Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasiasasia

Praca a studia

Polecane posty

Mam ogromny dylemat :/ Rozpoczęłam ostatni rok studiów magisterskich na kierunku Ekonomia. Od zawsze interesował mnie ten temat i jakoś poszłam kształcić się w tym kierunku. Studiuje zaocznie, więc w trakcie studiów znalazłam pracę, a dokładniej na pierwszym roku. Pracuję w zupełnie, według mnie, innej dziedzinie, bo w logistyce. :) Zaczynałam jako asystent ds. logistyki i praca bardzo mi się podoba, siedzę w niej do dziś i chyba nie chcę jej zmieniać. Płacą dobrze, szanse na awans naprawdę realne, ale gryzie mnie to, że przez tyle czasu uczyłam się czegoś innego, a chce zostać tu gdzie obecnie pracuję :( Wiadomo, że to czego się uczyłam na pewno jakoś wykorzystam i na tym stanowisku, ale jakoś zawsze ciągnęło mnie do banków, urzędów i teraz szkoda mi zostawić to co wypracowałam tutaj. Wiadomo, że chcąc iść do pracy w swoim kierunku musze zaczynać od nowa, z mniejszą pensją itd. Czy ktoś z Was pracuje gdzie indziej niż zamierzał po studiach i nie żałuje? Bo nie ukrywam, że teraz się trochę boję zaczynać od nowa :) Chyba, że pozostanę w tej firmie a wrzucą mnie do działu finansów? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×