Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Poznałam faceta z internetu

Polecane posty

Gość gość

Witajcie! Jak w temacie poznałam interesującego faceta przez internet. Po pierwszym spotkaniu wyznał mi, że mu się podobam. Początkowo się do tego nie odniosłam, napisałam, że było bardzo miło. Niestety kilka dni później w emocjach powiedziałam mu, że nie poczułam tego samego. Chciał zerwać kontakt. Przekonałam go, że przez to co powiedziałam go nie skreślam. I relacja dalej trwała. Spotkaliśmy się co prawda drugi raz, ale w nim nie było już emocji. W trakcie tej znajomości, często poruszał tematy seksualne, zresztą za moim przyzwoleniem. W sms-ach, później na skype. Początkowo delikatnie, ale później potrzebował coraz to mocniejszego bodźca, prosił o nagie zdjęcia piersi, oczekiwał pewnie, że pokażę więcej przed kamerką, sam tak zrobił. Ja się powstrzymywałam. W rzeczywistości nie miał takich zapędów, rzucał jakieś subtelne aluzje. Nigdy jednak nie wyczułam, żeby był gotowy na coś więcej, zresztą ja też nie. Kontakt zanikał powoli, wyznał, że nie widzi szans na przyszłość. Przestraszyłam się i straciłam głowę, pisałam, że jestem nim zauroczona, że mi na nim zależy. Trochę tego było, wystraszył się. Ostatnio mi napisał, że nie chce się wiązać z osobą z internetu, a ja jestem dla niego za spokojna. Zapewnił mnie, że nigdy się mną nie bawił i nie traktował przedmiotowo. Czy Waszym zdaniem szukał wyłącznie erotycznych doznań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci lubia tylko bad girls, a nie dziewice!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość598
zdecydowanie tak. Normalny facet szukający milości nie będzie prosił o nagie zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×