Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość homosuperior666

uczynilem znajomego tetraplegikiem a teraz wypuscili mnie do domu ale musze odsi

Polecane posty

Gość homosuperior666

ale bede musial odsiedziec swoje jechalem szybko i stracilem panowanie nad pojazdem, wpadlismy do rowu ale sunelismy bokiem samochodu, wszystko dzialo sie tak wolno jakby w zwolnionym tempie widzialem zblizajace sie do nas drzewo, moj kolega tylko tak piszczal ostatkami dechu a ja krzyknalem "o k***a!!!!" przygotowalem sie w ostatniej chwili ulozylem sie w pozycje do wypadku ale on zesztywnial pod wplywem paniki uderzylismy, drzewo scielo przzednia czesc dachu w ten dach wlasnie uderzyl glowa kolega ja tez ale moje rece zamortyzowaly uderzenie kolega kurczowo sciskal pas bezpieczenstwa. impet byl ogrormny ostatnia predkosc jaka zapamietalem to bylo 180 km / h, wyrzucilo nas w powietrze czulem sie jak by w stanie bezwladnosci jak bym dryfowal autem po orbicie okoloziemskiej widzialem kolege i jego juz zerwana z zawiasow glowe jak skakala i wykrecala sie w nienaturalne pozycje. ja wyszedlem z zdeformowanego wraku o wlasnych silach on tylko lezal ledwie z ogromnym wysilkiem lykal kazdy dech i wytrzeszczal oczy, jakby byl nieobecny, mialem juz rozprawe sadowa odwiedzielm go w szpitalu nie chcial mnie wpuscic jego matka mowi ze mnie nienawidzi i ma nadzieje ze zgnije w piekle a ja teraz siedze sobie w domu racze sie whisky i cholera dumny jestem ze tak w*****ilem i wyszedlem bez szwanku , tym bardziej majac porownanie w jakim stanie znalazla sie osoba siedzaca obok mnie obronca przewiduje wyrok trzy lata pozbawienia wolnosci dlatego czym predzej musze nacieszyc sie dotychczasowym zyciem bo czeka mnie przerwa w zyciorysie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może wyrok będzie w zawieszeniu ? Trzy lata w Zakładzie Karnym to nie byle co. Wyjdziesz ze zjechaną psychiką i już nigdy nie będziesz taki sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość homosuperior666
boje sie o reputacje boje sie ze nikt nie bedzie mnie szanowac za to ze siadzialem bo powiedza ze na pewno bylem na frajerni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy kto się daje zamknąć, w pewnym sensie jest na frajerni. Ale kto ci kazał jechać 180 km/h ? Jakbyś jechał 90 km/h, to było by OK. Teraz pozostaje c***ilnować, żeby ktoś się nie wycwelował pod kratą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile masz teraz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ten znowu te bajki pisze o tetraplegikiem lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co się w ogóle stało, może ktoś wie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czytałam poprzednio post tej samej osoby, pisal w nim, ze jest tetraplegikiem i sie uzalał nad soba. Pewnie to jakie spacjent psychiatryka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×