Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Angelica220

Pękło lustro

Polecane posty

Nieeee! Będę miała kolejne 7 lat nieszczęścia? Lustro leżało w łazience na ziemi,a ja je nadepłam i pękło...:( Ale nie strzaskałam go. Powiedzcie, że nie bede miała pecha...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbiłam 5 lusterek, w tym jedno wieeeelkie plus jedno zgubione, mnóstwo lat nieszczęscia przedmną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze jakies pocieszenie ..:) W sumie z poprzednich pękniętych luster zostało mi jeszcze parę lat , a raczej parenaście nieszczęścia... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzaaa
nie wierz w te pierdoly, bo jak bedziesz powtarzala zbilam i bede miala 7 lat nieszczescia to tak sie stanie, to tylko zabobon i nie wierz w to kup koniecznie ksiazke josepha murphiego pt;potega podswiadomosci koszt 29.90 i zrozumiesz wszystko i uwierzysz w siebie ,kup na pewno zobaczysz jak bedziesz szczesliwa po przeczytaniu jej i jak twoje zycie sie zmienia-bo nie wierze ze ja czytalas jesli wierzysz w pier.... lustro pozdro mala hehehhee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barrr

Jakościowo świetnie rzeczy produkują w zakładzie na Mogilskiej w Kraku, jeśli chodzi o ceny to można sobie sprawdzić ile biorą za konkretny rozmiar na lustro.com.pl. Wystarczy dopasować sobie lustro w tym formularzu – na wymiar i od razu wyskoczy cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×