Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Podoba mi się mój ginekolog. Która jeszcze tak ma?

Polecane posty

Gość gość

Podoba mi się to, że jest taki delikatny, zawsze wysłucha, pamięta o moich badanich o moim problemie, daje swoj nr prywatny i jak trzeba oddzwania, a do tego jest przystojny, ma ogromne powodzenie, długie kolejki do niego. Któraś jeszcze tak ma i ma ochotę się wygadać, wyżalić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj tez jest delikatny, pamieta o wszystkim, mam do niego nr, ale jest zajety :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz działa na Ciebie to jak Cię bada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jego praca, idiotki. Nie wierzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej no ja wiem, że to jego praca i wiem, że takich jak ja zainteresowanych nim jest sporo i wiem, że może mieć każdą więc nawet nie wyobrażam sobie, że on traktuje mnie inaczej niż zwyklą pacjentkė ot taka platoniczna fascynacja co w tym złego? Jestem ciekawa jak inne dziewczyny się czują z tą sytuacją, jak reagują na badanie itp. mozemy posmiadmiec sie z samych siebie i naszych historyjek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie co mnie czasami wkurza w ginekologach jak bada mnie tą sondą i bywa tak, że zostawi ją we mnie i sobie gada, nie ruszając nic z tym nie robi tylko ja leze nieruchoma z nią w pochwie. Jak juz skonczyl badanie moglby ją wyjac a nie zostawia i mi opowiada o czymś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"pamieta o Twoim problemie"?:) a jaki to masz problem? Marchewka ci sie złamała i pan doktor pomogl ci wyjsc z opresji???:) a mnie sie za to poodba moj Onkolog.:) Musz echodzic na kontrole wlokniaka w piersi co 6 miesiecy. I on mi bada cycuszki golymi rekami...a pozniej robi usg. To jest takie podniecające jak on mnie bada.Mam wrazenie ze to go podnieca...a sutki mi wtedy stercza. To wysoki przytojny brunet z zarostem i ciemną karnacją. Przy tym delikatny,czarujący ,blyskotliwy.ehhh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie bazy zaliczone :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość botaniczka
fajne prowo temat 1/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie prowo, takie sytuacje przecież się zdarzają. Jesteśmy tylko ludźmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak myślicie ile taki lekarz może zarabiać miesięcznie? Ten który mi się podoba ma prywatny gabinet, pracuje w dwoch szpitalach, w przychodni zwyklej i do tego w luxmedzie. Pewnie podciera się banknotami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jaja właśnie się dowiedziałam, że ginekolog który mi się podoba ma romans z pacjentką tzn chyba już nie romans tylko związek.Ona rzuciła męża on żonę i są ze sobą. On jest po 50tce ona ma 30 lat. A tak się śmiali niektórzy tutaj a tu takie buty. Farciara...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co opadła kopara nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka farciara, facet po 50 tce to juz trochę stary. A tak w ogóle te wasze rojenia to głupota. facet zajrzy wam gdzie inni nie zaglądają, jest miły, to wy juz fantazje macie, bo w życiu macie facetów do niczego lub wxcale ich nie macie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On ma coś w sobie, trudno mi okreslic co, ma powodzenie, bo kolejki do niego długie zawsze miał sporo pacjentek . Na50 lat nie wygląda dawałam mu mniej. Zawsze zadbany facet nie wygląda na swoj wiek tak samo jak kobieta. A farciara z tej dziewczyny, bo rzadko się zdarza zeby ginekolog zainteresowal sie swoją pacjentką. Mi raz juz sie udalo poderwac rehabilitanta, pobylam z nim troche i go rzucilam,cham i prostak, ostatnio podrywal mnie endokrynolog przy wypisie z soru i to przy stydentach no debil, a potem uslyszalam od innego lekarza ze nie wygladam na swoj wiek, a potem dodal nie to zebym panią podrywal, ale dobrze pani wygląda. A najlepsze jest to ze tak sie zle czulam podczas kazdego z tych spotkan z lekarzami ze mialam gdzies co mowią. A teraz chialabym aby mnie ten ginekolog tak zavzepial jak ci wczesniejsi a tu noc z tego, jakas inna go zgarnęla. W poniedzialek ide na spotkaniedo niego i to chyba bedzie nasze ostatnie, bo juz nie musze korzystac z jego uslug, ciekawe czy bedzie kombinowal co tu zrobic aby mnie zatrzymac, a jak podziekuje mi ladnie to i ja jemu podziekuje i dopóki nie bede potrzebowala konsultacji ginekologicznej to nie bede do niego chodzic bo po co, az taka zdesperowana nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie nasze drogi juz by sie przy drugiej wizycie rozeszly ale jeszcze zlecil mi dodatkowe badania i tak nic nie ma w tych badaniach, normy są, a ten dalej zleca kolejne, fajnie bo przyda mi sie to. Z jednej strony kasa dla niego bo chodze prywatnie dobrze ze chociaz za badania nie musze placic, z drugiej strony ma tyle pacjentek ze ta jedna w te czy tamte strone to bez roznicy i tak kasy ma jak lodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najwazniejsza kasa a moj doktorek kupil mi na urodziny ostatnio pierscionek w aparcie za 3 tys ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj tez mi się podoba, nie wiem jak oni to robią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×