy nie wypadają , są gęściejsze http://www.zdronet.pl/Eveline%20Maskara%20Serum%20do%20rz%C4%99s%203w1%20Advance%20Volumiere,142002,apteka.html to to serum;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość utjmkyukuik
nie chce mi się pisać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość utjmkyukuik
nie zapobiegaja. dla mnie sciereczki sa bez sensu. skora to nie drewno do heblowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewidoczny kwiatku na świecenie buzi polecam Ci puder ryżowy!!! jest naturalny, nie zapycha, matuje idealnie!!!! poczytaj o tym w internecie, nie zaszkodzi spróbowac, tym bardziej, że kostzuje grosze, jakieś 9 zł, a można też samemu sobie zrobić;) ściereczki są super, a jak masz tłustą buzię to może lepiej sprawdzi się szczoteczka?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze podgrzewam troszkę
zawsze podgrzewam troszkę zalotkę suszarką do włosów, rzęsy niesamowicie się wywijają, i podkręcenie jest trwałe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje tajniki to
olejek rycynowy na rzesy przed snem raz w tygodniu na noc klade olej arganowy na wlosy, migdalowy lub kokosowy codziennie na noc smaruje brzuch uda i tylek olejem arganowym lub migdalowym, w ciazy smarowalam 2 razy dziennie i zero rozstepow mimo sklonnosci rodzinnych!!!!! smarowanie kurzych lapek przy oczach olejem arganowym na przemian z serum pod oczy przed randka peeling a potem posmarowanie ciala olejkiem kokosowym , rewelacja!!!!!!!!! uzywanie nablyszczacza do wlosow toni and guy krem prostujacy do wlosow firmy tigi, wygladzam nim wlosy po ulozeniu na szczotke, super olejek do skorek firmy inglot mieszanie podkladu z odrobina rozswietlacza w plynie/kremie nakladanie odrobinki nablyszczacza jako wykonczenie makijazu na luk kupidyna ( wieksze usta) i w kacikach oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najtajniejszym wrecz tajemnym sposobem jest picie zdrowej wody i odpowiednie odzywianie i higiena , wtedy mozna wbic chuj w te wszystkie śmierdzidła-mazidła , które są produkowane z tłuszczy zwierzecych na ktorych sie testy robi owych smierdzidel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje tajniki to
do tego -zero palenia -zero cukru lub slodzik -zero chipsow -zero piwa -picie zielnej, czerwonej, bialej herbaty -ciemne pieczywo -2 razy w tygodniu ryby -woda mineralna niegazowana i od razu lepsza cera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×