Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fok1915

Wygaszeni pracownicy w KAS (Krajowej Administracji Skarbowej)

Polecane posty

„WYGASZENI w KAS” Tak się nazywa pracowników cywilnych (nie funkcjonariuszy) Izb Administracji Skarbowych w całej Polsce, którym wygasły umowy o pracę z dniem 31.08.2017 r. ponieważ dyrektor właściwy do 30.05.2017 r. nie zaproponował nowych warunków pracy po dniu 31.08.2017 r. Decyzje dyrektorów były dowolne. Jak chciano to dano nowe warunki pracy jak nie, to nie. Tych pracowników było ponad 6 tysięcy w całym kraju. Na podstawie porozumienia z Solidarnością powołano zespół powołany na podstawie Porozumienia w sprawie zabezpieczenia praw i interesów pracowników oraz funkcjonariuszy oraz zabezpieczenia realizacji zadań organów państwa w związku z wdrażaniem Krajowej Administracji Skarbowej zawartego w Gdańsku w dniu 1 marca 2017 r. pomiędzy Szefem KAS a NSZZ „Solidarność". Na podstawie niego ci wygaszeni mogli zwrócić się za pośrednictwem komisji zawodowych SOLIDARNOŚĆ z odwołaniem Żadne odwołanie 6000 tysięcy osób nie zostało rozpatrzone. Zatem zostali z dniem 31.08.2017 WYGASZENI, czyli bez pracy. Mało ludzi się odwołało do sądów, lecz kto się odwołał do dnia dzisiejszego walczy w sądzie. Lecz jest wyrok sądu korzystny dla pracownika WYGASZONEGO. po rozpoznaniu w dniu 27 lutego 2018 r. w Szczytnie sprawy z powództwa (...) przeciwko Izbie Administracji Skarbowej w Olsztynie o odszkodowanie w związku z wygaśnięciem stosunku pracy i odprawę I. zasądza od pozwanego Izby Administracji Skarbowej w Olsztynie na rzecz powoda (...) tytułem odprawy kwotę 13211,86 / trzynaście tysięcy dwieście jedenaście złotych 86/100 / zł z ustawowymi odsetkami za opóźnienie od dnia 1 września 2017 roku do dnia zapłaty, II. zasądza od pozwanego Izby Administracji Skarbowej w Olsztynie na rzecz powoda (...) tytułem odszkodowania za niezgodne z prawem wygaśnięcie stosunku pracy kwotę 22004,88 / dwadzieścia dwa tysiące cztery złote 88/100 / zł z ustawowymi odsetkami za opóźnienie od dnia 30 września 2017 roku do dnia zapłaty, i kolejny: po rozpoznaniu w dniu 16 kwietnia 2018 r. w Suwałkach na rozprawie sprawy z powództwa (...) przeciwko Izbie Administracji Skarbowej w Białymstoku o zapłatę odszkodowania i odprawę I. Zasądza od pozwanej Izby Administracji Skarbowej w Białymstoku na rzecz powódki (...) kwotę 16.659,11 zł (szesnaście tysięcy sześćset pięćdziesiąt dziewięć złotych 11/100), a w tym kwota 8.297,73 zł netto tytułem odprawy i kwota 8.297,73 zł netto tytułem odszkodowania, wraz z odsetkami ustawowymi za opóźnienie od dnia 21 września 2017r. do dnia zapłaty. jest to forum służące wymianie informacji w zakresie prowadzonych sporów sądowych pracowników WYGASZONYCH z byłym pracodawcą KAS. do mnie bezpośredni mail fok1915@gmail.com piszcie co o tym myślicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I bardzo dobrze niech KAS płaci za swoje nie prawne działania. Moja sprawa została wygrana przez kancelarię w zakresie odszkodowania o odprawy, prawie 20 tyś http://radca-hawran.pl/ Uwaga Kancelaria zbiera chętne osoby do pozwu zbiorowego. Prowadzi sprawy w całej Polsce. Podobno ma wygrane już 6 spraw z KAS, a już prowadzi 150 spraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na skarbowcach były wpisy "Malani" nagle zniknęły, czy cenzura w ZZ nastąpiła ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×