Odpowiedz na ten temat

Testoral Na WZROST MIĘŚNI

• JowitaKopka 2018.04.17 [12:05]
    Witam zamówiłam dla męża taki produkt nazywa się Testoral.
    Mam pytanie do facetów, czy ktoś z was może stosował ten środek?
    Mąż się skarżył na to że je dużo i nie może przytyć więc postanowiłam mu w tym pomóc i w internecie znalazłam całkiem bezpieczny i fajny suplement na wzrost mięśni.
  • ErkoJun 2018.04.17 [12:07]
    Witaj Jowito, znam kilku facetów ode mnie z siłowni którzy stosowali ten preparat, z tego co widzę to chłopaki dosyć dobrze zbudowani więc raczej byle s**tu nie tykają, pozdrawiam.
  • MądryTyp 2018.04.17 [12:09]
    Cześć Jowita, jeśli cie interesuje dalej opinia to ja wyrażę swoją bo stosowałem Testoral 3 miesiące, powiem tak u mnie to 8kg masy mięśniowej do przodu, jestem bardzo zadowolony aczkolwiek jest jeden minus. byłem na cyklu bardzo pobudzony i często przez to nie mogłem się skupić na pracy.
  • Jasiek333 2018.04.17 [12:11]
    Ja mam 18 lat brałem dwa miechy, +5kg masy , 3cm w obwodzie łapy i 30kg na ławce plaskiej, takie wyniki.
  • gość 2018.04.17 [12:12]
    Jowita daj mu lepiej dobrego seksu to złapie motywacje chłop smiech.gif ważne żeby trenował, ja mam znajomego który bierze testoral i facet jest bramkarzem.
  • MIgi Wigg 2018.04.17 [12:13]
    Brałem ten testoral, u mnie tylko 3 kg masy miesniowej w miesiąc wiec tak średnio bym powiedzial.
  • MasterG 2018.04.17 [12:15]
    Jak juz kupujesz mu testoral to dorzuc do zestawu jakies białeczko, ja łykalem testoral i pilem bialko po treningu no i solidnie masa wchodziła rozrosłem sie szybko więc najlepiej połączyć testoral z białkiem jakimś
  • ZnanyLekarz 2018.04.17 [12:16]
    Z perspektywy doświadczenia lekarza zawsze odradzam tego typu środki, aczkolwiek jeśli mamy wybierać mniejsze lub większe zło to akurat Testoral jest tutaj "calkiem" bezpieczny dla facetów.
  • Genialny00 2018.04.17 [12:17]
    Jedyne co odczułem to nadmierne pobudzenie na tym środku, siły trochę wzrosło, ale masa lipa.. tylko 4kg w miesiąc, a ja mam tendencje do tycia wiec liczylem na 10kg
  • CinekX 2018.04.18 [13:01]
    Zrobiłem na tym cykl 3 miesięczny i szczerze jak patrze na te wszystkie suple co wydalem tyle kasy to zaluje, warto probowac nowinek takich z usa jak testoral, sprawdzony i poklepał dobrze oczko.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...