Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Tomasz40v13

Wylkuczenie

Polecane posty

Gość Tomasz40v13

Jak to jest , że piszecie że wydalają, jest to nie prawda, będąc w zborze w Bydgoszczy na dworcowej można uprawiać sex , być w związku z katolikiem - starsi zostali poinformowani o tym , że ich siostra Miram Filiżanowska jest w związku z katolikiem, uprawiają sex i nic z tym nie zrobili, cała jej rodzina wie o tym związku, a też należą do zboru w Sępólnie Krajeńskim, na początku informując starszych ze zboru w Bydgoszczy o tym byli zainteresowani , a później kontakt się urwał, żadnej informacji co zrobili z tym zgłoszeniem, czyżby miała takie znajomości wśród starszych , że jest nietykalna, co im obiecała w zamian za nietykalność co na to NADARZYN? Sprawdźcie zbór Bydgoszcz na ul. Dworcowej. Nie piszę tego tak ,żeby tylko pisać . Kontakt do mnie tomasz40v13@ wp.pl, tel 517277139. Wszystkie dane o tym związku z katolikiem podam, mam świadka na to wszystko. Mam nadzieję ,że nie zostawicie tego tak sobie jak w Bydgoszczy , czyli nie zamieciecie pod dywan, jeśli Wy nie zrobicie z tym porządku, udam się do mediów i opowiem jak to się robi w zborach, żeby nie być wydalonym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×